Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wyrosła córka Kurskich. Zrobiła tacie cudny prezent na Dzień Ojca
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 23.06.2024 21:22

Tak wyrosła córka Kurskich. Zrobiła tacie cudny prezent na Dzień Ojca

Tak wyrosła córka Kurskich
fot. KAPIF/FB

Joanna i Jacek Kurscy mają córeczkę. Właśnie pokazali, jak wygląda. To już duża dziewczynka. Taki prezent sprawiła tacie. 

Co teraz robią Joanna i Jacek Kurscy?

Kurscy przenieśli się do okolic Waszyngtonu po tym, jak Jacek Kurski stracił stanowisko prezesa TVP i został mianowany zastępcą dyrektora wykonawczego w Banku Światowym. W grudniu ubiegłego roku został odwołany z tej funkcji. Startował w wyborach do Europarlamentu. 

Ostatnio wokół małżeństwa Kurskich narosło wiele kontrowersji. Najpierw Joanna Kurska zdecydowała się pozwać TVP za podanie nieprawdziwych informacji na temat jej pensji, co jako pierwszy opisał Świat Gwiazd. Zażądała symbolicznego zadośćuczynienia w wysokości 100 złotych.

To oszczerstwa na mój temat,  nigdy nie miałam pensji 117 tys. miesięcznie, jak podano w TVP, to co zrobili to szczucie i hejt, który ma mnie zohydzić. Nigdy nie zarabiałam więcej niż poprzednik na tym stanowisku. Jako dyrektor programowy zarabiałam 23 tys brutto i grosza nie wzięłam za równoczesne pełnienie obowiązków dyrektora marketingu. Najwyższa zaś, miesięczna wypłata, jaką kiedykolwiek dostałam w telewizji opiewała na 32 tys zł (tzw. podstawa etatu plus honorarium producenta) za produkcję 30 wydań miesięcznie pytania na śniadanie, tj najbardziej oglądanego, śniadaniowego programu live. To oczywiście ogromne pieniądze ale adekwatne do wykonanej pracy, odpowiedzialności i sukcesu rynkowego – powiedziała nam Kurska.

Dodatkowo minister kultury Bartłomiej Sienkiewicz złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwym popełnieniu przestępstwa przez Jacka Kurskiego, podobnie postąpiła TVP, dotyczące zarzutów związanych z zarządzaniem Telewizją Publiczną.  

Wygląda na to, że czas spędzany z rodziną jest dla Kurskich jedyną chwilą spokoju. Ich córka stanowi dla nich ukojenie w obliczu ostatnich wyzwań, z którymi muszą się zmagać.

Cała prawda o relacji Idy Nowakowskiej z Kurskimi. Tego chyba nikt się nie spodziewał Tak Kurscy świętują urodziny córki w USA! Nie oszczędzali na prezencie. Anna Klara Teodora oszalała ze szczęścia

Córka Joanny i Jacka Kurskich

Odkąd były prezes TVP Jacek Kurski ożenił się z dyrektorką programową stacji Joanną Kurską, ich związek przyciąga wielką uwagę mediów. Również ich córka, Anna Klara Teodora, cieszy się dużym zainteresowaniem. 

Jej imiona mają znaczenie rodzinne: Anna to imię matki Jacka Kurskiego, Klara to imię jego siostry, a Teodora – babci, wszystkie trzy mieszkały w rodzinnym majątku na Podolu (obecna Ukraina). Pod koniec marca Kurskich obchodziła swoje trzecie urodziny, a Joanna Kurska z tej okazji opublikowała uroczy filmik, na którym mała Ania biegnie z balonem w kształcie cyfry trzy i mówi, ile ma lat.

Jak wygląda aktualnie córka Kurskich?

Joanna Kurska z okazji Dnia Ojca opublikowała na swoim Instagramie urocze wideo. Ich córka Anna Klara Teodora znajduje się w basenie. Płynie w stronę kamery pod wodą. Nagle wynurza się. Dziewczynka ma na sobie słodki, różowy strój kąpielowy, okularki i czepek. Rozczulającym głosem mówi w stronę taty. 

Kocham cię tato.

Czyż to nie uroczy widok?

Córka Kurskich, fot. Instagram
Córka Kurskich, fot. Instagram
Córka Kurskich, fot. Instagram
Córka Kurskich, fot. Instagram