Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Córka Norbiega usłyszała od Dody przed kamerą gorzką prawdę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.06.2024 08:43

Córka Norbiega usłyszała od Dody przed kamerą gorzką prawdę

Doda wygarnęła córce Norbiego
fot. KAPiF/Instagram

Doda od lat słynie ze swojej bezpośredniości. Teraz wygarnęła córce Norbiego. To co jej powiedziała może szokować. 

Co się dzieje u Dody?

W ubiegłym roku życie Dody obfitowało w znaczące wydarzenia. Wydany przez nią album "Aquaria" zdobył ogromną popularność, osiągając status podwójnej platyny. Po zakończeniu swojej wymarzonej trasy koncertowej artystka ogłosiła, że były to jej ostatnie koncerty, co zasmuciło wielu fanów.

 Od tego momentu zdecydowała się występować wyłącznie na wydarzeniach muzycznych organizowanych przez stacje telewizyjne, takich jak Polsat Hit Festiwal w Operze Leśnej w Sopocie.  Doda ponownie połączyła siły ze Smolastym, a ich nowa piosenka "Nie żałuję" już zyskała popularność i jest typowana na przebój lata. Rabczewska otwiera też własne radio, w którym lecieć będą jedynie jej piosenki i podcasty. 

Teraz jednak pokazała swoje prawdziwe oblicze w rozmowie z córką  jednego z muzyków. 

Rozenek o piosenkach Dody i jej przeszłości z Radkiem Doda ma problemy z opuszczeniem Polski. Wyżaliła się fanom

Doda dosadnie do córki Norbiego o show-biznesie

Doda wzięła udział w wywiadzie z radiem Vox FM. Okazało się, że reporterką, która przeprowadzała rozmowę, była córka Norbiego. Rabczewska nie odpuściła jednak młodej dziennikarce i odpowiadała w klasyczny dla niej, bezpośredni sposób. Iga Dudziuk wspomniała, że Doda jest ponad 20 lat w branży. Zapytała, czego ją to nauczyło. 

Może czego oduczył. Szacunku do samej siebie, szacunku do zasad fair play i myślę, że tego, że absolutnie wszyscy kłamią – powiedziała Doda. 

Reporterka była zdziwiona taką odpowiedzią, a Rabczewska dodała:

Show-biznes wcale nie jest fajny i wesoły i niczego nie uczy dobrego – stwierdziła.

Iga Dudziuk wspomniała o plotkach mówiących, że piosenka “Nie żałuję” ze Smolastym ma być ostatnią w jej karierze. 

Numer ze Smolastym kończy erę Aquarii, czyli erę mojego ostatniego wydawnictwa. Jest ostatnim singlem, ósmym, dziewiątym? Do którego zrobiłam teledysk, wspaniały okres zresztą moich ostatnich kilku lat i pracy. Po tym czasie po promocji tego singla, który teraz bije rekordy, bardzo serdecznie za to dziękujemy, tak odsuwam się w cień muzyczny i skupiam się na mojej marce kosmetycznej – wyznała Doda.

Kim jest Iga Dudziuk?

W 1997 roku cała Polska po raz pierwszy usłyszała największy przebój Norbiego - "Kobiety są gorące". Dwa lata później urodziła się jego jedyna córka, Iga Dudziuk, owoc pierwszego małżeństwa z Julią. Obecnie córka Norbiego ma 25 lat. W 2021 roku Iga Dudziuk wydała swój pierwszy singiel “A jednak”, a  w wywiadach zaznaczała, że ojciec nie miał żadnego wpływu na jej muzyczny debiut. Norbi jednak gorąco wspiera swoją córkę. 

Iga Dudziuk od czasu do czasu wydaje nowe single, ale przede wszystkim pracuje jako dziennikarka w Radiu Vox oraz Vibe FM. Prowadzi również podcast "Sex w moim mieście", w którym porusza tematy związane z sekretami i emocjami w sypialni: bez stereotypów, bez tabu, bez wstydu.

Doda, fot. KAPiF
Doda, fot. KAPiF
Iga Dudziuk, fot. Instagram
Iga Dudziuk, fot. Instagram