Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Doda wystylizowała swojego psa. Jest ubrany od łap do głów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.06.2024 14:43

Tak Doda wystylizowała swojego psa. Jest ubrany od łap do głów

Doda
fot. KAPiF

Doda w grudniu ubiegłego roku przedstawiła internautom nowego członka rodziny. Mały piesek nie rozstaje się z nią nawet podczas trudnych wypraw. Tak wystylizowała pupila podczas wycieczki rowerowej w niełatwych warunkach pogodowych. Internauci od razu ruszyli do komentarzy.

Doda wzięła pod opiekę małego pieska. Nie opuszcza jej na krok

Nie od dziś wiadomo, że piosenkarka doskonale czuje się w towarzystwie zwierząt. W przeszłości dorastała z dwoma pupilami, jednak gdy ponad dekadzie musiała się z nimi pożegnać, długo przeżywała żałobę. W końcu postanowiła dać szansę kolejnemu pieskowi.

Całą noc śniły mi się psy. Ale zmieniam całkowicie plan. Wysłaliście mi tysiące zdjęć kundelków. I przerosło mnie to. One tak przypominają Bandziora i Bestię. 16 lat z nimi żyłam. Nie mogę mieć psa tak podobnego do nich. Muszę mieć innego psa - zdradziła internautom.

W okresie bożonarodzeniowym w jej domu zagościł mały piesek rasy chihuahua merle. Zwierzak dostał odważne imię "Wolfie" co może nawiązywać do wilka. Artystka zabiera ze sobą pupila nawet na wywiady. Duet wzbudził emocje podczas nagrań do "Dzień Dobry TVN". Teraz Doda wybrała się w wycieczkę rowerową. Tak przygotowała pieska na wyprawę.

Córka Norbiega usłyszała od Dody przed kamerą gorzką prawdę Doda o konflikcie z Mariną. Żona Szczęsnego w ciąży, a tu padają takie słowa

Piesek Dody razem z piosenkarką na wycieczkę. Nieźle go wystylizowała

Doda znana jest ze swoich ekstrawaganckich stylizacji i odważnych opinii, jednak w przypadku małego stworzonka stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz wygodę. Wolfie podczas wycieczki rowerowej piosenkarki siedział spokojnie w specjalnym siodełku na przodzie jej pojazdu, opatulony w kocyk.

Co więcej, piesek otrzymał nawet własną kurtkę, by ochronić go przed zimnem i deszczem, który towarzyszył piosenkarce podczas jazdy. Sama wybrała bardzo podobny styl z opaską na głowie, kurtką przeciwdeszczową i sportowym obuwiem.

Internauci od razu zwrócili uwagę na stylizację zwierzaka gwiazdy. W komentarzach powrócili do tematu, którego od lat Doda unika jak ognia.

Internauci rozczuleni zachowaniem Dody. Powrócili do tematu dzieci

Troska o zwierzaka wzruszyła internautów, którzy od razu pogratulowali Dodzie w komentarzach. Widać, że Wolfie wiele dla niej znaczy.

  • Tu sprawdza się stwierdzenie - "Człowieka poznasz po tym jak traktuje zwierzęta", a niewątpliwie jesteś osobą z dużą wrażliwością i empatią.
  • On jest taki uroczy w tej kurteczce, no słodziak.
  • Przepięknie! Zwierzątka zawsze będę najważniejsze dla ludzi, a WOLFIE to ma jak w raju!

Choć wygląda na to, że opieka wychodzi Dodzie bezbłędnie sama, nigdy nie zdecydowała się na powiększenie rodziny i macierzyństwo. Sama otwarcie mówi, że nie nadaje się do roli matki, lecz niektórzy fani z łatwością widzieliby ją z małym szkrabem.

I ty kiedyś powiedziałaś, że nie chcesz mieć dzieci bo nie potrafiła byś ich wychować. Sądząc po tym jak traktujesz pieska, byłabyś wspaniałą matką. Wiem, nie powinnam tego pisać, bo to jest wybór każdego i masz do tego prawo, ale musiałam to powiedzieć - stwierdziła fanka.

Na słowa internautki odpowiedziała sama Doda. Jej uczucia do zwierząt są bardzo silne, jednak nie czuje potrzeby sprawdzenia się jako rodzic.

Tak wiem - słyszę to od każdego znajomego. Wychowałam wiele psów, i pewnie na Wolfiem się nie skończy… ale dlatego, że kocham zwierzęta i kocham z nimi przebywać. Jestem przy nich spokojna i pełna troski. Analogicznie do tego co mówisz… już się chyba wypowiadałam, że nie mam nawet podobnych uczuć - tłumaczyła.

Doda, fot. Instagram
Doda wystylizowała swojego pieska, fot. Instagram
Doda, fot. KAPiF
Doda wszędzie zabiera pieska, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Doda wszędzie zabiera pieska, fot. KAPiF