Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Miss Polonii wziął ślub. Na ceremonii zaśpiewały światowe gwiazdy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.05.2024 11:26

Syn Miss Polonii wziął ślub. Na ceremonii zaśpiewały światowe gwiazdy

Syn Miss Polonia wziął ślub/ Katarzyna Zawidzka
fot. Instagram

Laureatka tytułu Miss Polonia pochwaliła się, że jej syn wziął ślub. Katarzyna Zawidzka pokazała zdjęcia z ceremonii. Na uroczystości zaśpiewały gwiazdy światowej sławy. Szczegóły. 

Sezon ślubny wśród znanych i lubianych

Zawarcie związku małżeńskiego to powód do radości dla zakochanych, którzy tym samym wkraczają w nowy etap wspólnej drogi. Wiele emocji wzbudzają śluby znanych i lubianych. Fani cieszą się wtedy razem ze swoimi idolami. W ostatnim czasie wiele par w show-biznesie powiedziało sobie sakramentalne “TAK”. W tym gronie znaleźli się m.in. Sandra Kubicka i Baron, Aleksander Śliwka i Jagoda Gruszczewska, czy Rafał Mroczek i Magdalena Czech. W mediach jakiś czas temu pojawiła się także informacja, że Roksana Węgiel i jej ukochany Kevin Mglej są już po ślubie cywilnym. Para do tej pory jednak oficjalnie nie potwierdziła tej informacji. 

Właśnie okazało się, że w show-biznesie odbył się kolejny ślub i to z ogromnym rozmachem.

Luna ledwo wróciła do Polski i od razu przeżyła coś takiego. Polały się łzy Na pogrzebie Jacka Zielińskiego ze Skaldów nie będzie trumny. Wydano specjalny komunikat

Katarzyna Zawidzka: kariera jako modelka

Katarzyna Zawidzka w 1985 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Następnie reprezentowała Polskę w międzynarodowych konkursach piękności. Podczas Miss International została IV Wicemiss. Z kolei w wyborach Miss World zajęła 8. miejsce. Brała również udział w Miss Universe 1985. Zawidzka w kolejnych latach wyjechała do Francji, gdzie kontynuowała pracę jako modelka. Jej zdjęcia ukazały się na okładach takich magazynów jak m.in. “Cosmopolitan”, “Elle”, “Vogue”, czy “Madame Figaro”. Katarzyna miała okazję pracować w Mediolanie, Nowym Jorku, czy Monachium. W trakcie swojej kariery współpracowała z takim domami mody jak m.in. Ralph Laurent, Donna Karan, czy Christian Lacroix. 

Układało się jej także w życiu prywatnym. Katarzyna Zawidzka poślubiła przedsiębiorcę Serge'a Varsano, uważanego za jednego z najbogatszych Francuzów. Para doczekała się dwóch synów, a aktualnie mieszka w Paryżu. 

Syn Miss Polonia wziął ślub

Zawidzka w miniony weekend miała wielkie powody do radości. Jej syn, Dimitri wziął ślub. Jego wybranką została Valery Kaufman, znana modelka. Ich ślub cywilny odbył się 3 maja 2024 roku w Paryżu. Jednak młoda para zawarła związek małżeński w kościele tydzień później. Wtedy też odbyło się przyjęcie weselne. Uroczystość odbyła się w We Włoszech, w okolicach jeziora Como. Panna młoda tego dnia zaprezentowała się w aż trzech kreacjach. Na ślub cywilny wybrała koronkową suknię, natomiast na włoskiej ceremonii pokazała się w niesamowitej długiej sukni i upiętych włosach. W dłoni trzymała bukiet konwalii. Z kolei na przyjęciu tuż po północy przebrała się w krótką sukienkę, do której dobrała długie rękawiczki. 

Podczas ich wielkiego dnia wystąpił światowej sławy wokalista, czyli Mateo Bocelli, syn Andrei Bocellego. Wykonał on operowe utwory. Na uroczystości zaśpiewała także Carla Bruni, prywatnie żona byłego prezydenta Francji, Nicolasa Sarcozy'ego.

Co Wy na to?

Matteo Bocelli, fot. Instagram
Matteo Bocelli, fot. Instagram
Syn MIss Polonia wziął ślub, fot. Instagram
Syn Miss Polonia wziął ślub, fot. Instagram