Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska
09.12.2022 18:34 Małgorzata Kożuchowska przeszła kolejną metamorfozę. "Polska Cate Blanchett"

Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat była wierna krótkiej fryzurze. Regularnie podcinała włosy i układała je na wiele sposobów. Po czasie postanowiła je zapuścić i w ostatnich miesiącach prezentowała swoją fryzurę do ramion. Okazuje się, że gwiazda zdecydowała się na kolejną metamorfozę. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek spotkała się z mnóstwem komplementów i porównań do zagranicznych gwiazd, m.in. Cate Blanchett. Małgorzata Kożuchowska oczarowała nowym wizerunkiem.

Małgorzata Kożuchowska EA
24.11.2022 13:46 Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa. Z taką fryzurą jeszcze jej nie widzieliśmy

Poznajecie aktorkę na zdjęciu? Przez jedenaście lat grała w serialu TVP "M jak miłość", póki jej postaci nie zabił wypadek samochodowy po zderzeniu z kartonami. Tak, to Małgorzata Kożuchowska, która oczywiście ma na koncie znacznie więcej ciekawych ról.Choć gwiazda obchodziła w kwietniu 51. urodziny, wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. Mimo to nie przypomina już małej dziewczynki ze zdjęcia. Choć uśmiech jest nieco znajomy, całkowicie zmieniło się uczesanie. Na korzyść?

Małgorzata Kożuchowska EA
18.11.2022 22:02 Małgorzata Kożuchowska zdradziła swoje urodowe sekrety. Pokazała twarz z bliska, cera zwraca uwagę

Małgorzata Kożuchowska od lat czaruje widzów swoim talentem aktorskim oraz wrodzonym urokiem. Artystka mimo licznych ról, kreacji i charakteryzacji, w których prezentuje się światu, nie ma problemy, aby pokazać się również bez makijażu. Najnowszym, naturalnym zdjęciem oczarowała internautów. Małgosia jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która może poszczycić się pokaźnym gronem obserwatorów w mediach społecznościowych. Gwiazda zdecydowała się pokazać ponad milionowej publice bez makijażu.

Małgorzata Kożuchowska EA
05.11.2022 17:44 Małgorzata Kożuchowska wyjechała z Polski i pokazała zdjęcia. Zapozowała w bikini

Małgorzata Kożuchowska na dniach relacjonowała swój wyjazd z Polski. Tym razem postanowiła pochwalić się czymś jeszcze. Zaprezentowała się w naturalnej wersji, bez grama makijażu, a także pokazała figurę w bikini. Sylwetka aktorki robi wrażenie. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzata Kożuchowska, wypoczywa obecnie na rajskich wakacjach. Swoją wyprawą nie omieszkała pochwalić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska
27.10.2022 17:30 Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska byli jedną z najpiękniejszych par. Dlaczego się rozstali?

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska w dalszym ciągu rozwijają się w aktorstwie. Mało kto pamięta, że niegdyś tworzyli związek, który bacznie śledziła cała Polska. Swego czasu uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Oto historia ich miłości.Ich losy śledziły wszystkie media, a fani z zaciekawieniem oglądali ich wspólne zdjęcia. Sądzono, że to najlepiej dobrana para. Czas pokazał, że nie byli sobie pisani, a głośne rozstanie zaskoczyło wielu.

Małgorzata Kożuchowska (11)
22.10.2022 21:24 Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w czerwonej stylizacji. Postawiła na zakup z drugiej ręki

Małgorzata Kożuchowska wywołała prawdziwą furorę na Instagramie. Wszystko za sprawą ultrakobiecej, krwistoczerwonej stylizacji. "Lady in red" — komentują zachwyceni fani. Aż trudno uwierzyć, że "żurnalowa" sukienka rodem z paryskiego wybiegu wcale nie pochodzi z renomowanego butiku. Choć Małgorzata Kożuchowska zdobyła popularność, jako "Hanka Mostowiak", a widzowie nadal wypominają jej "spektakularną", ekranową śmierć w kartonach, dziś cieszy się tytułem jednej z najpiękniejszych i najbardziej stylowych polskich aktorek. Jak widać — nie bez powodu.

Małgorzata Kożuchowska EA
06.10.2022 19:17 Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska? Media podają kwotę za jeden film, robi wrażenie

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Już niedługo do kin wejdzie kolejna głośna produkcja z jej udziałem, w której zobaczymy ją w wyjątkowo nietypowej kreacji aktorskiej. Media donoszą, że wynagrodzenie, jakie otrzymała za rolę, jest spektakularne. Padła konkretna kwota.Tylko w 2022 roku aktorka zagrała w aż sześciu produkcjach, w tym tak głośnych, jak "Zołza", "Gierek" czy "Krime Story. Love Story". 14 października będzie miał premierę film "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – tajemnice polskich fortun. Część 1". To za tę kreację miała dostać astronomiczną sumę.

Małgorzata Kożuchowska EA
29.09.2022 20:17 Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Małgorzata Kożuchowska od lat występuję zarówno na wielkim jak i małym ekranie. Niedawno po medialnej klęsce nowej produkcji z jej udziałem postanowiła zmienić kierunek działalności. Coraz częściej możemy zobaczyć ją w telewizyjnych programach.Karierę filmową rozpoczęła w latach 90., zyskując popularność dzięki kultowym produkcjom. Z biegiem lat rozszerzyła swoją działalność również w telewizji. Pomimo dużej popularności ostatnie filmy z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej nie cieszą się zainteresowaniem. Aktorka postanowiła zareagować.

Małgorzata Kożuchowska i Andrzej Duda
15.08.2022 13:29 Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak spędza popołudnie. Zareagował sam Andrzej Duda

Małgorzata Kożuchowska po urlopie postanowiła się wybrać na ulubioną kawę przed rozpoczęciem zawodowych obowiązków. Stylizacja gwiazdy na tę okazję wywołała wśród internautów wielką burzę. Zareagował sam Andrzej Duda, a aktorka musiała odpowiadać na komentarze.Gwiazda jeszcze do niedawna odpoczywała w słońcu Hiszpanii i choć nie obyło się bez lekkich kraks, publikowała zdjęcia z urlopu w mediach społecznościowych. Po powrocie do kraju chciała zrelaksować się przy ulubionej kawie, ale jej strój wywołał mnóstwo komentarzy. Na pierwszy rzut oka wyglądało, jakby Małgorzata Kożuchowska nie założyła na miasto spodni.

Małgorzata Kożuchowska
10.08.2022 21:05 Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o zdarzeniu z wakacji, "zapodziali mi walizkę"

Małgorzata Kożuchowska postanowiła skorzystać ze słonecznych dni i wybrać się na urlop. Nieoczekiwana sytuacja sprawiła, że jej humor zmienił się diametralnie. Aktorka od teraz zupełnie inaczej patrzy na przygotowanie do podróży.Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie, a gwiazdy próbują jeszcze z wykorzystać słoneczne dni do ostatnich wyjazdów w malownicze miejsca. Małgorzata Kożuchowska postanowiła spakować walizkę i wyruszyć w zagraniczną podróż. Niestety sytuacja na lotnisku pokrzyżowała jej początkowy plan.

Małgorzata Kożuchowska
31.07.2022 17:50 Małgorzata Kożuchowska i inne gwiazdy w akcji "Kartka dla Powstańca". Mają niezwykłą prośbę

Po raz kolejny rusza kampania "Kartka dla Powstańca", która od kilku lat gromadzi pod swoim sztandarem plejadę gwiazd show-biznesu. W tym roku w spocie promującym pamięć o walczących bierze udział m.in. Małgorzata Kożuchowska. Artyści i osobowości medialne zwróciły się do wszystkich Polaków. "Mieli tylko 25 słów". Jak co roku, w tym szczególnym okresie lata rusza kampania promująca akcję "Kartka dla powstańca". Tradycyjnie, w promowanie szlachetnej inicjatywy zaangażowała się plejada gwiazd polskiego show-biznesu. W tym roku udział bierze m.in. Maciej Zakościelny, Anna Dereszowska, Kuba Wesołowski, czy Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska EA
24.05.2022 11:31 Małgorzata Kożuchowska nie widzi swojego syna w aktorstwie? Opowiedziała o kulisach pracy na planie

Małgorzata Kożuchowska spędziła długie godziny na planach filmowych. Doskonale wie, jak wygląda praca oraz z jak dużym poświęceniem się to wiąże. W jednym z najnowszych wywiadów postanowiła opowiedzieć o pracy dzieci w zawodzie aktora.Małgorzata Kożuchowska spędziła z dziećmi wiele godzin. Podczas nagrywania serialu "Rodzinka.pl" zdążyła zauważyć wiele ważnych aspektów dotyczących pracy z dziećmi. Jako szczęśliwa mama 7-letniego syna postanowiła zabrać głos w sprawie jego ewentualnej gry aktorskiej.

Kożuchowska EA
01.05.2022 12:54 Małgorzata Kożuchowska świętuje Majówkę. Na jej zdjęcia zareagował sam Prezydent

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Tuż przed premierą kolejnego filmu z jej udziałem postanowiła wybrać się z rodziną na majówkę do słonecznej Toskanii. Zdjęcia gwiazdy zrobiły wrażenie nawet na prezydencie Andrzeju Dudzie.11 maja na platformie Netflix będzie miał premierę film "Krime Story. Love Story" - adaptacja książki Marcina Gutkowskiego, w którym aktorka wcieliła się w matkę jednej z głównych bohaterek. Przed tym ważnym wydarzeniem postanowiła wypocząć i opublikować trochę klimatycznych zdjęć w mediach społecznościowych.

Kożuchowska EA
26.04.2022 08:15 Koncert „Chwała Ukrainie”: Małgorzata Kożuchowska miała ważny apel. Poruszające słowa

Małgorzata Kożuchowska świetnie sprawdziła się w roli prowadzącej koncert "Chwała Ukrainie", który został wyemitowany w telewizji oraz w internecie. Z jej ust padło wiele ważnych słów, które przepełnione emocjami zdecydowanie zapadły w pamięć każdemu Polakowi.

Małgorzata Kożuchowska EA
26.03.2022 00:51 Małgorzata Kożuchowska skomentowała swoje nominacje do antynagród, słowa zaskakują

Małgorzata Kożuchowska została nominowana do polskich antynagród filmowych - Węży - w dwóch kategoriach. Jak zareagowała na to dość wątpliwe wyróżnienie? Aktorka wypowiedziała się w bardzo specyficzny sposób."Węże" przyznawane są najgorszym polskim produkcjom filmowym oraz ich twórcom od 2012 roku. Przyznaje je kapituła o nazwie Popkulturowa Akademia Wszystkiego, składająca się z dziennikarzy, krytyków, animatorów kultury i ekspertów filmowych i licząca około 200 osób.

Małgorzata Kożuchowska
24.03.2022 22:00 Małgorzata Kożuchowska wróciła z Ukrainy. Opowiedziała, co tam przeżyła

Małgorzata Kożuchowska wróciła właśnie z Ukrainy. Opublikowała na Instagramie przejmujące nagranie, w którym opowiedziała, co spotkało ją na miejscu. Nigdy tego nie zapomni. Aktorka cieszy się, że mogła bezpośrednio pomóc potrzebującym obywatelom Ukrainy i osobiście zawieźć im potrzebne rzeczy. Nie ukrywa jednak, że chociażby dźwięk spadających bomb to coś, o czym trudno jej będzie zapomnieć.

Małgorzata Kożuchowska
23.03.2022 01:00 Węże 2022: lista nominowanych. Wśród nich Małgorzata Kożuchowska

Już 13 kwietnia odbędzie się kolejne rozdanie antynagród filmowych — Węże 2022. Na liście nominowanych pojawiły się znane nazwiska polskiego show-biznesu m.in.: Małgorzata Kożuchowska czy Julia Wieniawa.Wchodząc w marzec, nie tylko przywitaliśmy cieplejszą pogodę, ale także sezon rozdania nagród branży filmowej. Znamy już zwycięzców Złotych Globów oraz brytyjskiej nagrody Bafta, ale przed nami jeszcze najważniejsza ze wszystkich gal, Oscary. Środowisko kinematografii postanowiło stworzyć alternatywne uroczystości, podczas których nagrody otrzymują produkcje niepodobające się widzom. W ten sposób zrodziły się amerykańskie Maliny oraz ich polski odpowiednik, Węże. Organizatorzy na Facebooku udostępnili listę nominacji do rodzimych antynagród. Wśród kandydatów znajduje się mnóstwo znanych nazwisk.

Małgorzata Kożuchowska
19.03.2022 01:00 Smutek w życiu Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach musi rozstać się z rodzicami

Małgorzata Kożuchowska wychowała się w Toruniu. Do Warszawy przeprowadziła się dopiero na studia teatralne w latach 90. Od tego czasu mieszka w stolicy. Od 14 lat - wspólnie z mężem, Bartłomiejem Wróblewskim. Od siedmiu lat towarzyszyli jej też rodzice. Czy teraz przyszedł czas na rozłąkę?Rodzice Małgorzaty Kożuchowskiej to doktor nauk pedagogicznych Leszek Kożuchowski i nauczycielka - Jadwiga Kożuchowska. Wychowywali swoje córki - Małgorzata ma dwie młodsze siostry - w Toruniu.

Kożuchowska, Zełenski (EA)
18.03.2022 01:00 Małgorzata Kożuchowska nagłaśnia apel w sprawie Nobla dla prezydenta Ukrainy

Małgorzata Kożuchowska od początku rosyjskiej napaści na Ukrainę na bieżąco udostępnia w mediach społecznościowych informacje na temat bieżącej sytuacji za wschodnią granicę. Tym razem aktorka zamieściła w instagramowej relacji informację o apelu europejskich polityków w sprawie nominacji do tegorocznej Pokojowej Nagrody Nobla. Chcą oni bowiem zgłosić do niej prezydenta Wołodymyra Zełenskiego.

Małgorzata Kożuchowska
04.03.2022 01:00 Małgorzata Kożuchowska ostrzega przed fałszywymi SMS-ami. "To dezinformacja"

Małgorzata Kożuchowska przekazała na Instagramie pilne ostrzeżenie dla wszystkich. Każda rodzina może dostać fałszywy SMS o podobnej treści. Gwiazda uprzedza: "To dezinformacja". Dziewiąty dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainę, a w Polsce coraz więcej osób zadaje sobie pytanie — co dalej? Należy jednak pamiętać, że to właśnie na ludzkiej niepewności i niewiedzy żerują oszuści. Niedawno Małgorzata Kożuchowska przekazała pilny komunikat o przypadkach sutenerstwa na granicy. Teraz ostrzega po raz kolejny — tym razem przed fałszywymi wiadomościami SMS, które wzywają do wojska.

Małgorzata Kożuchowska
28.02.2022 01:00 Małgorzata Kożuchowska apeluje w sprawie sutenerów na granicy. "Potwierdzone"

Sytuacja na granicy polsko-ukraińskiej już od kilku dni jest poważna. Pojawiają się doniesienia o 30-kilometrowych kolejkach do przejścia, brakuje środków i rąk do pomocy. Teraz docierają kolejne niepokojące informacje. Małgorzata Kożuchowska udostępniła pilne ostrzeżenie. Na granicy zjawili się już sutenerzy. Odkąd w czwartek 24 lutego rozpoczęła się rosyjska inwazja na Ukrainę, polską granicę, według informacji z Gov, przekroczyło już ok. 115 tysięcy osób. Doniesienia mówią o 30-kilometrowych kolejkach do przejść. Informację tę potwierdziła ukraińska rodzina, która znalazła się w ośrodku udostępnionym przez TVP.

Małgorzata Kożuchowska
07.02.2022 01:00 Małgorzata Kożuchowska w odważnym kolorze włosów. Zdjęcie zadziwia

Małgorzata Kożuchowska powszechnie kojarzona jest z jasnym, popielatym blondem na włosach. Tym razem aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jej fryzura płonie czerwienią. Jak do tego doszło?Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Choć odnosiła ogromne sukcesy także w teatrze, publiczność pokochała ją powszechne za role w serialach. Gwiazda zazwyczaj stroni od kontrowersji jako praktykująca katoliczka, lubiąca opowiadać w wywiadach o swojej wierze. W sesji zdjęciowej, jaką właśnie pochwaliła się w social mediach, wygląda bardzo zaskakująco.

małgorzata kożuchowska EA
26.01.2022 01:00 Małgorzata Kożuchowska ubolewa nad losem psiaka. "Nie jestem w stanie pojąć"

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Niedawno gwiazda dodała na swój profil na Instagramie wzruszający wpis, w którym poruszyła temat zwierząt oddawanych do schroniska.Małgorzata Kożuchowska zamieściła na swoim profilu w social mediach zdjęcie, które poruszyło mnóstwo jej fanów. Aktorka znana między innymi z serialu "Rodzinka.pl" ubolewa nad losem porzucanych psów.

Małgorzata Kożuchowska mąż
29.12.2021 01:00 Małgorzata Kożuchowska szczerze o kryzysie w małżeństwie. Musiała zwrócić się do Boga

Małgorzata Kożuchowska i jej mąż Bartłomiej Wróblewski stanowią jedno z najzgodniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Niedawno aktorka wyjawiła, co robi, gdy w jej związku pojawia się kryzys. Okazało się, że największą pomocą jest wtedy modlitwa.Małgorzata Kożuchowska nie wstydzi się swojej wiary i bardzo często podkreśla, że jest wierząca, a Bóg odgrywa w jej życiu istotną rolę. Nie inaczej jest w przypadku małżeństwa gwiazdy z jej ukochanym Bartłomiejem Wróblewskim. Aktorka zdradziła, co robi, gdy nie układa jej się w związku.

pjimage (80)
23.12.2021 01:00 Małgorzata Kożuchowska skrytkowana przez fanów. "To nie dożynki..."

Nikt by nie pomyślał, że jeden niewinny wpis Małgorzaty Kożuchowskiej wywoła tyle emocji. Wszystko przez wizytę aktorki z synem w Teatrze Wielkim. Co takiego zatem się stało, że internauci nie powstrzymali się od krytyki?Małgorzata Kożuchowska uchodzi raczej za symbol elegancji i klasy, rzadko kiedy można zarzucić jej poważny błąd. Niektórzy obserwatorzy aktorki doszukali się jednak czegoś, czego nie omieszkali jej wypomnieć.

kożuchowska
14.12.2021 01:00 Małgorzata Kożuchowska apeluje o pomoc. "Mamy czas do końca grudnia"

Małgorzata Kożuchowska apeluje o pomoc dla małej Arianki, która ma złośliwego guza mózgu. Ostatnią szansą na uratowanie dziecka jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i tamtejsze leczenie. Do zebrania jest prawie osiem milionów, a czasu niewiele, ponieważ tylko do końca grudnia.Małgorzata Kożuchowska jest cenioną polską aktorką. Grała m.in. w takich serialach jak "M jak miłość" czy "Rodzinka.pl". Prywatnie jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, z którym ma syna Jana. Aktorka nie jest obojętna na losy i cierpienie innych, czemu wyraz dała, udostępniając w mediach społecznościowych apel o pomoc dla chorego dziecka.

pjimage (41)
11.12.2021 01:00 Małgorzata Kożuchowska na stacji benzynowej. Na jaw wyszedł przykry fakt

Niedawno Małgorzata Kożuchowska dała się przyłapać na jednej z warszawskich stacji benzynowych. Jak się okazało, wydała majątek. To jednak nie wszystko, bo okazało się, że złamała jeden z obecnie panujących nakazów.Małgorzata Kożuchowska znana jest nie tylko z ról w kultowych produkcjach, ale i z tego, ze pozwala sobie na luksus. Tym razem Super Express sprawdził, ile gwiazda wydała na stacji benzynowej.

Małgorzata Kożuchowska
10.11.2021 01:00 Małgorzata Kożuchowska pokazała porażające zdjęcie. Twarz zwraca uwagę

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Mimo upływu lat gwiazda wciąż cieszy się ogromną sympatią i zainteresowaniem fanów. Ostatnio gwiazda z lubianego serialu "Rodzinka.pl" pochwaliła się spektakularną metamorfozą. Małgorzata Kożuchowska zrezygnowała ze swojej charakterystycznej blond fryzury?Małgorzata Kożuchowska dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie, które zszokowało wszystkich wiernych fanów. Gwiazda na dodanej fotografii w ogólnie nie przypomina samej siebie. Co się kryje za nagłą zmianą wizerunku aktorki?