Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Dagmary Kaźmierskiej szaleje pod szpitalem. Młody lekarz dał prawdziwy popis. Wszystko się nagrało
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.09.2023 12:11

Syn Dagmary Kaźmierskiej szaleje pod szpitalem. Młody lekarz dał prawdziwy popis. Wszystko się nagrało

Syn Dagmary Kaźmierskiej szaleje pod szpitalem, fot. AKPA; instagram.com/conanbestia
Syn Dagmary Kaźmierskiej szaleje pod szpitalem, fot. AKPA; instagram.com/conanbestia

Syn Dagmary Kaźmierskiej jest pilnym studentem medycyny. W swoich mediach społecznościowych pokazał, że w przyszłości może sprawdzić się jednak nie tylko jako lekarz! Ale dał popis!

Syn Dagmary Kaźmierskiej studiuje medycynę

Conan Kaźmierski, czyli syn największej gwiazdy programu “Królowe życia” Dagmary Kaźmierskiej, jest dziś już 22-letnim mężczyzną. Całkiem niedawno otworzył swój pierwszy biznes - lodziarnię we Wrocławiu. Dziś wiemy już jednak, że to nie ze słodkościami wiąże swoją przyszłość.

Potomek celebrytki jest bowiem studentem trzeciego roku medycyny i pilnie kształci się, by w przyszłości zostać wziętym lekarzem. Mama, dla której jest oczkiem w głowie, jest z niego bardzo dumna.

Conan Kaźmierski (3).png
Conan Kaźmierski, fot. AKPA
Marcin Prokop zaliczył spektakularną wpadkę w "Dzień dobry TVN". Nie pierwszy raz! Będą pokazywać to przez lata Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Co Dagmara Kaźmierska mówi o karierze Conana w show-biznesie?

Życie studenta medycyny to nie w kij dmuchał, młody mężczyzna musi zatem poświęcać wiele godzin na to, by zawsze być przygotowanym do zajęć. Jak podkreśla Dagmara Kaźmierska, Conan nie zawraca sobie głowy show-biznesem.

On jakoś już istnieje w tych mediach, ale to zupełnie nie jest jego bajka. Ostatnio miał propozycję wystąpienia na dużym ekranie, ale powiedział, że musi się uczyć - zdradziła celebrytka w rozmowie z redakcją Jastrząb Post.

Okazuje się jednak, że czasem młodzieniec jest w stanie znaleźć czas również na spełnianie swoich artystycznych pasji, czego najlepszym dowodem jest nowe nagranie, które pojawiło się w jego mediach społecznościowych.

Conan Kaźmierski (2).png
Conan Kaźmierski i Dagmara Kaźmierska, fot. AKPA

Syn Dagmary Kaźmierskiej szaleje pod szpitalem

Jeśli zawód lekarza w pewnym momencie znudziłby się Conanowi Kaźmierskiemu, mógłby rozpocząć karierę piosenkarza. Próbkę wokalnych możliwości młody mężczyzna zaprezentował na swoim Instagramie.

Na filmiku widzimy syna Dagmary Kaźmierskiej siedzącego nieopodal szpitala, ze stetoskopem zwisającym z szyi. W jego telefonie dźwięczy przebój “O Królowo” z repertuaru grupy Baciary. 

W pewnym momencie Conan nie wytrzymuje i zaczyna śpiewać wraz z zespołem. Mimika twarzy 22-latka wskazuje na to, że muzyka daje mu dużo radości. Zdecydowanie odziedziczył po swojej mamie radość życia i niepohamowany entuzjazm.

Conan Kaźmierski (1).png
Conan Kaźmierski śpiewa pod szpitalem, fot. instagram.com/conanbestia
Conan Kaźmierski (4).png
Conan Kaźmierski śpiewa pod szpitalem, fot. instagram.com/conanbestia
Conan Kaźmierski (5).png
Conan Kaźmierski śpiewa pod szpitalem, fot. instagram.com/conanbestia