Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Jest bardzo ciężko". Wypruta z emocji Sylwia Szostak przerwała milczenie. Na gorąco ujawniła kulisy rozstania z Akopem
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 29.03.2024 13:41

"Jest bardzo ciężko". Wypruta z emocji Sylwia Szostak przerwała milczenie. Na gorąco ujawniła kulisy rozstania z Akopem

Sylwia Szostak o rozstaniu z Akopem
Sylwia Szostak o rozstaniu z Akopem

Sylwia Szostak komentuje rozstanie z Akopem po 10 latach małżeństwa. Ujawniła nowe kulisy. Zdradziła, że jest wypruta z emocji i przechodzi trudne chwile. 

Akop Szostak i Sylwia Szostak rozstali się

10 lat po ślubie Akop i Sylwia Szostakowie podjęli decyzję o zakończeniu związku. O wszystkim para poinformowała w oświadczeniu, które zamieściła na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Akop i Sylwia przekazali, że długo walczyli o swój związek, ale ostatecznie uznali, że nie ma to sensu:

Chcemy się podzielić z wami naszą bardzo osobistą decyzją. Po wielu latach starań, wspólnych oraz indywidualnych terapii, po niezliczonych próbach budowania harmonii i unikania konfliktów, musimy przyznać, że nasze drogi się rozchodzą – zaczęli swój komunikat.

Chociaż ich rozstanie dobiegło końca, to zapewnili swoich fanów, że nadal będą prowadzić wspólne projekty zawodowe:

Chcemy podkreślić, że mimo tej zmiany, nasz wzajemny szacunek pozostaje niezmienny. Nie będziemy wdawać się w internetowe dyskusje ani antagonizować się nawzajem. Nadal łączy nas wspólny biznes, który zamierzamy razem prowadzić. Życie nieustannie nas zaskakuje, czasem nawet bardziej, niż byśmy się tego spodziewali - czytamy w poście opublikowanym na profilach Sylwii i Akopa Szostaków.

Rozstali się w 10. rocznicę ślubu. Para przekazała przykre wieści: "Po latach starań i terapii" Markowski do córki: "Poznaj swoją nową macochę". Grzegorz zniknął z mediów na długo, ale jak wrócił, to z przytupem!

Sylwia Szostak o rozstaniu z Akopem

Krótko po tym, jak w sieci wylądował wspólny komunikat Szostaków, Sylwia zdecydowała się zabrać głos w sprawie. Żeby nie tracić czasu, nagrała oświadczenie wideo zaraz po wyjściu spod prysznica. Z mokrymi włosami odniosła się do całej sytuacji:

Słuchajcie, chciałam wam jeszcze tylko dodać, że to nie jest spontaniczna decyzja. To nie jest tak, że my wstaliśmy rano i powiedzieliśmy sobie okej, nie kontynuujemy tego. Mnie jest bardzo ciężko już w tym momencie wyrażać głębsze emocje, bo jestem z nich totalnie wypruta. 

Sylwia Szostak o rozstaniu z Akopem
Sylwia Szostak wydała oświadczenie po rozstaniu z Akopem

Sylwia zwróciła uwagę na to, co jest ważne w związku. Być może tego zabrakło w jej małżeństwie:

Jestem zmęczona. Bardzo zmęczona. I mam nadzieję, że mimo tej sytuacji wśród was będą osoby, które będą wierzyć w to, że można sobie fajnie poukładać w życiu i być szczęśliwym, tylko trzeba się po prostu dopasować. I na wielu etapach relacji dbać o to, by było po prostu dobrze i była dobra komunikacja.

Historia związku Sylwii Szostak i Akopa Szostaka

Sylwia Szostak poznała swojego przyszłego męża, gdy zgłosiła się na prowadzony przez niego kurs instruktorski. Akop nigdy nie ukrywał, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Do dziś pamiętam, jak siedziała na podłodze w swoich śmiesznych trampkach. Nigdy nie czułem czegoś takiego - wspominał na swoim Instagramie sportowiec.

Sama Sylwia w rozmowie z Newserią tak wspominała tamten moment:

Rok wcześniej próbował wyrywać moją kumpelę, ale wtedy jeszcze nie mieliśmy się ku sobie, napisałam do niego wiadomość, w której strasznie go ochrzaniłam, że jest totalnie niepoważny, niedojrzały i żeby dał sobie spokój. Wtedy się poznaliśmy. […] Wtedy oboje trwaliśmy w związkach, w których najwyraźniej nie byliśmy szczęśliwi i tak to wyszło.

Tempo rozwoju relacji było błyskawiczne. Po dwóch tygodniach zakochani mieszkali już pod jednym dachem. Miesiąc później byli już narzeczeństwem, a wkrótce później stanęli na ślubnym kobiercu.

Nie wiem, kiedy ten czas minął. Zawsze będę powtarzać, że wybór partnera, to jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Możesz urosnąć albo totalnie zapomnieć o swojej tożsamości. Ja w swoim życiu nie uznaję innej relacji niż partnerska, oparta na przyjaźni – pisała Sylwia zaraz po zaręczynach.

A tak o związku z nią wypowiadał się Akop:

Pantoflarz — mogą mnie tak nazywać, ponieważ stawiam szczęście swojej kobiety ponad swoje własne oraz ciągle zabiegam o jej względy i staram się jej ciągle imponować. Nie ważne jest dla mnie, jak ktoś to określi, liczy się tylko to, jak jest między nami – mogliśmy przeczytać na jego profilu na Instagramie.

Sylwia i Akop Szostakowie współpracowali ze sobą również na płaszczyźnie zawodowej, tworząc swego rodzaju medialny tandem w dziedzinie fitnessu i treningu personalnego, cieszący się ogromną popularność wśród amatorów sportu.

Tak o swoim ślubie i związku Akop z Sylwią mówili w programie Izabeli Janachowskiej:

Akop Szostak i Sylwia Szostak się rozstali
Akop i Sylwia Szostakowie rozstali się
Akop Szostak i Sylwia Szostak się rozstali
Akop i Sylwia Szostakowie rozstali się
Akop Szostak i Sylwia Szostak się rozstali
Akop Szostak i Sylwia Szostak się rozstali