Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Reżyser "Kiepskich" mówi, co doprowadziło do śmierci Kipiel-Sztuki
Anna Lipska
Anna Lipska 09.06.2024 17:07

Tylko u nas: Reżyser "Kiepskich" mówi, co doprowadziło do śmierci Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka, Okił Khamidow
fot. AKPA

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Rezyser serialu “Świat według Kiepskich”, dzięki któremu pokochała ją cała Polska, mówi Światu Gwiazd o jej śmierci. Zaskakujące słowa. Zdradził przyczynę zgonu?

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje

Marzena Kipiel-Sztuka nie żyje. Zmarła 9 czerwca 2024 roku, około 9 rano. Została pożegnana przez Renatę Pałys, czyli Paździochową ze “Świata według Kiepskich”, a prywatnie przyjaciółkę. Aktorka opowiedziała o chorobie.

Marzena bardzo długo chorowała i ja byłam w to zaangażowana. Dzisiaj rano o godz. 9:00 zmarła – wyznała Pałys w rozmowie z Plejadą.

Aktorka zaznała w życiu wiele bólu. Oboje jej rodzice zmarli, zanim Kipiel-Sztuka skończyła 30 lat. Tragicznie odchodzili także jej partnerzy. Miała młodszą siostrę Dorotę, ale ich relacje były trudne. Przed śmiercią mówiło się o jej problemach ze zdrowiem psychicznym i fizycznym oraz finansami. Teraz o śmierci i jej powodach Światu Gwiazd opowiedział reżyser “Świata według Kiepskich”.

Marzena Kipiel-Sztuka nie miała dzieci. Nie ukrywała dlaczego Marzena Kipiel-Sztuka miała problemy finansowe

Reżyser "Świata według Kiepskich" komentuje śmierć Kipiel-Sztuki

Serial “Świat według Kiepskich” liczy sobie 35 serii, z których do odcinka 282 reżyserował Okił Khamidow. Artysta Światu Gwiazd komentuje nagłe informacje o śmierci Kipiel_Sztuki.

Bardzo przykra wiadomość, bardzo …. brak słów - zawiesza głos Okił Khamidow, reżyser około połowy odcinków serialu „Świat według Kiepskich” - Przecież była jeszcze młodą kobietą, 58 lat to nie wiek na umieranie. Wiedziałem, że jest chora, ale zawsze była taka wesoła. Zawsze. Gdy mieliśmy przerwę w kręceniu, to z taką radością wracała na plan. Myślę, że ten serial ją przy życiu trzymał - powiedział.

I dodał:

Może dlatego zmarła, bo serial się skończył? Nie chcę spekulować, ale są tacy aktorzy, którzy nie mogą żyć bez pracy, która jest ich pasją i miłością. Marzence praca w „Kiepskich” dodawała skrzydeł. Nie potrafiłbym powiedzieć złego słowa o niej. Wesoła, radosna. Zawsze chciała wszystkim pomagać, nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. Ogromnie serdeczna i przyjacielska – opowiada Okił Khamidow.

Z kolei o szczegółach pogrzebu wypowiedziała się Renata Pałys.

Renata Pałys o pogrzebie Marzeny Kipiel-Sztuki

Specjalnie dla Świata Gwiazd Renata Pałys zdradziła, gdzie zostanie pochowana Marzena Kipiel-Sztuka.

Marzena będzie pochowana w Legnicy, w swoim rodzinnym mieście, z którym czuła się bardzo związana. We wtorek będzie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb – mówi nam Renata Pałys, serialowa Paździochowa. 

Aktorki przyjaźniły się także prywatnie. 

Tu nie ma co komentować, informacja jest jaka jest – mówi nam załamanym głosem Renata Pałys. 

Więcej przeczytacie o tym tutaj.

Marzena Kipiel-Sztuka, Okił Khamidow, fot. AKPA
Marzena Kipiel-Sztuka, Okił Khamidow, fot. AKPA
Marzena Kipiel-Sztuka, fot. AKPA
Marzena Kipiel-Sztuka,fot. AKPA