Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Niesamowite wieści od Agnieszki Włodarczyk. Mają z Robertem Karasiem powód do ogromnej radości
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.02.2024 09:14

Niesamowite wieści od Agnieszki Włodarczyk. Mają z Robertem Karasiem powód do ogromnej radości

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, fot. Instagram

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w 2023 roku wzięli ślub. Teraz natomiast podzielili się kolejnymi świetnymi wiadomościami. Fani gratulują, a zachwytom nie ma końca.

Historia miłości Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk oraz Robert Karaś zaczęli się spotykać w kwietniu 2020 roku w trakcie trwania pandemii. Przedtem znali się głównie z internetowych platform społecznościowych i czasami spotykali się na różnych wydarzeniach branżowych.

Poznaliśmy się w kwietniu tamtego roku, znaliśmy się wcześniej z social mediów. Aga życzyła mi powodzenia na zawodach czy gdzieś tam uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych. Ja już od jakiegoś czasu mieszkałem, w grudniu 2019 wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną, szukałem swojego miejsca, byłem za granicą parę razy i w Polsce, nie potrafiłem się odnaleźć, miałem bardzo trudny czas -  mówił Robert Karaś w programie „Jazda z Wujaszkiem”. 

W lipcu 2021 roku urodził się ich syn, Milan. Wszyscy troje tworzą pełną miłości rodzinę. W 2023 roku młodzi rodzice postanowili wziąć ślub.

Włodarczyk i Karaś ledwo wzięli ślub i już przechodzą kryzys? Wymowna reakcja gwiazdy na pytanie o brak obrączek Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Mamy dużo zdjęć. Suknia obłędna

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub

Pod koniec zeszłego roku Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś ogłosili w mediach społecznościowych, że zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego. Udostępnili również piękne fotografie z tego wydarzenia. Najpierw złożyli przysięgę małżeńską w urzędzie stanu cywilnego w Warszawie, a następnie świętowali w Dubaju. Agnieszka Włodarczyk osobiście zaprojektowała swoją suknię ślubną.

29.11.23  - napisali krótko, dodając hasztag: “świeżo po ślubie”.

Jednym z fundamentów miłości Agnieszki i Roberta jest dzielenie wspólnych pasji. Aktorka ostatnio wspierała męża w Ironmanie w Stanach Zjednoczonych. 

Agnieszka Włodarczyk dołączyła do męża na Ironmanie

Agnieszka Włodarczyk podzieliła się na swoim Instagramie świetną nowiną. Aktorka ponownie wspierała męża w jego udziale w zawodach triatlonowych Ironman. W tym wyścigach Robert Karaś musiał się wykazać umiejętnościami pływania, jazdy na rowerze i biegu. Ironman odbył się w Stanach Zjednoczonych.

To było piękne – napisała Agnieszka Włodarczyk.

W swoich mediach społecznościowych sportowiec poinformował, że pobił rekord świata.

Robert Karaś na dystansie pięciokrotnego Ironmana pobił rekord świata o 7 godz. i 24 min.- czytamy.

To jest coś wielkiego. Nic dziwnego, że reakcja w sieci jest natychmiastowa, bo jak wiadomo, Karaś zmagał się z niemałymi problemami. Od razu posypały się gratulacje. Fani bardzo podziwiają Roberta Karasia i jego umiejętności.

  • Brawo, brawo!!!! 
  • Gratulacje. Rodzina jego siłą
  • Jesteście wielcy, ogromne brawa – czytamy w komentarzach.
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, fot. Instagram
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś, fot. Instagram