Swiatgwiazd.pl
Szymon został ojcem

Instagram/szymon.holownia

Szymon Hołownia znowu został ojcem. Znamy imię dziecka

13 Stycznia 2022

(Ostatnia zmiana: 23 Stycznia 2022)

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Udostępnij:

Na Instagramie Szymona Hołowni pojawiło się zdjęcie z radosną nowiną. Celebryta został ojcem po raz drugi i z dumą mógł zaprezentować swoje zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Rodzice wybrali dla dziewczynki piękne, klasyczne imiona.

Dziennikarz i polityk, Szymon Hołownia powitał dziś na świecie swoją drugą córeczkę. Szczęśliwy tata pochwalił się na Instagramie zdjęciem z nowo narodzoną dziewczynką w ramionach. W komentarzach płyną gratulacje i słowa zachwytu.

Szymon Hołownia ma już dwoje dzieci

Pierwsza córka Szymona Hołowni doczekała się siostrzyczki. Nie ma wątpliwości, że kilkuletnia Maria, nazywana pieszczotliwie "Manią" jest oczkiem w głowie rodziców, a w szczególności swojego sławnego taty. Dziennikarz chętnie pozuje do zdjęć ze swoimi najbliższymi. Wydaje się, że choć teraz dynamicznie rozwija swoją polityczną karierę, rodzina nadal jest dla niego na pierwszym miejscu.

W minionych wyborach Szymon Hołownia kandydował na stanowisko prezydenta. Okazał się trzecim najpopularniejszym wyborem Polaków w głosowaniu, do czego niewątpliwie przyczyniła się sympatia, jaką wzbudzał będąc dziennikarzem. Publiczność TVN kojarzyła go przede wszystkim z popularnego show "Mam talent", który prowadził wraz z Marcinem Prokopem.

Szymon Hołownia wziął ślub w 2016 roku. Jego żona, Ula bardzo wspiera męża w jego rozwoju i sama mocno angażuje się we własną karierę. Jak informuje Onet, Urszula Brzezińska-Hołownia jest jedną z czterech kobiet pilotów odrzutowców w Polsce. W wywiadzie dla "Wysokich obcasów" mówiła o tym, jak poważnie podchodzi do swojego zawodu:

- Praca to moja pasja. [...]. To, co robimy - bronimy naszego kraju, dbamy o bezpieczeństwo wszystkich Polaków - jest dla mnie najważniejsze.

Beata Tyszkiewicz

Smutne doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda zupełnie odcięła się od świata

CZYTAJ DALEJ


Teraz para doczekała się drugiego dziecka. Dumni rodzice wybrali dla dziewczynki piękne, klasyczne imiona.

Znamy imię nowo narodzonej córki Szymona Hołowni

Zdjęcie Szymona Hołowni z maleńką córeczką wywołało lawinę gratulacji i słów zachwytu. Ciepłe słowa przekazała m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Maja Ostaszewska i Andrzej Chyra. Bliscy i fani cieszą się szczęściem lubianego dziennikarza, a i w oczach samego Szymona można dostrzec wzruszenie.

- Dziś o świcie przywitaliśmy z Ulą na świecie naszą cudowną, drugą córeczkę, Elżbietę Wandę. Moje obie Bohaterki odpoczywają i nabierają sił. Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę. No i za Manię, która od dziś jest dumną starszą siostrą - też! :) 

Celebryta poinformował, że świeżo upieczona mama i malutka Elżbieta Wanda potrzebują teraz oddechu. Poprosił też fanów i bliskich o uszanowanie prywatności rodziny. Czekamy zatem na powrót i nowe wieści o małej Eli, a także przyłączamy się do gratulacji.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd
  1. Wielka rozpacz dziennikarza TVN, śmierć przyszła niespodziewanie

  2. Nagła reakcja Andrzeja Dudy po skandalu z ojcem Joanny Opozdy

  3. Gwiazdor TTV pilnie usunięty z programu? Jego cztery partnerki nie żyją, skandaliczne szczegóły

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Dziwne imiona dzieci polskich gwiazd. Kayah i Ibisz wyborem przebili nawet Wiśniewskiego

Slajd 1 z 4

Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura zdecydowała się na nietypowe imiona dla swoich córek. Starsza nazywa się Koko Claire, młodsza natomiast otrzymała imiona Kaszmir Amber.

Ile wiesz o programie "Mam Talent"?

Pytanie 1 z 7

W którym roku premierę miała polska wersja "Mam Talent"?

Aleksandra GadzińskaAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Jacek Borkowski pokazał syna. Jedna rzecz na zdjęciu zwraca szczególną uwagę

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Robert i Monika Janowscy opowiedzieli o swoim małżeństwie. Jeden szczegół może zaskakiwać

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska zapytała córkę o imiona rodziców. Odpowiedź zupełnie ją rozbawiła

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Rafał Mroczek pokazał niepokojące zdjęcie zniszczonego auta. Ujawnił, co się stało

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Tadeusz Müller o pożarze domu. Wyjawił smutną prawdę nt. swojego majątku

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Łepkowska skomentowała rozstanie Kalskiej i Roznerskiego. "Nie będzie to łatwe"

Czytaj więcej >