Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Ania Lewandowska spędza czas w Katarze. Przed kolejnym meczem Polski pokazała wytatuowaną dłoń
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 25.11.2022 11:07

Tak Ania Lewandowska spędza czas w Katarze. Przed kolejnym meczem Polski pokazała wytatuowaną dłoń

Ania Lewandowska EA
TRICOLORS/East News

Ania Lewandowska wyruszyła do Kataru, by kibicować Robertowi Lewandowskiemu. Kolejne starcie na murawie z udziałem polskiej drużyny już jutro, tymczasem żona piłkarza postanowiła zrelaksować się w magicznym miejscu. Pochwaliła się też tatuażem.

Polska na mundialu znalazła się w grupie C. Do tej pory odbył się mecz z Meksykiem, a czekają jeszcze zmagania z Arabią Saudyjską i Argentyną. Anna wspiera męża w tym emocjonującym czasie, ale też sama oddaje się miejscowym rozrywkom.

Ania Lewandowska spędza czas w Katarze

Lewandowska, jak na jedną z najpopularniejszych WAGs przystało, z oddaniem kibicuje Robertowi i wspiera go, także w mediach społecznościowych. Kilka dni temu opublikowała na Instagramie zdjęcie w koszulce wzorowanej na tę, którą nosi jej mąż podczas meczu, z jego nazwiskiem i numerem.

Pierwszy mecz Polski na mundialu w Katarze, rozegrany z Meksykiem, nie poszedł po myśli naszych piłkarzy. Choć zakończył się remisem, Robert "zmarnował" rzut karny. Piłkarz przepraszał wtedy w mediach społecznościowych, co spotkało się z gwałtowną reakcją polskich gwiazd.

Już jutro 26 listopada Polska zmierzy się z Arabią Saudyjską na arenie Education City Stadium. Można się domyślać, że nasza reprezentacja intensywnie przygotowuje się do tego meczu. Tymczasem okazuje się, że Robertowi kibicuje nie jedna, a dwie bardzo ważne w jego życiu kobiety. Anna pokazała wszystko na Instagramie.

Ania Lewandowska i siostra Roberta wypoczywają na pustyni

Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena Lewandowska, zazwyczaj stroni od blasku fleszy, choć sama ma się czym pochwalić. W przeszłości trenowała siatkówkę, później zaś została współwłaścicielką marki modowej, specjalizującej się w luksusowych garniturach.

Milena jest matką chrzestną Klary, swojej bratanicy. Ma też świetne relacje z Anną Lewandowską. Teraz panie zamieściły zdjęcia ze wspólnego wypoczynku na pustyni. Widok słońca, zachodzącego nad malowniczym, piaszczystym horyzontem robi ogromne wrażenie.

Ania postanowiła też pochwalić się tatuażem z henny, jakim ozdobiła dłoń. Ta tymczasowa forma tatuażu wygląda na jej ręce jak element biżuterii, a tradycyjnie ma ona przynosić szczęście i powodzenie. Być może jest to też pośrednia forma wspierania Roberta?

Zobacz zdjęcia:

Ania Lewandowska EA
Ania Lewandowska, fot. TRICOLORS/East News
Ania Lewandowska
Ania Lewandowska w Katarze, fot. instagram.com/annalewandowska
Ania Lewandowska
Ania Lewandowska w Katarze, fot. instagram.com/annalewandowska
Ania Lewandowska
Ania Lewandowska w Katarze, fot. instagram.com/annalewandowska
Ania Lewandowska
Ania Lewandowska w Katarze, fot. instagram.com/annalewandowska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Ostra dyskusja w "Dzień Dobry TVN". Krupińska i Michałowski stanowczo zareagowali na słowa eksperta

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].