Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Wideo z zaręczyn Joanny Krupy. Wiemy, kto skradł jej serce
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 25.05.2024 12:47

Wideo z zaręczyn Joanny Krupy. Wiemy, kto skradł jej serce

Joanna Krupa zaręczyny
fot.: KAPiF/Instagram

Joanna Krupa mocno zaskoczyła fanów, pokazując wideo z zaręczyn. Tylko u nas dowiecie się, kto skradł jej serce.

Związki Joanny Krupy

Joanna Krupa podbiła nie tylko polski, ale też amerykański show-biznes. Gwiazda od wielu lat dzieli swoje życie prywatne i karierę zawodową pomiędzy ojczyznę i Stany Zjednoczone. W Polsce ma wiele zawodowych kontraktów, a fani pokochali ją między innymi za to jak prowadzi program Top Model, z którym związana jest od samego początku. 

Życie prywatne natomiast ułożyła sobie za oceanem. Gwiazda ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Romain Zago. Niedługo po rozwodzie poznała Doglasa Nunes. To właśnie z nim postanowiła stworzyć rodzinę. Para doczekała się razem córki, ale ich miłość nie przetrwała próby czasu. W 2022 roku poinformowali o rozstaniu. 

Joanna Krupa założyła biznes z 4-letnią córką! Zaskakujący pomysł i wizja wielkiego sukcesu na horyzoncie Były mąż Joanny Krupy to ojciec na medal. Asha ma cudowne dzieciństwo

Rozwód Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Plotki o kryzysie w małżeństwie uwielbianej gwiazdy pojawiły się na kilka tygodni przed tym, zanim prowadząca Top Model opublikowała post dotyczący separacji. 

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód - pisała na Instagramie. 
 

Para jest już po rozwodzie, który przebiegł we wzorowej atmosferze. Zgodnie dogadali się co do opieki nad córką i nadal łączą ich dobre relacje. 

Joanna kilka ostatnich dni spędziła w Polsce. Gwiazda nieoczekiwanie wrzuciła wideo z zaręczyn. Wiemy kto podbił jej serce.

Joanna Krupa pokazała wideo z zaręczyn

Joanna Krupa jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie dzieli się z fanami tym, co aktualnie u niej słychać. Ostatnim nagraniem, jakie znalazło się w social mediach, zaskoczyła jednak swoich fanów. Joanna zaskoczyła wideo z zaręczyn! Tylko nam udało się dowiedzieć, kto skradł jej serce. To bardzo znany zagraniczny artysta Hugo Nogam.

Joasia od razu złapała świetny kontakt z Hugo. Miniony wieczór spędzili razem na kolacji. Nieoczekiwanie oczarowany Joanną wokalista symbolicznie wręczył jej pierścionek. Przyjaciele natychmiast zaczęli nucić im marsza weselnego. Asia była rozbawiona i z dystansem humorem potraktowała całą sytuację. Widać jednak, że doskonale czują się w swoim towarzystwie - opowiada dla Świata Gwiazd osoba z otoczenia Joanny.

To jednak nie wszystko, czego udało nam się dowiedzieć. 

We Francji artysta to wielka gwiazda. Jest wokalistą i jednocześnie producentem. Teraz planuje rozkręcić karierę w Polsce i podbić ten rynek muzyczny. Być może to właśnie dla Asi chce się tutaj przenieść?  - dodaje nasz informator. 

Poniżej możecie zobaczyć kadry ze wspomnianego, a także zdjęcie przystojnego Hugo.

kldlkfklf.jpg
Joanna Krupa fot. Instagram
Joanna Krupa fot. Instagram
Joanna Krupa fot. Instagram
Hugo Nogam, fot. Instagram
Hugo Nogam, fot. Instagram
Hugo Nogam, fot. Instagram
Hugo Nogam, fot. Instagram