Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Teresa Lipowska na widok Agaty Dudy wykonała ten gest. Reakcja pierwszej damy nie wymaga komentarza
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 05.12.2023 13:44

TYLKO U NAS: Teresa Lipowska na widok Agaty Dudy wykonała ten gest. Reakcja pierwszej damy nie wymaga komentarza

Teresa Lipowska i Agata Duda
Teresa Lipowska i Agata Duda fot. Świat Gwiazd Exclusive

Agata Duda i Teresa Lipowska spotkały się podczas jednej z akcji charytatywnych. Jak aktorka przywitała Pierwszą Damę? Tylko u nas takie zdjęcia. Zrobiła gest, którego żona prezydenta zupełnie się nie spodziewała. 

Agata Duda wzięła udział w akcji charytatywnej Choinki Jedynki

W siedzibie Polskiego Radia odbyło się spotkanie w związku z akcją charytatywną “Choinki Jedynki”. Swoim patronatem objęła je Pierwsza Dama, Agata Duda. Na świąteczną aukcję przekazała ona dwa medaliony choinkowe.

Chętnie wzięła też udział w spotkaniu, na którym pojawiły się gwiazdy show-biznesu, ale przede wszystkim najmłodsi. Nam udało się dowiedzieć, jak żona Andrzeja Dudy zachowywała się podczas wydarzenia. 

W pierwszej kolejności Agata Duda podeszła do dzieci. Skupiła się na najmłodszych i wręczyła im podarunki. Od tego właśnie zaczęła swój udział w świątecznym spotkaniu, co rozczuliło obecne tam osoby - zdradza informator Świata Gwiazd.

Agata Duda znalazła też chwilę czasu na rozmowę z obecnymi na charytatywnym wydarzeniu gwiazdami, czyli Alicją Węgorzewską, Teresą Lipowską i Anitą z “Sanatorium Miłości”. 

Nagranie prezydenta z żoną z obchodów Dnia Niepodległości podbija sieć. Reakcja Agaty Dudy jest viralem Agata Duda na obchodach Dnia Niepodległości. Strój wyróżniał ją już z daleka

Agata Duda spotkała się z gwiazdami show-biznesu

Agata Duda na spotkaniu charytatywnym nie omieszkała zamienić kilku słów z obecnymi tam gwiazdami. Serdecznie przywitała się z Anitą z “Sanatorium Miłości”, która jest założycielką chóru Medici Cantares, w którym śpiewają przedstawiciele służby zdrowia. 

Teresa Lipowska, Agata Duda i Anita z
Teresa Lipowska, Agata Duda i Anita z "Sanatorium Miłości" fot. Świat Gwiazd Exclusive

Następnie zamieniła kilka z Alicją Węgorzewską, która przybyła do Polskiego Radia w iście świątecznym nastroju, co wyraziła swoją stylizacją. Śpiewaczka operowa, która jest szefową Opery Kameralnej, zaprosiła tam Pierwszą Damę. Podczas spotkania okazało się również, że mają wspólnych znajomych. 

Gwiazdy komplementowały Agatę Dudę. Zebrała sporo miłych słów dotyczących stylizacji, ale także zgrabnej figury. W tym momencie Pierwsza Dama zdradziła, że w ostatnim czasie udało jej się zrzucić kilka kilogramów - przekazała nam osoba będąca na wydarzeniu.

Najwięcej czasu Agata Duda spędziła jednak z Teresą Lipowską. Jak aktorka przywitała Pierwszą Damę?

Jak Teresa Lipowska zareagowała na Agatę Dudę?

Teresa Lipowska była zdecydowanie jedną z najbardziej rozchwytywanych osób na charytatywnym wydarzeniu. W trakcie spotkania malowała swój własny świąteczny obrazek, a co chwilę ktoś przerywał jej pracę, by zamienić z nią kilka słów. Podchodzili dziennikarze, ale tez inne gwiazdy. 

Alicja Węgorzewska również serdecznie się z nią przywitała, ale nie zamierzała odrywać jej od pracy. Postanowiła zatem uklęknąć przy jej krześle, co wyglądało niezwykle uroczo. Podczas krótkiej rozmowy okazało się, że Teresa Lipowska jest wielką fanką opery. W związku z tym nie mogło zabraknąć zaproszenia do Opery Kameralnej. 

Teresa Lipowska i Alicja Węgorzewska fot. Świat Gwiazd Exclusive
Teresa Lipowska i Alicja Węgorzewska fot. Świat Gwiazd Exclusive

Najwięcej czasu Teresa Lipowska poświęciła jednak na spotkanie z Agatą Dudą. Jak powitała Pierwszą Damę. Gdy do niej podeszła, serdecznie objęła jej dłonie. Agata Duda była wyraźnie wzruszona tym miłym gestem, a na jej twarzy zagościł szczery uśmiech. 

Teresa Lipowska i Agata Duda długo ze sobą rozmawiały. Nie zabrakło śmiechu i serdeczności. Okazało się, że żonie prezydenta zdarza się oglądać “M jak Miłość”, ale zna gwiazdę także z innych produkcji. Pierwsza Dama opowiedziała również o swoich działaniach charytatywnych, które intensywnie prowadzi od lat, wspierając różne środowiska - wyjawił nasz informator. 

Poniżej możecie zobaczyć wyjątkowe zdjęcia z tego wydarzenia. 

Agata Duda i Teresa Lipowska fot. Świat Gwiazd Exclusive
Agata Duda i Teresa Lipowska fot. Świat Gwiazd Exclusive
Agata Duda i Teresa Lipowska fot. Świat Gwiazd Exclusive
Agata Duda i Teresa Lipowska fot. Świat Gwiazd Exclusive
Agata Duda i Teresa Lipowska fot. Świat Gwiazd Exclusive
Agata Duda i Teresa Lipowska fot. Świat Gwiazd Exclusive