Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Mama Agnieszki Włodarczyk przygruchała sobie młodzieniaszka. Ojczym aktorki jest młodszy od swojej żony od 30 lat!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.02.2024 11:20

Mama Agnieszki Włodarczyk przygruchała sobie młodzieniaszka. Ojczym aktorki jest młodszy od swojej żony od 30 lat!

Mama Agnieszki Włodarczyk
Mama Agnieszka Włodarczyk wyszła za młodszego o 30 lat mężczyznę, fot. KAPiF/facebook.com/anna.stasiukiewicz.1

Pod koniec ubiegłego roku media oszalały na punkcie radosnych wieści w życiu Agnieszki Włodarczyk i jej mamy. Panie postanowiły sformalizować swoje związki. W mediach społecznościowych nietrudno znaleźć romantyczne zdjęcia mamy aktorki z ukochanym. Mężczyzna jest młodszy od partnerki o 30 lat. Jak im się układa?

Mama Agnieszki Włodarczyk wzięła ślub na chwilę przed nią

Wiadomość o ślubie Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia pojawiła się w mediach społecznościowych aktorki pod koniec listopada ubiegłego roku. Duet wspólnie wychowuje syna, Milana, a w ostatnim czasie podzielił się radosnymi wiadomościami. Co ciekawe nie tylko gwiazda powiedziała "tak" ukochanemu.

Związek z 30-letnim mężczyzną sformalizowała również jej mama, Anna Stasiukiewicz. Kobieta rozwiodła się z ojcem swojej córki, gdy ta miała zaledwie 2 lata. Z następnego związku doczekała się dorosłego dziś syna, Roberta. 

Wiadomość o ślubie matki i córki była prawdziwą sensacją w mediach. Mama Agnieszki Włodarczyk chętnie dzieli się zdjęciami ze swoim ukochanym. Mężczyźnie nie brak urody i pomysłów na romantyczne gesty.

Niesamowite wieści od Agnieszki Włodarczyk. Mają z Robertem Karasiem powód do ogromnej radości Sceny grozy w nowym domu Agnieszki Włodarczyk! Amerykański sen zmienia się w koszmar?

Mama Agnieszki Włodarczyk chętnie pokazuje ukochanego

62-latka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie pokazuje obserwatorom kulisy prywatnego życia. Od czasu małżeństwa w jej postach zagościł młodzieniec o egzotycznej urodzie. Duet spędził wspólnie hucznie Sylwestra i z energią wszedł w nowy rok.

Już po kilku zdjęciach można zauważyć, że u mamy Agnieszki Włodarczyk nadal trwa "miesiąc miodowy". Jej ukochany dba o to, by 62-latka miała zapewnione atrakcje. W okresie walentynkowym Anna Stasiukiewicz pochwaliła się uroczym zdjęciem z ukochanym, który przyniósł jej bukiet czerwonych róż.

Nie żałuję niczego. W moim wieku robię szalone rzeczy i cieszę się życiem, póki ono trwa - pisała mama aktorki.

Wybranek Anny Stasiukiewicz jest od niej o 30 lat młodszy

Różnica wieku pomiędzy zakochanymi była głośno komentowana już w przypadku Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karaś, choć tutaj mowa o jedynie 8 latach. W porównaniu do matki aktorki taki szczegół jest mało istotny.

W Polsce jak facet ma młodszą żonę to normalne, ale jak żona ma młodszego męża, to wzbudza kontrowersje. Robert jest ode mnie młodszy równo 8 lat i 3 miesiące. Jak na polskie standardy to dość dużo. Dlatego prawie każdy portal podkreśla naszą różnicę wieku. Ale jak sobie pomyślę, że mój mąż robi mi takie zdjęcia i podziwia każdego dnia, to mam w nosie opinie innych. Każda z nas czuje, czy podąża dobrą drogą - tłumaczyła Agnieszka Włodarczyk.

Wybranek Anny Stasiukiewicz jest od niej młodszy o 30 lat, co czyni go nawet młodszym od jej córki. Mimo to duet nie kryje swojego związku i chętnie pokazuje romantyczne zdjęcia przed tysiącami internautów. Wygląda na to, że w tym przypadku wiek okazał się jedynie liczbą.

Anna Stasiukiewicz
Mama Agnieszka Włodarczyk wyszła za młodszego o 30 lat mężczyznę, fot. facebook.com/anna.stasiukiewicz.1
Anna Stasiukiewicz
Mama Agnieszka Włodarczyk wyszła za młodszego o 30 lat mężczyznę, fot. facebook.com/anna.stasiukiewicz.1
Anna Stasiukiewicz
Mama Agnieszka Włodarczyk wyszła za młodszego o 30 lat mężczyznę, fot. facebook.com/anna.stasiukiewicz.1
Anna Stasiukiewicz
Mama Agnieszka Włodarczyk wyszła za młodszego o 30 lat mężczyznę, fot. facebook.com/anna.stasiukiewicz.1