Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Syn Rutkowskiego na komunię dostał fortunę. Pokazał, ile wydał na zakupach
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.05.2024 18:28

Syn Rutkowskiego na komunię dostał fortunę. Pokazał, ile wydał na zakupach

Krzysztof Rutkowski
fot. KAPiF; Instagram

Krzysztof Rutkowski niedawno wydał fortunę na swój ślub i Pierwszą Komunię syna. Chwalił się, ile dostał “w kopercie”. Teraz z juniorem szalał na zakupach, mamy zdjęcia.

Co Krzysztof Rutkowski kupił synowi na Pierwszą Komunię?

Krzysztof Rutkowski postanowił ostatnio połączyć swój ślub kościelny z Mają Plich z Pierwszą Komunią ich syna, Krzysztofa Juniora. Cała impreza – czy raczej prawdziwa feta – odbyła się 12 maja. Na samą organizację imprezy detektyw wydał około 100 tysięcy złotych. Poza tym postanowił sprezentować chłopcu… dwa samochody.

Mój syn dostanie samochód elektryczny o wartości 37 tysięcy złotych. Taki, którym będzie się mógł poruszać już od 14 roku życia bez prawa jazdy. Drugim samochodem, ale to już na przyszłość, będzie BMW E-38 do driftu – opowiadał Rutkowski dla portalu o2.pl.

Model BMW, o jakim mowa, kosztuje około 200 tysięcy złotych.

Krzysiu ma 10 lat i interesuje się motoryzacją, dlatego kupiłem mu BMW E36 z silnikiem E46. Auto na tuning ma 400 koni. Jego wartość to około 200 tys. złotych. Pod okiem instruktora będzie nim jeździł na torze – chwalił się Rutkowski w “Super Expressie”.

Wszystkie wydatki sięgnęły aż 500 tysięcy złotych. Ale wygląda na to, że impreza się niemal zwróciła. Ile Krzysztof Junior otrzymał “w kopercie” za Pierwszą Komunię? Zadziwiające szczegóły poniżej.

"Co wy robicie temu dziecku?". Komunia syna Rutkowskiego Komunia syna Rutkowskiego. Zebrana kwota i prezenty to istny kosmos

Ile pieniędzy dostał "w kopercie" syn Rutkowskiego?

Choć detektyw zapewniał, że przyjęcie komunijne zostało zorganizowane tylko dla najbliższej rodziny i przyjaciół, wygląda na to, że bliscy hojnie sypnęli groszem. Jego syn był też podobno bardzo zadowolony z prezentów, jakie otrzymał.

Dla niego to było spełnienie marzeń. Dostał też złotą blachę Rutkowski patrol i kolekcję złotych monet. Ale dla niego każdy prezent jest piękny, bez względu na to, czy jest to Biblia, czy jest to auto – mówił Rutkowski. 

W kopercie chłopiec dostał nie tylko polską walutę, ale też euro i dolary.

Myślę, że gdyby Krzyś się bardzo mocno spiął, to by sobie mógł pozwolić na kolejne auto – ujawnił detektyw.

Nic zatem dziwnego, że po wydaniu pół miliona złotych obu Krzysztofów – ojciec i syn – udało się na zakupy. Co wybrali?

Krzysztof Rutkowski z synem wydają pieniądze z Pierwszej Komunii

Żona Krzysztofa, Maja Rutkowski, pokazała w sieci nagranie, na którym jej synek szaleje w centrum handlowym. Chłopiec postanowił na początku kupić wielką siatę przekąsek dla siebie oraz przybranej siostry Kai. Na wszystko wydał lekką ręką 129 złotych, czym sam pochwalił się przed kamerą.

Później Rutkowscy udali się z synem do popularnego markowego sklepu z klockami. Tam Krzysztof Junior wybrał model do składania, który wart jest niecałe 200 złotych. Chłopiec był wyraźnie szczęśliwy podczas zakupów z rodzicami, ale czy ten sposób spędzania czasu wolnego to dobra metoda wychowawcza? Co o tym sądzicie?

Krzysztof Rutkowski z synem, zakupy po Pierwszej Komunii, ile wydał w sklepie
Syn Krzysztofa Rutkowskiego na zakupach, fot. instagram.com/majaplich
Krzysztof Rutkowski z synem, zakupy po Pierwszej Komunii, ile wydał w sklepie
Krzysztof Rutkowski z synem, żoną i przybraną córką, fot. KAPiF