Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Tylko u nas: Katarzyna Cichopek jednak spędzi święta z Maciejem Kurzajewskim i jego mamą. Co z dziećmi?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 30.03.2023 11:16

Tylko u nas: Katarzyna Cichopek jednak spędzi święta z Maciejem Kurzajewskim i jego mamą. Co z dziećmi?

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Choć wspólnie pracują i podróżują po całym świecie, kwestia zbliżających się świąt długo pozostawała pod znakiem zapytania. Teraz wiemy, co planuje duet.

Prowadzący programu "Pytanie na śniadanie" mieli już okazję wspólnie spędzić Boże Narodzenie. Wielkimi krokami zbliża się kolejne ważne święto. Wiemy jaką decyzję podjęła aktorka w tym roku.

Katarzyna Cichopek ma plan na Wielkanoc

Gwiazda TVP nie może pozwolić sobie na dłuższy urlop, a zawodowe obowiązki wypełniają jej czas nawet w okresie świątecznym. Z powodzeniem godzi życie prywatne z karierą w telewizji.

Wielkanocny okres do tej pory był dla niej chwilą wyciszenia się i pogłębienia więzi z nastoletnimi dziećmi. Okazuje się, że w tym roku jej uwaga skupi się przede wszystkim na Macieju Kurzajewskim. Para postanowiła wspólnie świętować wyjątkowy czas.

Aktor Mikołaj K. z wyrokiem w trybie nakazowym. Znamy szczegóły bulwersującej sprawy, jest sprzeciw

Katarzyna Cichopek spędzi święta z Maciejem Kurzajewskim i jego mamą

Jak zdradził nam nasz informator, aktorka i prezenter wspólnie zasiądą do posiłku w wielkanocny poranek. Co więcej, para spędzi ten czas również w towarzystwie mamy Macieja Kurzajewskiego. Przypomnijmy, że to dziennikarz sprawuje opiekę nad seniorką.

Udało nam się dowiedzieć, że Katarzyna Cichopek pomoże przyszłej teściowej w przygotowaniach do świątecznej uczty. Gwiazda świetnie radzi sobie w kuchni, co wielokrotnie mogliśmy zauważyć w mediach społecznościowych. 

Tym razem dla bliskich przygotuje wielkanocny sernik. Adam i Helenka ten czas spędzą w towarzystwie ojca.

Dzieci będą pod opieką Marcina Hakiela

Po rozwodzie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opiekują się nastolatkami naprzemiennie. W mediach społecznościowych często można zauważyć ich wspólnie spędzony czas z rodzicami. Okazuje się, że tuż przed świętami Kasia spędziła więcej czasu z pociechami, w związku z czym te spędzą Wielkanoc z tatą.

Byli małżonkowie są zgodni w kwestii utrzymania poprawnych relacji, z uwagi na nastoletnie dzieci.

Marcin i Kasia zeszli z wojennej ścieżki na dobre — mówi osoba z bliskiego otoczenia byłych małżonków.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek (3).jpg
fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek (4).jpg
fot. KAPiF
Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek (5).jpg
fot. KAPiF