Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ślub Zawadzkiej i Gloecknera. Już wszystko wiadomo
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.06.2024 22:16

Ślub Zawadzkiej i Gloecknera. Już wszystko wiadomo

Marcelina Zawadzka
fot. Instagram

Marcelina Zawadzka niedawno pochwaliła się zdjęciami z pięknego baby shower. Teraz zaskoczyła fanów wyznaniem o ślubie. Szczegóły. 

Baby Shower Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka w niedzielę 23 czerwca zorganizowała baby shower. Na imprezie pojawiło się wiele jej koleżanek, które są powszechnie znane w świecie show-biznesu. Na udostępnionych relacjach z wydarzenia można dostrzec m.in. Julię Maffashion Kuczyńską, Magdę Pieczonkę, Karolinę Gilon, Edytę Herbuś, czy Rozalię Macnewicz.

Nie mogło zabraknąć oczywiście narzeczonego Marceliny i przyszłego taty, Maxa Gloecknera. Para już niedługo powita na świecie synka. W sieci pojawiło się wiele pięknych zdjęć z baby shower. 

Zawadzka ponownie zaskoczyła fanów. 

Dramaty w domu ciężarnej Zawadzkiej. Sama musi się z tym zmagać Wpadka na baby shower Zawadzkiej. Miało być idealnie

Marcelina Zawadzka wzięła ślub?

W poniedziałek 24 czerwca na profilu Zawadzkiej pojawił się nowy post, w którym Marcelina pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Była Miss Polonia wyraziła wdzięczność wszystkim, którzy pojawili się na imprezie i nie kryła wzruszenia. 

Oooo Boy. Jeszcze nie pojawiłeś się na tym święcie a już zgromadziłeś tak wiele pięknych dusz i stworzyłeś tak wiele wspaniałych wspomnień. Dzięki Tobie mój maluszku, ze zmotywowałeś mnie do stworzenia tego magicznego spotkania. Wiedziałam, że mam wyjątkowych ludzi wokół siebie ale to co się wczoraj wydarzyło przeszło moje wszelkie oczekiwania. Zebrać tyle wspaniałych przyjaciół w jednym miejscu i czasie jest dla mnie ogromnym powodem do szczęścia i wdzięczności! - napisała. 

Dalej Marcelina zaskoczyła wyznaniem, dając do zrozumienia, że tego dnia mógł się odbyć jej ślub z ukochanym:

(Gdybym wiedziała, że tak to wyjdzie zrobiłabym od razu wesele - żart;) na weselu się jeszcze pobawimy i to już z Tobą. Za piękną, sprawną, szybką, smaczną organizację tego wszytskiego dziękuję.

Oczywiście był to żart ze strony gwiazdy Polsatu. Narzeczeni zamierzają wziąć ślub i wyprawić wesele, gdy ich synek będzie już na świecie. 

Związek Marceliny Zawadzkiej i Maxa Gloecknera

Zawadzka ma na koncie kilka nieudanych związków. W przeszłości spotykała się m.in. z gwiazdorem serialu “M jak Miłość”, Mikołajem Roznerskim. Od kilku lat Marcelina jest w związku z przedsiębiorcą niemieckiego pochodzenia, Maxem Gloecknerem. W sierpniu zeszłego roku para ogłosiła w mediach społecznościowych, że się zaręczyli. Kilka tygodni temu była Miss Polonia pochwaliła się informacją, że niedługo zostanie mamą. 

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona - mam. Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości, dzięki której powstał jego owoc- napisała wówczas w mediach społecznościowych. 

Marcelina Zawadzka z narzeczonym, fot. Instagram
Marcelina Zawadzka z narzeczonym, fot. Instagram
Marcelina Zawadzka z narzeczonym, fot. KAPiF
Marcelina Zawadzka z narzeczonym, fot. KAPiF