Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl rozstali się. Influencerka opowiedziała o powodach
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 27.06.2022 13:08

Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl rozstali się. Influencerka opowiedziała o powodach

Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl
fot. instagram.com/iwanekkk

Sylwia Gaczorek potwierdziła rozstanie z Iwanem. Opublikowała obszerny film, w którym zdradziła wiele nieznanych do tej pory faktów z życia. Influencerka oprócz rozstania mierzy się również ze stratą bliskiej osoby.

Fani Sylwii i Iwana od jakiegoś czasu spekulowali na temat rzekomego rozstania pary. W sieci mnożyły się komentarze oraz niepotwierdzone informacje. Influencerka wraz z byłym już partnerem zabrali głos w sprawie, potwierdzając, że nie są już razem.

Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl rozstali się

Sylwia Gaczorek może pochwalić się pokaźnym gronem fanów. Influencerka od wielu lat działa w sieci, gdzie dzieli się swoim życiem. Z zawodu jest fryzjerką, dlatego w mediach społecznościowych znajdziemy wiele jej prac. Sylwia dzieli się również poradami dotyczącymi pielęgnacji włosów.

Influencerka od lat tworzyła związek z Iwanem Wasylem, koszykarzem drużyny AZS AGH Oknoplast Kraków. Ich relacja swego czasu budziła sporo emocji, a wszystko z powodu różnicy wieku. Sylwia jest bowiem starsza od Iwana o prawie 10 lat. Para przez długi czas chwaliła się swoją miłością, jednak jak pokazał czas - nie byli sobie pisani.

Z najnowszego filmu, który ukazał się na kanale Sylwii, dowiadujemy się, że związek z Iwanem to już przeszłość. Ponadto fryzjerka wyjawiła, że w marcu tego roku pożegnała swojego ojca, który zmarł z powodu zawału serca. Ostatni czas jest dla niej wyjątkowo trudny.

Powód rozstania Sylwii Gaczorek i Iwana Wasyla

Sylwia Gaczorek wyjawiła, że w ich związku doszło do sytuacji, której nie potrafi zaakceptować. Nie zdradza jednak szczegółów. Ponadto influencerka dodała, że nie mogła liczyć na wsparcie swojego partnera w trudnym dla niej momencie.

Nie mogłam zrozumieć, dlaczego tak bliska osoba opuściła mnie w tak trudnym okresie — zdradziła Sylwia.

Głos w sprawie zabrał również mężczyzna, który na swoim Instagramie podziękował Sylwii za wspólnie spędzone 5 lat. Podziękował również swoim obserwatorom, którzy śledzili losy ich związku.

— Nie planowałem tego wpisu, ale pojawił się film Sylwii z wyjaśnieniami i też chciałem napisać coś od siebie. Samego filmu nie będę komentował. Chciałem tylko podziękować za wspólnie spędzone 5 lat i życzyć wszystkiego, co najlepsze, bo wiem, że na to zasługujesz. Wam także chciałem podziękować za współdzielenie wszystkich naszych przygód, mam nadzieję, że się z nami dobrze bawiliście — napisał Iwan Wasyl na Instagramie.

Film Sylwii, w którym szerzej mówi o rozstaniu, znajdziecie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl, instagram.com/iwanekkk
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl, fot instagram.com/sylviagaczorek
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl, fot. instagram.com/sylviagaczorek
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl, fot instagram.com/sylviagaczorek
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl
Sylwia Gaczorek i Iwan Wasyl, fot. instagram.com/sylviagaczorek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Uwielbiany aktor znowu stanie przed sądem? Złożono już wniosek, wszystko zależy od jednej rzeczy

  2. Viki Gabor w mocnym makijażu na scenie w TVP. Nagle pojawiła się jej matka, nie mogło skończyć się inaczej

  3. Księżna Kate oddała wzruszający hołd Dianie. Uwagę zwrócił jeden wyjątkowy szczegół

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].