Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Joanna Krupa nagle przerwała wywiad z Mandaryną. W twarz powiedziała, co o niej myśli i… odeszła
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 10.06.2024 20:10

Joanna Krupa nagle przerwała wywiad z Mandaryną. W twarz powiedziała, co o niej myśli i… odeszła

Krupa nagle przerwała wywiad z Mandaryną
fot. Instagram

Joanna Krupa nagle wparowała do wywiadu z Mandaryną. Przerwała jej i ku zaskoczeniu wszystkich przed kamerą powiedziała, co o niej sądzi. 

Kariera Joanny Krupy

Joanna Krupa zdobyła popularność nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych. Od lat równoważy swoje życie osobiste i zawodowe między dwoma krajami. W Polsce jest znana z licznych kontraktów zawodowych, a jej udział w programie “Top Model”, z którym związana jest od samego początku, sprawił, że zdobyła setki tysięcy fanów.

Jej życie osobiste toczy się głównie w USA. Mimo dwóch nieudanych małżeństw, z Romainem Zago jako pierwszym mężem i Douglasem Nunesem jako drugim, postanowiła budować swoje życie rodzinne. Para ma córkę Ashę, ale ich związek nie przetrwał próby czasu, co ogłosili publicznie w 2022 roku.

Joanna Krupa pojawiła się niedawno na imprezie Pudelka, którą poprowadziła. Tam doszło do nieoczekiwanego zdarzenia, podczas którego modelka przerwała wywiad… Mandarynie.

Joanna Krupa jeszcze się nie rozwiodła, a już świętuje dzień zakochanych. Pochwaliła się imponującym prezentem walentynkowym Ojciec córki Joanny Krupy ogranicza jej karierę. Jasno wskazał, dlaczego Asha nie pojawi się w show-biznesie

Joanna Krupa przerwała wywiad z Mandaryną

Na Pink Party nasza reporterka Monika Maszkiewicz przeprowadzała wywiad z Mandaryną, która wcześniej wystąpiła na scenie z krótkim koncertem. Nagle rozmowę przerwała im Joanna Krupa, nagle pojawiając się w kadrze. Gwiazda nie omieszkała nie ocenić występu Wiśniewskiej.

Byłaś za******a, mega, wiesz co nie chce przeszkadzać, ale mi przypomniałaś lata, jak byłam w “Tańcu z Gwiazdami” w Strach, Bon Jovi, jak śpiewałaś, to kurde serce moje takie było szczęśliwe. I love you, na prawdę. Im sorry but Im love you – powiedziała Krupa, przytulając Wiśniewską. 

Monika Maszkiewicz wspomniała o emocjach, jakie wywołuje w ludziach muzyka Mandaryny. 

No właśnie są wspaniałe, to są właśnie takie emocje, które są tutaj w środku i to jest miłe, że ktoś się uśmiecha do tych numerów – powiedziała szczęśliwa Mandaryna.

Kariera Mandaryny

Mandaryna pierwszy raz pojawiła się przed publicznością jako tancerka podczas występów zespołu Ich Troje. Szybko zwróciła uwagę lidera grupy Michała Wiśniewskiego, z którym nawiązała głęboką relację. W 2002 roku para wzięła ślub, a wkrótce potem powitali syna, Xaviera, a rok później córkę, Fabienne. 

Mandaryna postanowiła podążać ścieżką muzyczną, wydając album "Mandaryna.com" w 2004 roku, który promował przebój "Here I Go Again". Jej kariera muzyczna trwała jednak krótko, szczególnie po kontrowersyjnym występie na festiwalu w Sopocie w 2005 roku, który stał się viralem. W 2006 roku Marta Wiśniewska rozwiodła się z liderem Ich Troje. 

Wkrótce potem zaczęła pojawiać się w mediach u boku trenera sportowego Michała Szatkowskiego, którego miejsce następnie zajął fotograf Wojciech Bąkiewicz. W lutym ubiegłego roku Mandaryna potwierdziła swój związek z młodszym od siebie o 10 lat Adrianem Szlażewiczem, który pracuje jako oświetleniowiec na planach filmowych.

Poniżej możecie obejrzeć cały wywiad Świata Gwiazd z Mandaryną.

Mandaryna przerwała wywiad z Joanną Krupą, fot. Świat Gwiazd
Mandaryna przerwała wywiad z Joanną Krupą, fot. Świat Gwiazd
Mandaryna przerwała wywiad z Joanną Krupą, fot. Świat Gwiazd
Mandaryna przerwała wywiad z Joanną Krupą, fot. Świat Gwiazd