Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wyglądają święta polskich gwiazd. Rozenek, Grochola, Kożuchowska, Bieniuk
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 26.12.2022 10:24

Tak wyglądają święta polskich gwiazd. Rozenek, Grochola, Kożuchowska, Bieniuk

Święta Gwiazd
fot. instagram.com/dotindotin, instagram.com/malgorzatakozuchowska_, instagram.com/m_rozenek

Za nami Wigilia. Wiele gwiazd postanowiło pochwalić się w sieci, jak spędziło ten wyjątkowy dzień. Niektórzy zdecydowali się wyjechać z domu rodzinnego i świętować w nowym miejscu. Oto jak wyglądały święta gwiazd.

Wielu celebrytów tegoroczne święta spędziło w gronie najbliższych, w tradycyjny sposób. Dla części z nich to magiczny czas, który zechcieli celebrować w wyjątkowy sposób. Nie zabrakło oryginalnych akcentów oraz zabawnych zdjęć.

Święta polskich gwiazd

W polskim show-biznesie funkcjonuje wiele gwiazd, które chętnie pokazują swoje życie. Publikują w sieci fotografie dzieci, wnętrza domów oraz to, gdzie w danym czasie się znajdują. Nie było inaczej w Wigilię, kiedy wystrojeni celebryci w towarzystwie najbliższych zasiedli do wieczerzy. Okazuje się, że niektórzy postanowili na ten czas wyjechać z kraju.

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgosia jest jedną z najaktywniejszych osób w polskim show-biznesie. Gwiazda pochwaliła się wspólnie spędzonym czasem z rodziną. Wigilię spędziła w gronie najbliższych, a na ten czas założyła czerwoną, klasyczną sukienkę. Radosław Majdan również postawił na czerwone akcenty w stylizacji, a cała rodzina dumnie zapozowała do zdjęcia.

Kochani w ten Świąteczny czas chcieliśmy Wam życzyć: spokoju ducha, miłości, zdrowia. Kochajcie się — napisała Małgosia na Instagramie.

Następnego dnia Małgosia opublikowała kilka nagrań, na których pokazała zabawę z synami oraz rozdawanie prezentów.

Katarzyna Grochola

Zaledwie kilka dni temu pisarka publikowała filmy i zdjęcia ze szpitala. Katarzyna Grochola przeszła bowiem podwójną operację z powodu nowotworu płuca. Jak się okazuje, artystka spędziła Wigilię razem z córką Dorotą, wnukiem Antonim oraz swoim mężem. Zdjęcia szczęśliwej rodziny w komplecie również pojawiły się w sieci.

No i jeszcze ja. Nie mamy fancy choinki, żeby się pochwalić, i być może ktoś wczoraj podjadł polowe wigilijnych potraw, ale jest super. Życzę Wam zdrowia. I żeby ktoś Was kochał. I spokoju w głowie. Tyle wystarczy do szczęścia. Dobrych Świąt — napisała Szelągowska pod rodzinnym zdjęciem.

Małgorzata Kożuchowska

Jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce zdecydowała się na wyjazd w góry. W sieci pojawiły się piękne kadry z zaśnieżonych gór, a także liczne zdjęcia syna oraz selfie z mamą. Rodzina wybrała się na świąteczne szusowanie, natomiast wieczorem zasiedli do odświętnej Wigilii.

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk wigilijny wieczór spędził u boku swojej partnerki oraz trójki dzieci. Na Instagramie mężczyzny pojawiła się rodzinna fotografia oraz życzenia:

Doceńmy każdą chwilę w gronie najbliższych, zdrowiu i w ciepłym domu. Życzymy wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Co ciekawe, Jarosław już wcześniej relacjonował w sieci przygotowania do Bożego Narodzenia. Zamieścił nawet zdjęcie przystrojonej choinki, na której znalazła się nietypowa ozdoba. Synowie Bieniuka postanowili zawiesić na jednej z gałązek zdjęcie... Wojciecha Szczęsnego! Zobacz zdjęcia:

Radosław Majdan z synem
Radosław Majdan z synem, fot. instagram.com/m_rozenek
Święta u Małgorzaty Rozenek
Święta u Małgorzaty Rozenek, fot. instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej
Syn Małgorzaty Kożuchowskiej, fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska_

Choinka Jarosława Bieniuka
Choinka Jarosława Bieniuka, fot. instagram.com/jaretpalmer

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Widzisz twarz czy drzewo? Psychotest zdradzi, jak wejdziesz w 2023 rok

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].