Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Bomba dzwoniła do byłego partnera, niedługo później dowiedziała się o śmierci. "Już nie odebrał ode mnie telefonu"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 30.08.2022 14:28

Sylwia Bomba dzwoniła do byłego partnera, niedługo później dowiedziała się o śmierci. "Już nie odebrał ode mnie telefonu"

Sylwia Bomba i Jacek Ochman
fot. instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba po raz pierwszy otworzyła się na temat śmierci byłego partnera. Udzieliła szczerego wywiadu dziennikarzowi serwisu WP. Celebrytka nie kryła swoich łez i opowiedziała, co działo się tydzień przed śmiercią Jacka Ochmana.

Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", Sylwia Bomba, pożegnała byłego partnera, z którym doczekała się córki Antosi. Sylwia opowiedziała o przykrych doświadczeniach. Sprostowała również pojawiające się w sieci nieprawdziwe informacje.

Sylwia Bomba otworzyła się na temat śmierci byłego partnera

Sylwia Bomba przez lata tworzyła związek z Jackiem Ochmanem. Zwieńczeniem ich miłości jest córka Antonina, która obecnie ma 3,5 roku. Czas pokazał, że nie byli sobie pisani i ostatecznie doszło do rozpadu związku. Obecnie Sylwia układa sobie życie u boku innego mężczyzny.

27 lipca do mediów dotarła informacja o śmierci Jacka Ochmana. Celebrytka dopiero po czasie zdecydowała się oficjalnie zabrać głos w sprawie, potwierdzając tym samym przykre doniesienia. Mężczyznę dzień wcześniej znaleziono martwego we własnym mieszkaniu.

 Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi… Z głębokim smutkiem potwierdzam, że w dniu 26.07.2022 odszedł od nas Jacek Ochman, tata Antosi. Żadne słowa nie wyrażą tego, co teraz czujemy. Bardzo dziękujemy za wszystkie płynące do nas wyrazy współczucia, kondolencje i modlitwy. Przedstawicieli mediów prosimy o uszanowanie czasu naszej żałoby — napisała w pożegnalnym oświadczeniu. Po ceremonii pogrzebowej w mediach pojawiły się nowe informacje i zdjęcia Sylwii Bomby pod kościołem. Jak się okazuje, nie wszystko było prawdą. Gwiazda TTV postanowiła udzielić wywiadu serwisowi WP, w którym powiedziała, jak było.

Jacek Ochman nie odebrał telefonu od Sylwii Bomby

W rozmowie z WP Sylwia Bomba wyznała, że Jacek nie utrzymywał kontaktu z nią oraz ich córką przez ostatnie 4 miesiące. Co więcej, próbowała się z nim skontaktować. Tydzień przed śmiercią wykonała ostatni telefon, jednak mężczyzna nie odebrał.

Ponadto Sylwia wykorzystała moment, by zdementować pojawiające się nieprawdziwe informacje. Zaprzeczyła, że nie weszła do kościoła, a także poinformowała, że pozostaje w dobrych relacjach z rodziną byłego partnera. Rozmawiała z mamą oraz synem Jacka.

Tata Antosi od 4 miesięcy się z nami nie kontaktował. Ja nawet ostatnio, tydzień przed tą sytuacją, zadzwoniłam do niego, ale już niestety nie odebrał ode mnie telefonu — powiedziała Bomba w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski. Filipem Borowiakiem. Sylwia Bomba skrytykowała również fotoreporterów, którzy pojawili się na ceremonii pogrzebowej. Uważa, że robienie zdjęć zdruzgotanej i chorej mamie Jacka była nietaktowne. Sama czuła na sobie wzrok paparazzi, którzy śledzili każdy jej krok.

Zobacz zdjęcia:

Sylwia Bomba
fot.instagram.com/sylwiabomba/
Sylwia Bomba z byłym partnerem i córką
Sylwia Bomba z byłym partnerem i córką, fot. instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba i córka Antonina, fot. instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba, fot. instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba, fot. instagram.com/sylwiabomba

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Majdan nagle wparował do studia DDTVN, Rozenek nie mogła pohamować łez. "Tego nie było w planie"

  2. "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę, jedna zmiana wywołała burzę. Znamy szczegóły

  3. Hakiel pokazał, jak spędza czas z dziećmi po rozwodzie. Zabrał ukochaną? To zdjęcie może zdradzić wszystko

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Tagi: Sylwia Bomba