Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Święta przyszły w tym roku wcześniej? Nie, to tylko... Hubert Urbański. Zaszalał z nowym wizerunkiem! Korzystnie?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.08.2023 16:22

Święta przyszły w tym roku wcześniej? Nie, to tylko... Hubert Urbański. Zaszalał z nowym wizerunkiem! Korzystnie?

Hubert Urbański zaskoczył swoją przemianą
Hubert Urbański zaskoczył swoją przemianą, fot.

Hubert Urbański od lat prowadzi teleturniej “Milionerzy”, który przyniósł mu nie tylko sympatię telewidzów, ale również ogromną popularność. Nic więc dziwnego, że z biegiem lat dziennikarz stał się prawdziwą twarzą swojej stacji. Teraz jednak prezenter pokusił się odważny krok i zafundował sobie niespodziewaną metamorfozę. Zaprezentował zaś swoje nowe oblicze podczas konferencji ramówkowej TVN. To trzeba zobaczyć!

Hubert Urbański odciął się od starego wizerunku

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Hubert Urbański jest jednym z najbardziej doświadczonych i cenionych prezenterów w naszym kraju. Z telewizją związany jest od 1999 roku, gdzie od lat prowadzi kultowy już teleturniej “Milionerzy”. Wcześniej przez wiele pracował zaś w radiu. 

Mało kto pamięta, że dziennikarz ma na swoim koncie również prowadzenie wielu popularnych programów rozrywkowych, taki jak “Bitwa na głosy”, “The Voice of Poland”, “Dla Ciebie wszystko”, czy “Taniec z gwiazdami”. Nic więc dziwnego, że jego twarz jest doskonale znana wszystkim Polakom, którzy choć raz oglądali jeden z uwielbianych show. 

Nagła metamorfoza gwiazdora z pewnością zaskoczy wszystkich jego wiernych fanów. Hubert Urbański całkowicie zrezygnował z dawnego wizerunku i postawił na niespodziewane rozwiązanie. Jak wygląda dzisiaj? Szczegóły poniżej.

Hubert Urbański 1.jpg
Hubert Urbański już tak nie wygląda! Przeszedł przemianę, fot. KAPIF
Sopot 2023. Zmasakrowali wielki hit, ale to nie wszystko. Lawina krytyki po drugim dniu festiwalu

Hubert Urbański pokusił się o ogromne zmiany

Niedawno uwielbiany prezenter gościł w porannym show “Dzień dobry TVN”, gdzie opowiedział o zmianach, jakie czekają prowadzony przez niego program “Milionerzy”. Okazało się, że w związku z galopującą inflacją produkcja teleturnieju podjęła decyzję o podwyższeniu nagrody głównej do 2 milionów złotych!

Dziennikarz w rozmowie z Ewą Drzyzgą oraz Krzysztofem Skórzyńskim opowiedział o metamorfozach w show i przy okazji zaskoczył swoim wyglądem. Hubert Urbański pojawił się na sopockim molo z walizką wypełnioną pieniędzmi. Nie byłoby w tym nic aż tak zaskakującego, gdyby nie fakt, że banknoty zdobiła jego podobizna

Hubert Urbański 2.jpg
Hubert Urbański już tak nie wygląda!, fot. KAPIF

Nie było to jednak wszystko, czym tego dnia zaskoczył prezenter. Niektórzy fani bardziej niż na jego zabawne wystąpienie promujące teleturniej, zwrócili uwagę na zmiany w jego wyglądzie. Hubert Urbański pokusił się o metamorfozę swojego wizerunku.

Hubert Urbański niczym... Święty Mikołaj?

Do tej pory Urbański był kojarzony z eleganckim garniturem, dokładnie ogoloną twarzą oraz przystrzyżonymi siwiejącymi włosami. I choć strój dziennikarza nie uległ zbyt dużym zmianom, a sam Hubert Urbański dalej prezentował się bardzo gustownie, wszystkich zaskoczył jego zarost.

Prowadzący “Milionerów” postanowił od tej pory zerwać ze swoim wizerunkiem i pokusił się o zapuszczenie całkiem sporej brody, która na pierwszy rzut oka przynosi na myśl skojarzenie ze Świętym Mikołajem! Trzeba przyznać, że dziennikarz prezentuje się bardzo interesująco.

Co myślicie?

Hubert Urbański 3.jpg
Hubert Urbański zaskoczył swoja metamorfozą, fot. KAPIF