Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > „To nie jest normalny związek”. Wyszła na jaw cała prawda o małżeństwie matki Włodarczyk z egzotycznym młodzieniaszkiem
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 28.02.2024 20:18

„To nie jest normalny związek”. Wyszła na jaw cała prawda o małżeństwie matki Włodarczyk z egzotycznym młodzieniaszkiem

Anna Stasiukiewicz
Mama Agnieszki Włodarczyk z mężem, fot. Facebook, Instagram

Anna Stasiukiewicz, prywatnie matka znanej aktorki Agnieszki Włodarczyk, w ostatnich dniach niespodziewanie znalazła się na nagłówkach tabloidów i serwisów internetowych o tematyce show-biznesowej. Stało się tak za sprawą dość zaskakujących doniesień na temat… bogatego życia miłosnego 62-latki. W końcu głos zabrała sama zainteresowana.

Kariera Agnieszki Włodarczyk

Nie da się ukryć, że Agnieszka Włodarczyk lata świetności swojej kariery w show-biznesie ma już za dawno za sobą. Przypomnijmy, że szczyt jej popularności przypadł na 2007 rok, gdy z powodzeniem wzięła udział w pierwszej edycji programu rozrywkowego “Jak oni śpiewają”. Znana dotychczas przede wszystkim ze swoich ról w znanych i lubianych serialach telewizyjnych, takich jak “13 posterunek” i “Plebania” aktorka udowodniła, że jest także całkiem niezłą wokalistką.

Po zwycięstwie w show Polsatu Włodarczyk wydała nawet swoją debiutancką płytę. Album “Nie dla oka…” co prawda osiągnął status złotej płyty, ale artystka nie zrobiła wielkiej furory na rynku muzycznym.

Elżbieta Dmoch żyła w skrajnych warunkach i podupadła na zdrowiu. Wiemy, co się z nią dzieje Rafał Grabias zrobił TO w trzecią miesięcznicę śmierci Gabriela Seweryna. Fani płaczą razem z nim

Mama Agnieszki Włodarczyk wyszła za mąż

W ostatnich latach o Agnieszce Włodarczyk mówi się przede wszystkim w kontekście jej spraw osobistych. Przypomnijmy, że w latach 2012-2016 celebrytka była w związku ze znanym aktorem, Mikołajem Krawczykiem. Od 2020 roku jej partnerem jest triathlonista Robert Karaś. W następnym roku para doczekała się syna Milana.

KAPIF_1000pix_K954048F.jpg
Agnieszka Włodarczyk, fot. KAPiF

Od tamtego momentu Włodarczyk niemal całkowicie wycofała się z życia publicznego. W ubiegłym roku o aktorce znów zrobiło się głośno za sprawą jej ślubu z ukochanym. Aktualnie w mediach znacznie więcej niż o samej Agnieszce, mówi się o jej mamie, Annie Stasiukiewicz, która - jak się jakiś czas temu okazało - również niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Co w tym takiego niezwykłego, że o sprawie rozpisują się media? Wyjaśniamy poniżej.

Anna Stasiukiewicz szczerze o małżeństwie z młodym partnerem

Na początku tygodnia media obiegła informacja, że między panią Agnieszką, a jej pochodzącym z zagranicy wybrankiem, jest znaczna różnica wieku. Wynosi ona bowiem aż 30 lat.

Informacja wywołała spory szum, a internauci zaczęli dzielić się swoimi, często niezbyt miłymi, komentarzami na temat związku 62-latki ze sporo młodszym od niej mężczyzną. W końcu mama Agnieszki Włodarczyk postanowiła uciąć spekulacje i sama opowiedzieć o tym, jak wygląda jej małżeństwo z Naderem.

Mój związek jest wystarczająco dziwny, więc nie potrzebuję wywiadów i komentarzy, w których by mnie oceniano. Sama wiem, że to nie jest normalny związek - tak żartobliwie skomentowała medialną wrzawę w rozmowie z “Faktem”.

Pani Anna wyznała, że jest obecnie bardzo szczęśliwa, ale jednocześnie podkreśla, że nie boi się samotności.


Tak mi się zdarzyło, siła wyższa, a o uczuciach się nie dyskutuje. Będę z nim tak długo, jak długo będzie dobry, kochany, europejski, no i jak będzie wciąż okazywał miłość i szacunek. Ja nie boję się żyć sama, nie martwię się o miłość i nie martwię się o rozwód, bo na wszystko jestem przygotowana, żyjąc tu i teraz… - wyjaśnia.

Na koniec jeszcze raz odniosła się do złośliwych komentarzy internautów.

Nie lubię oceniać innych, nie interesuję się życiem innych i nigdy nie pozwolę, by ktoś oceniał moje życie, które należy tylko do mnie - dodała.
 

Myślicie, że jej wypowiedź zamknie usta hejterom?

a1.jpg
Mama Agnieszki Włodarczyk, fot. Facebook
as.jpg
Anna Stasiukiewicz z mężem, fot. Facebook
a3.jpg
Mama Agnieszki Włodarczyk i jej ukochany, fot. Facebook
ann .jpg
Anna Stasiukiewicz szczęśliwie zakochana, fot. Facebook
KAPIF_1000pix_K335243F.jpg
Agnieszka Włodarczyk z mamą, fot. KAPiF
KAPIF_1000pix_K718894F.jpg
Agnieszka Włodarczyk z mamą, fot. KAPiF
a2.jpg
Mama Agnieszki Włodarczyk korzysta z uroków życia, fot. Facebook