Swiatgwiazd.pl > Na Wspólnej

Na Wspólnej

__Na Wspólnej__ - polski serial obyczajowy, emitowany na kanale TVN od 27 stycznia 2003. Doczekał się już 20 sezonów. Opowiada o życiu grupy przyjaciół, którzy wychowywali się w domu dziecka, a po latach zakładają razem spółdzielnię, zarządzającą apartamentowcem przy tytułowej ulicy Wspólnej 17 w Warszawie. Role główne grają między innymi: Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Guzik, Wojciech Błach, Sylwia Gliwa i Waldemar Błaszczyk.

kadry z serialu "Na wspólnej"/TVN
22.08.2023 14:22 "Na Wspólnej": Kochanka Kamila zacznie rodzić, sytuacja stanie się dramatyczna. Odcinek 3691 zmrozi krew w żyłach

Na widzów “Na Wspólnej” czekają ogromne emocje. W 3691 odcinku popularnego serialu TVN Anna Kolenda (Karolina Wajda) zacznie rodzić. Czy Kamil (Kazimierz Mazur) stanie na wysokości zadania i spisze się jako przyszły ojciec?

kadr z serialu "Na wspólnej"/TVN
02.08.2023 21:20 W TVN podjęli decyzję dotyczącą "Na Wspólnej". Widzowie nie zobaczą nowego odcinka, zastąpi go wielki hit

Fani “Na wspólnej” z pewnością będą niepocieszeni nieoczekiwaną zmianą, jaką w związku z serialem zaplanowała telewizja TVN. W tym miesiącu widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Na Wspólnej
07.06.2023 17:42 "Na Wspólnej" było jedynym serialem bez przerwy wakacyjnej. Teraz twórcy ogłosili decyzję, fani w napięciu

W ofercie najpopularniejszych polskich stacji telewizyjnych jest niewiele produkcji, których odcinki do tej pory nie znikały w wakacje. Chodzi oczywiście o „Na Wspólnej”. Pozostałe popularne serie mają przerwę wakacyjną. Czy format TVN podzieli ich los?Wakacje to trudny okres dla wielbicieli polskich serii telewizyjnych. Emisja części z nich już dobiegła końce, przed innymi odcinki finałowe, a później – długie oczekiwanie aż do jesieni. Czy z bohaterami z ulicy Wspólnej 17 także pożegnamy się na długie miesiące?

Na Wspólnej
21.05.2023 11:46 Dramatyczny zwrot akcji w "Na Wspólnej". Intryga kochanki pogrąży żonę Zakościelnego. To koniec małżeństwa?

Widzowie "Na Wspólnej" będą świadkami rozpadu małżeństwa Zakościelnych? Najnowsze odcinki nie wróżą poprawy ich relacji, a wszystko przez intrygi kochanki mężczyzny. Na horyzoncie widać już rozwód, ale sprawa może jeszcze nie być przegrana.Kryzys w związku Andrzeja (Dariusz Niebudek) i Justyny (Magdalena Kacprzak) zaczyna wchodzić na niebezpieczne tory. Małżonkowie podejmą nawet decyzję o rozwodzie. Wszystko przez ostatnie poczynania Magdy (Aleksandra Szwed).

Na Wspólnej
07.05.2023 14:20 Przepłakana noc, ciąża i żądza namiętności. Widzów "Na Wspólnej" czeka prawdziwa dawka emocji

Scenarzyści "Na Wspólnej" przeszli samych siebie, by zagwarantować widzom emocje na najwyższym poziomie. W najbliższych odcinkach bohaterowie przeżyją szał uniesień i gorzki smak miłosnego rozczarowania. Nie zabraknie również ciąży!Produkcja TVN szykuje prawdziwy rollercoaster w życiu kilku bohaterów. Najbliższe epizody zgłębią przede wszystkim ich romantyczne relacje. Widzowie poczują wypieki na twarzy z powodu gorących scen, a także uronią łezkę nad jedną z bohaterek.

Na wspólnej
31.03.2023 20:18 "Na Wspólnej". Rewolucje w życiu Kamila. Dojdzie do romansu z terapeutką?

Terapia Kamila w serialu “Na wspólnej” dobiega końca. Poza tym, że skończy z alkoholem to u jego boku pojawi się nowa kobieta przez co jego inne partnerki popadną w niepamięć. Wybranką Hoffera zostanie jego terapeutka Jagna, zrobi się głośno o rzekomym romansie. To właśnie za jej namową Kamil zdecyduje się na pozostanie w ośrodku odwykowym. Dodatkowym kłopotem okaże się to, że mężczyzna otrzyma pozew rozwodowy od swojej żony Zuzy, a jego kochanka zakończy z nim kontakt.

Na Wspólnej
21.03.2023 14:11 "Na Wspólnej". Gucio potrzebuje przeszczepu. Rodzice posuną się do wszystkiego, by uratować syna

Scenarzyści "Na Wspólnej" przygotowali dla widzów odcinek pełen emocji i zwrotów akcji. Najwięcej uwagi zostanie poświęcone małemu Guciowi, ale inni bohaterowie także będą mieli sporo wyzwań.Produkcja TVN powoli zbliża się już do 3595. odcinka, który zaskoczy odbiorców mnóstwem emocji. Choć mogłoby się wydawać, że losy bohaterów nie mogą się aż tak skomplikować, wszystko wskazuje na to, że część z nich rozpocznie prawdziwą batalię o szczęście.

Katarzyna Ptasińska
07.03.2023 12:14 "Na Wspólnej": Leczenie nie przynosi efektów. Widzowie będą musieli pożegnać się z bohaterem?

Widzowie "Na Wspólnej" mogą być zaskoczeni, w jaki sposób scenarzyści poprowadzą wątek jednego z bohaterów. Na horyzoncie pojawi się światełko nadziei w leczeniu małego Gucia, ale jego bliscy napotkają wiele problemów.Stan zdrowia chłopca chorego na białaczkę zacznie się poważnie pogarszać, a jego rodzice staną przed ogromnym wyzwaniem w walce o jego życie. Zapewnienie mu operacji przeszczepu szpiku okaże się bardzo trudne.

Na Wspólnej
12.08.2022 07:55 Michał Malinowski grał w "Na Wspólnej". Aktor wyjechał z kraju i zmienił wizerunek

Michał Malinowski stał się znany głównie dzięki roli Norberta Owczarka w serialu "Na Wspólnej". Grał w produkcji TVN przez lata, aż jego wątek zakończył się dość dramatycznie. Wszystko przez wybory życiowe aktora, który ruszył na podbój świata. Teraz wygląda zupełnie inaczej.Malinowski po raz pierwszy pojawił się w serialu TVN w 1992 odcinku. Szybko trafił do stałej obsady, jednak jego wątek zakończył się gwałtownie w 3100 odsłonie produkcji. Grany przez niego bohater zaraz po romantycznym ślubie zostawił piękną żonę i wyjechał do Afryki. Co ciekawe, podobną decyzję podjął właśnie sam aktor.

Lucyna Malec
24.03.2022 09:58 Lucyna Malec samotnie wychowuje niepełnosprawną córkę. Szczegóły zasmucają

Uwielbiana przez widzów Na Wspólnej, Lucyna Malec, może pochwalić się licznymi dokonaniami aktorskimi i teatralnymi. Życie prywatne gwiazdy nie opływa jednak bukietem róż. Artystka samotnie wychowuje od 23 lat niepełnosprawną córkę.Lucyna Malec jest wybitną aktorką, która od lat gości na ekranach telewizorów w naszych domach. Zaczynając od przesympatycznej Grażynki Nowik w Bulionerach, po charyzmatyczną Danutę Małecką w O mnie się nie martw, a kończąc na niezapomnianej Danusi w Na Wspólnej, aktorka zaskarbiła sobie serca polskiej publiczności.Wielokrotnie mogliśmy usłyszeć również głos gwiazdy Na Wspólnej w bajkach oraz serialach dla dzieci i młodzieży. Lucyna Malec ma na koncie mnóstwo projektów dubbingowych. W prywatnym życiu codzienność Lucyny Malec nie wygląda tak kolorowo jak na szklanym ekranie. Gwiazda Na Wspólnej od 23 lat samotnie wychowuje córkę, która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.