Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Karolak oświadczył się aż czterem znanym aktorkom. "Kocham te kobiety"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 26.01.2023 22:13

Tomasz Karolak oświadczył się aż czterem znanym aktorkom. "Kocham te kobiety"

Tomasz Karolak
fot. KAPiF

Tomasz Karolak ma za sobą kilka związków oraz burzliwą przeszłość. Wiele partnerek aktora to znane i piękne aktorki, które nie mogły oprzeć się czołowemu, polskiemu gwiazdorowi. Wielokrotnie jednak rozstawał się i wracał tylko do jednej, z którą doczekał się dwójki dzieci.

Śledząc życie prywatne Tomasza Karolaka, nie trudno się w nim pogubić. Wiele rozstań, oświadczyn, niespodziewana ciąża czy walka o względy byłej partnerki to dopiero początek.

Tomasz Karolak oświadczył się czterem kobietom

Tomasz Karolak w ostatnim czasie pojawił się w podcaście u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Podczas wywiadu poruszono również temat, związany z byłymi partnerkami i stosunkowo dużą ilością oświadczyn. Aktor twierdzi, że nie jest "babiarzem", a każdą ze swoich kobiet szczerze kochał.

Nie byłem babiarzem. Nie zmieniałem dziewczyn jak rękawiczki. Nigdy nie wykorzystywałem swojej popularności do tego, żeby podrywać dziewczyny. [...] Kocham te wszystkie kobiety. One są wspaniałe i bardzo dużo mi dały — powiedział w podcaście Karolak.

Pierwszym głośnym związkiem aktora była relacja z Iloną Ostrowską. Para spotykała się w latach 90., jednak ostatecznie zakończyła się rozstaniem z powodu zbyt dużej odległości. Kolejno Tomasz spotykał się z Magdaleną Boczarską. Zakochani brylowali wspólnie na wydarzeniach medialnych, nie kryli swojej miłości i ostatecznie doszło do zaręczyn. Po 6 latach Tomasz zostawił Magdalenę dla Violi Kołakowskiej. Niespodziewanie para doczekała się dziecka, a ponadto rozstała.

Rozstania i powroty

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska rozstawali się kilkukrotnie. Po jednym z takich rozstań aktor zaczął spotykać się z o 17 lat młodszą Magdaleną Lamparską. O tej relacji rozpisywały się media w całej Polsce. Traf chciał, że aktor postanowił po raz kolejny wrócić do Violi Kołakowskiej.

Niedługo później na świecie pojawiło się ich drugie dziecko. Karolak następnie prosto ze sceny oświadczył się Violi, a kolejno para po raz kolejny się rozstała. Tomasz postanowił następnie związać się z Magdaleną Malicką, która niedługo później ogłosiła rozstanie. Aktor zostawił ją dla... Violi Kołakowskiej.

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył, niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę — napisała Malicka w opublikowanym oświadczeniu. Po rozstaniu Karolak ponownie wrócił do Violi. Początkowo twierdził, że nie są w związku, a jedynie wspólnie wychowują dzieci, jednak czas pokazał, że zdecydowali się na głębszą relację.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Karola i Viola Kołakowska
Tomasz Karola i Viola Kołakowska, ot. KAPiF
Tomasz Karolak i Magdalena Malicka
Tomasz Karolak i Magdalena Malicka, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dwie żony, "rozwód" kościelny i miłość z Edytą Górniak. Po latach wbili sobie takie szpile, że aż trudno uwierzyć

  3. Krzysztof Cugowski potwierdza rozwód syna. "To wyciekło dopiero po półtora roku"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!