Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ojciec córki Joanny Krupy ogranicza jej karierę. Jasno wskazał, dlaczego Asha nie pojawi się w show-biznesie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 07.02.2024 13:20

Ojciec córki Joanny Krupy ogranicza jej karierę. Jasno wskazał, dlaczego Asha nie pojawi się w show-biznesie

Joanna Krupa
Joanna Krupa, fot. Świat Gwiazd, Instagram

Joanna Krupa to znana wszystkim gwiazda stacji TVN. Ten rok zaczęła z przytupem od premiery nowego programu “Razem odNowa”, gdzie pełni funkcję prowadzącej, a także założyła nowy biznes z córeczką. O tym co myśli jej mąż na temat kariery ich córki powiedziała w naszym studiu.

Joanna Krupa w TVN

Joanna Krupa przez wiele lat budowała swoją karierę w Stanach Zjednoczonych. W 2010 otrzymała propozycję poprowadzenia programu “Top model”. Do dziś format doczekał się 12 edycji i jest jednym z najchętniej oglądanych w telewizji, a modelka dzięki niemu zyskała status gwiazdy także w Polsce.

W styczniu tego roku na antenie stacji TVN premierę miał jej nowy program “Razem odNowa”. Jego ideą jest pomoc parom z długoletnim stażem, by na nowo rozbudzili łączące ich uczucia. 

Piotr Stramowski i Joanna Krupa na wspólnym wyjeździe! Kto by pomyślał, że są ze sobą aż tak blisko Joanna Krupa założyła biznes z 4-letnią córką! Zaskakujący pomysł i wizja wielkiego sukcesu na horyzoncie

Joanna Krupa założyła biznes z córeczką

Modelka mieszka w Los Angeles, ale często przylatuje do Warszawy w związku z zobowiązaniami zawodowymi. Prywatnie jest żoną Douglasa Nunesa. W listopadzie 2019 roku na świat przyszła ich córka Asha-Leigh. W marcu poprzedniego roku Joanna Krupa wyznała, iż pozostają z mężem w separacji.

Jakiś czas temu prowadząca “Top Model” założyła nowy biznes. Mianowicie otworzyła kanał na platformie YouTube, gdzie dodaje wideo, z piosenkami dla dzieci. Jest to pomysłowy sposób dla najmłodszych, by uczyć się języka. Ogromny udział w projekcie ma córeczka Joanny, która razem z nią podkłada głos do filmików.

Joanna Krupa o ojcu Ashy. Dlaczego nie chce by robiła karierę?

W ostatnim czasie Joanna Krupa odwiedziła studio Świata Gwiazd, gdzie opowiadała o swoim kanale na YouTube, ale mówiła też sporo o córce. Wyznała również co, Douglas Nunes sądzi o jej planach.

Nasza redaktorka zapytała prowadzącą “Top Model”, czy to ważne dla niej, aby jej córka mówiła po polsku.

Dla mnie jest to bardzo ważne. Ja jestem Polką, cała moja rodzina to Polacy (…) Jak już się więcej nauczy po polsku, to chciałabym, żeby język hiszpański zaczęła się uczyć, bo myślę, że to jest taki universal język i myślę, że to ważne. Jak dziecko jest takie małe to jest łatwiej nauczyć - odparła Krupa.

Gwiazda ujawniła także, że jej córeczka chciałaby występować w telewizji. Okazuje się też, że dziewczynka już pyta o to swoją mamę. Jednak ojciec dziewczynki ma już wyrobione zdanie na ten temat. Douglas Nunes nie chce, aby córka robiła karierę w show-biznesie. 

Ostatnio, jak rozmawiała z Asha na FaceTime, mówię no Asha teraz możesz oficjalnie oglądać siebie na YouTube. A ona mówi: “mama, ja nie chcę takiej Ashy oglądać, to ja chcę być w TV”. Ostatnio tak właśnie mówi, że chce być w telewizji. A ja mówię, no to już musisz porozmawiać z twoim tatą, bo niestety tata się na to nie zgodzi, kompletnie nie widzi tego kierunku dla ciebie, ale możesz z nim porozmawiać - ujawniła Krupa.

Modelka zapytana przez redaktorkę, dlaczego Nunes ma takie zdanie, odpowiedziała:

Nie wiem, on mówi, że to może zniszczyć dziecko, na złą drogę je sprowadzić (…). Ja do końca tego nie rozumiem, ale niektórzy rodzice mają już taki pomysł, że dziecko nie powinno być w show-biznesie - wyznała.

Joanna Krupa mówiła również o problemie w naszych czasach, gdy niestety dzieci są wychowane w taki sposób, że nie szanują pieniędzy.

Często jest tak, że np. rodzice mają za dużo kasy i po prostu wszystko dzieciom dadzą i później dzieci nie rozumieją, co to jest złotówka. Nie mają szacunku do pieniędzy, nie mają szacunku do innych ludzi, traktują ludzi źle. To wszystko pochodzi z domu.

Całość rozmowy z Joanną Krupą w naszym studio jest dostępna poniżej. 

Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF
Joanna Krupa z córką, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Tagi: Joanna Krupa