Swiatgwiazd.pl
Irena_Dziedzic

TRICOLORS/East News

Smutna historia Ireny Dziedzic. Dziś prezenterka kończyłaby 96 lat

20 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Irena Dziedzic była popularną i uwielbianą dziennikarką. Okoliczności jej śmierci do dziś pozostają niejasne - prokuratura właśnie umorzyła śledztwo w sprawie jej śmierci. Ostatnie chwile Dziedzic miały mieć miejsce w tragicznych warunkach.

  • Irena Dziedzic zmarła w listopadzie 2018

  • Wspominamy kontrowersje dotyczące jej śmierci

  • Prokuratura właśnie umorzyła śledztwo w sprawie

Dziennikarka w ostatnich latach życia wycofała się z życia publicznego i osiadła samotnie w swoim domu na Saskiej Kępie. Warunki w których spędziła ostatnie dni miały być tragiczne. Prokuratura umorzyła jednak prowadzone śledztwo, mające wyjaśnić okoliczności śmierci Dziedzic.

Kontrowersje dotyczące śmierci Ireny Dziedzic

Irena Dziedzic była znaną i uwielbianą dziennikarką, odpowiedzialną za wiele popularnych programów telewizyjnych. Przez długi okres kariery zyskała sobie wierne grono fanów. Dziennikarka zmarła w 2018, w swoim domu.

Pod koniec życia jednak wycofała się z pracy w telewizji. Samotnie osiadła w mieszkaniu na Saskiej Kępie. Właściciel mieszkania wspominał, że Dziedzic nie miała rodziny, ani nikogo kto mógłby się nią zaopiekować. Sama zaś z czasem miała już sobie nie dawać rady.

Kontrowersyjną postacią w ostatnich miesiącach życia Ireny Dziedzic była tajemnicza opiekunka, nazywana ,,Panią Basią". Dziennikarka miała na nią przepisać dostęp do swojego konta bankowego oraz możliwość reprezentowania jej w urzędach. Pojawiły się spekulacje i oskarżenia, że opiekunka wraz z notariuszem mieli wykorzystać trudny stan psychiczny prezenterki dla własnych korzyści.

Laura_sopw

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol i Laura są razem. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie

CZYTAJ DALEJ

Irena Dziedzic - jak zmarła?

Okazuje się, że warunki w których dziennikarka zmarła miały być tragiczne. Oskarżana opiekunka wspomina, że gdy pierwszy raz przyszła zająć się Ireną Dziedzic, ta miała wciąż niezdjęte szwy po operacji, zaś mieszkanie było w ogromnym bałaganie.

- Mieszkanie było brudne, zarobaczone, panował fetor, nie było ani jednej rzeczy nadającej się do ubrania. Naczynia były brudne, kuchenka gazowa uległa rozszczelnieniu i ulatniał się gaz - wspomina opiekunka.

Na jaw wychodzą informacje, że pod koniec życia Irena Dziedzic borykała się również z problemami z psychiką. Miała nie odróżniać fikcji od rzeczywistości, mieć problemy z rozpoznawaniem ludzi. Cały czas też jej się wydawało, że wciąż jest wielką gwiazdą i ma dużo pieniędzy, podczas gdy całą jej emeryturę zajął komornik.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Dorota Chotecka zachwyca figurą. Fani: „jak nastolatka”

  • Rogalska o „Kawce z rogalem”. Dziennikarstwo to dla niej służba

  • Prokop zażartował z Kammela. Prezenter TVP zareagował

źródło: RMF 24

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >