Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Rozenek nie jest ochrzczony. Gwiazda brutalnie o powodach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.05.2024 20:17

Syn Rozenek nie jest ochrzczony. Gwiazda brutalnie o powodach

Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF; Instagram

Małgorzata Rozenek nie ochrzciła najmłodszego syna. Dlaczego Henryk nie otrzymał sakramentu jak jego bracia? Odpowiedź Perfekcyjnej Pani Domu zwala z nóg, to nie są słowa dla wrażliwych.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan: dzieci

Małgorzata Rozenek ma trzech synów z dwóch związków. Dwóch starszych chłopców, Stanisław (ur. 2006) i Tadeusz (ur. 2010), to owoc małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. W 2013 roku Gosia i aktor się rozwiedli, a wkrótce na jej drodze stanął Radosław Majdan. Para wzięła ślub w 2016, a w 2020 na świat przyszedł ich syn Henryk. Chłopiec 10 czerwca będzie świętował czwarte urodziny.

Wiele lat temu Rozenek dowiedziała się o tym, że metody naturalne to za mało, by mogła zostać matką. Na szczęście udało się jej spełnić marzenie o macierzyństwie dzięki metodzie in vitro. Wszyscy jej trzej synowie urodzili się dzięki tej technologii. Małgorzata nie ukrywa, że chłopcy są jej całym światem. Co mówi o łączeniu roli matki i bizneswoman? I dlaczego Henryk nie jest ochrzczony? Szczegóły poniżej.

Chudziutka Rozenek w szałowej kreacji. Tak się kradnie show O krok od tragedii na świątecznym spacerze Rozenek z rodziną! Mały Henio w centrum zamieszania. Aż mamy ciarki

Małgorzata Rozenek o rodzicielstwie

Rozenek bardzo chętnie opowiada o swojej rodzinie i synach w wywiadach. Tym razem otworzyła się w podcaście portalu Pudelek. Opowiedziała w nim między innymi, jak udaje się jej łączyć rolę matki, prezenterki i bizneswoman. Już dawno nauczyła się odpowiednio oddzielać te sfery życia.

Ja dzielę swój czas na mnie służbową i prywatną. Nauczyłam się wiele lat temu stawiać pracy granicę. Jedyne, co cierpi przez to, że dużo pracuję, to moje życie towarzyskie, bo to rzecz, z której najłatwiej mi zrezygnować. Pilnuję tego, by popołudnia były w domu, żeby kąpać mojego najmłodszego syna, żeby z nimi spędzać wieczory. Trochę jest tak, że ja wracam wcześniej niż chłopcy, którzy, jak np. mają angielski, to wracają do domu nawet o godzinie 21 – wyznała Małgorzata.

Te słowa nie zaskakują. Potężne wrażenie robi za to wypowiedź Perfekcyjnej o chrzcie. Dlaczego jej najmłodszy syn nie doświadczył tego sakramentu? Uzasadnienie zwala z nóg – nie mówcie, że nie ostrzegaliśmy!

Dlaczego Małgorzata Rozenek nie ochrzciła syna?

Henryk, syn Rozenek i Majdana, to obecnie uroczy czterolatek. Jego starsi bracia, Tadeusz i Stanisław, zostali ochrzczeni. Jednak w rozmowie z Pudelkiem wyszło na jaw, że już podczas ceremonii Tadeusza Małgorzatę naszły pewne wątpliwości.

Kiedy Tadzio miał chrzest, to był taki moment, kiedy zaczęliśmy odczuwać w sobie niezgodę na to, co dzieje się ze stosunkiem kościoła hierarchicznego np. do społeczności LGBT czy dla metody in vitro. Bardzo trudno po wielu ciężkich, niemiłych, nieprawdziwych i niesprawiedliwych słowach hierarchów uczestniczyć w tej wspólnocie, ale to nie wpływa na to, jak wierzymy. My ciągle mamy bardzo dobrą relację z Bogiem, tylko nie potrzebujemy do tego menadżerów – ogłosiła Małgorzata.

Gwiazda zaznaczyła, że wciąż jest wierząca, jednak nie potrzebuje do swojej wiary “pośredników”. Zwłaszcza takich, którzy sami mają dużo na sumieniu.

Ja wierzę, ufam, daję się prowadzić, ale wolę, żeby Bóg prowadził mnie bezpośrednio za rękę, a nie przez księdza, który nie wiadomo, kogo tą ręką dotykał – wypaliła Rozenek.

Co sądzicie o takim podejściu?

Małgorzata Rozenek, synowie, Henryk nie jest ochrzczony, dlaczego
Małgorzata Rozenek z Radkiem Majdanem i synami, fot. instagram.com/m_rozenek
Małgorzata Rozenek, synowie, Henryk nie jest ochrzczony, dlaczego
Radosław Majdan z synem Henrykiem, fot. instagram.com/r_majdan

Źródło: Pudelek, Wybory Kobiet