Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Jako jedyna wygrała więcej niż Kryształową Kulę i pieniądze
Karolina Kurek
Karolina Kurek 12.06.2024 19:31

Tylko u nas: Jako jedyna wygrała więcej niż Kryształową Kulę i pieniądze

Anna Karczmarczyk
fot. KAPiF

"Taniec z gwiazdami' to popularny show stacji telewizyjnej Polsat. Na przestrzeni lat w formacie brało udział wiele znanych osób, a najlepsi z nich wygrywali czek na 100 tysięcy złotych oraz Kryształową Kulę. Anna Karczmarczyk wygrała jednak o wiele więcej. O co chodzi?

Anna Kaczmarczyk na ekranie

Anna Karczmarczyk jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Na ekranie debiutowała już w 2007 roku. Zagrała wówczas w serialu “Na Wspólnej”.  W latach 2010-2012 można ją było oglądać w ulubionym serialu Polaków, czyli “M jak Miłość”. W 2023 roku dołączyła do obsady “Na dobre i na złe”, gdzie wcielała się rolę Aleksandry Pietrzak. W 2018 roku postanowiła odejść z serialu. 

Aktorka zagrała główną rolę w głośnym filmie Katarzyny Rosłaniec “Galerianki”. Można ją również kojarzyć z takich produkcji, jak “Pitbull. Nowe porządki”, “Serce nie sługa”, “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, czy “Polityka”. Od niedawna można ją podziwiać w serialu Polsatu “Zdrada”, gdzie wciela się w główną bohaterkę, Julię. 

Tylko u nas: Już wiadomo, co czeka dzieci Barbary Sienkiewicz. "Taka jest procedura" Tylko u nas: Nie mogą pochować Barbary Sienkiewicz: „Mamy problem”. Oficjalny komentarz i szczegóły

Anna Kaczmarczyk wygrała więcej niż inne gwiazdy w "TzG"

Niedawno Anna Karczmarczyk była gościem Świata Gwiazd. W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem opowiedziała m.in. o udziale w programie stacji telewizyjnej Polsat “Taniec z gwiazdami” w 2016 roku. Aktorka zajęła pierwsze miejsce w parze z Jackiem Jeschke. Karczmarczyk wygrała wówczas Kryształową Kulę oraz czek na 100 tysięcy złotych. Jak się okazuje to nie wszystko. 

Ja wygrałam program, ja wygrałam pieniądze i ja wygrałam męża - wyznała gospodarzowi. 

Okazuje się, że w studio popularnego show aktorka poznała obecnego męża. Pascal Litwin był wówczas drugim reżyserem “Tańca z gwiazdami” oraz reżyserem montażu. Już po kilku miesiącach znajomości zakochani się zaręczyli.

Zaręczyny odbyły się w wyjątkowym miejscu. To była niespodzianka, było bardzo romantycznie, pięknie jak z bajki i byliśmy tylko we dwoje - opowiadała Anna w rozmowie z “Faktem”. 

 Para w 2018 roku stanęła na ślubnym kobiercu. A trzy lata później na świat przyszła ich córeczka. 

"Taniec z gwiazdami" w Polsacie

“Taniec z gwiazdami” to jeden z najpopularniejszych formatów rozrywkowych w Polsce. Tej wiosny na antenie można było oglądać kolejną odsłonę show, które powróciło po krótkiej przerwie. W formacie zaszły spore zmiany. Tym razem za stołem jurorskim obok Iwony Pavlović zasiedli Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk oraz Tomasz Wygoda. Gospodarzami zostali ponownie Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna. W trackie tej edycji nie brakowało emocji m.in. za sprawą Dagmary Kaźmierskiej. Ostatecznie w finale po raz pierwszy zmierzyły się trzy pary, a show wygrała aktorka Anita Sokołowska oraz Jacek Jeschke.  

Anna Karczmarczyk z mężem, fot. Instagram
Anna Karczmarczyk z mężem, fot. Instagram
Anna Karczmarczyk z mężem, fot. Instagram
Anna Karczmarczyk z mężem, fot. Instagram