Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Klaudii El Dursi ma już 14 lat. Tak wygląda pociecha gwiazdy "Hotelu Paradise"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.02.2023 12:18

Syn Klaudii El Dursi ma już 14 lat. Tak wygląda pociecha gwiazdy "Hotelu Paradise"

Klaudia El Dursi
fot. KAPiF

Syn Klaudii El Dursi niedawno świętował swoje 14. urodziny. Z tej okazji modelka podzieliła się z obserwatorami zdjęciami z dzieciństwa chłopca. W młodym wieku rozpoczęła przygodę z macierzyństwem.

Głośno o piękności zrobiło się podczas castingu do programu "Top Model". Zachwyciła jurorów figurą oraz wyznaniem, że jest matką dwóch synów. Pierwszy raz urodziła w wieku 19 lat. Teraz wraz z nastolatkiem na bogato świętowała jego urodziny.

Syn Klaudii El Dursi obchodził 14. urodziny. Modelka pokazała jego zdjęcia z dzieciństwa

Gwiazda "Hotelu Paradise" w ostatnim czasie nie miała wielu okazji do świętowania prywatnych sukcesów. Długie plany zdjęciowe i przeprowadzka spędzały jej sen z powiek, ale niedawno poświęciła chwilę na zorganizowanie przyjęcia dla syna.

Wraz z dziećmi wybrała się na wyjątkową kolację przy ozdobnych balonach. Wraz z pociechą pozowała do zdjęć, a także podzieliła się z internautami kilkoma prywatnymi ujęciami. Syn Klaudii El Dursi wyrósł na przystojnego nastolatka. Korzystając z okazji, modelka podzieliła się szczegółami wczesnego macierzyństwa.

Dokładnie 14 lat temu moje życie się odmieniło... Mając 19 lat, urodziłam synka i choć zawsze chciałam być młodą mamą, bywało różnie... Teraz jesteś moim przyjacielem, wsparciem i motywacja. Moją miłością dla Ciebie chce być lepsza wersja siebie. Dziękuję Synku — pisała.

Internauci z radością ruszyli do komentarzy, by złożyć 14-letniemu Dawidowi życzenia. Nie zabrakło również słów wsparcia od kobiet, które również zdecydowały się na ciążę w młodym wieku.

Przystojniak! — Dawid wygląda na wspaniałego chłopca. — Świetna kobieta, świetna mama! — gratulowano.

Klaudia El Dursi połączyła karierę z samotnym macierzyństwem

Przed udziałem w telewizyjnym programie TVN pracowała jako krawcowa i samotnie wychowywała dwójkę synów. Rozstanie z byłym partnerem było bolesnym czasem, jednak celebrytka chciała zawalczyć o przyszłość rodziny.

Dosłownie złotym biletem do show-biznesu okazał się udział w castingu do "Top Model". Klaudia El Dursi oczarowała jurorów i awansowała od razu do Domu Modelek. Choć nie wygrała swojej edycji, na długo zadomowiła się w mediach.

Obecnie świetnie radzi sobie jako telewizyjna prezenterka, a także gwiazda mediów społecznościowych. Jej instagramowy profil śledzi niespełna milion internautów i to z nimi dzieli się prostymi radościami życia codziennego. Wśród zdjęć można z łatwością znaleźć kadry w towarzystwie dzieci oraz ukochanego.

Zobacz zdjęcia:

Syn Klaudii El Dursi
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę

  2. Aktor "M jak miłość" i "Pierwszej miłości" popełnił samobójstwo. Zostawił list, który pozostaje wielką tajemnicą

  3. Filip Chajzer jednak walczy o miłość? Najnowsze wiadomości zaprzeczają medialnym doniesieniom

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].