Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Smutny czas w domu Małgorzaty Rozenek! Nikt nie spodziewał się takiego pożegnania, syn gwiazdy opuszcza Polskę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.08.2023 11:20

Smutny czas w domu Małgorzaty Rozenek! Nikt nie spodziewał się takiego pożegnania, syn gwiazdy opuszcza Polskę

Małgorzata Rozenek żegna się z synem, fot. KAPiF; instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek żegna się z synem, fot. KAPiF; instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek przechodzi przez niełatwy czas. Jej najstarszy syn już wkrótce wyfrunie z rodzinnego gniazda i osiedli się za granicą. Gwiazda nie ukrywa, że to dla niej trudny moment.

Małgorzata Rozenek jako mama

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Gwiazda długo starała się o dziecko, ostatecznie skorzystała z metody in vitro, której jest dziś nieuległą ambasadorką.

Prezenterka cieszy się trzema synami, z których jest bardzo dumna. Swoje pociechy chętnie pokazuje również w mediach społecznościowych. Niestety, najstarsza z nich już wkrótce jedna z nich “zniknie” z oczu kochającej mamie.

Andrzej Piaseczny zaatakowany w programie TVP! Wyemitowano nagrania z jego domu, nie były przeznaczone dla widowni

Syn Małgorzaty Rozenek chce opuścić Polskę

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek, 17-letni Stanisław zdecydował, że chce kontynuować swoją edukację za granicą. Jego mama w rozmowie z “Super Expressem” przyznała, że nie do końca podoba jej się ten pomysł.

Działamy wokół tego. On jest bardzo podekscytowany. I dużo bardziej szczęśliwy tą perspektywą niż jego mama… - powiedziała była prezenterka “Dzień dobry TVN”.

Gdzie studiować będzie syn Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek przyznaje, że nie chce tracić z oczu swojego pierworodnego, ale zrobi wszystko, by zdobył najlepsze wykształcenie, które pomoże mu w spełnieniu swoich marzeń. Stanisława ciągnie bowiem do Francji.

Myślał o Montrealu, ale nie zgodziłam się. To już jest za daleko! W obecnych czasach lot do Francji jest jak 20 lat temu przejechanie do innego miasta, więc tego się trzymam - pocieszała się gwiazda w rozmowie z “Super Expressem”.

Małgorzata Rozenek (1).png
Małgorzata Rozenek, fot. KAPiF
Małgorzata Rozenek (2).png
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z dziećmi, fot. KAPiF

Źródło: “Super Express”