Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: To on jest największym wsparciem Luny. Do tej pory nie mówiła o tym publicznie
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 20.04.2024 19:44

Tylko u nas: To on jest największym wsparciem Luny. Do tej pory nie mówiła o tym publicznie

Luna
fot. KAPiF

Tajemnicza Luna coraz bardziej otwiera się przed fanami i dziennikarzami. W ostatniej rozmowie ze Światem Gwiazd reprezentantka Polski na Eurowizji 2024 zdradziła, kto jest jej największym wsparciem. Wcześniej o nim nie wspominała.

Luna szykuje się na Eurowizję 2024

Luna dopięła swego. Po latach usilnych starań o uwagę słuchaczy, mediów i najbardziej wpływowych postaci w branży muzycznej młoda piosenkarka w końcu znalazła się w centrum uwagi. Od kilku miesięcy praktycznie nie ma dnia bez gorącego newsa na temat piosenkarki. Trudno się jednak temu dziwić.

Za wzmożonym zainteresowaniem Luną stoi oczywiście jej dość nieoczekiwane zwycięstwo w krajowych eliminacjach do Eurowizji 2024. Przypomnijmy, że wykonawczyni utworu “The Tower” zaledwie jednym punktem pokonała faworytkę ekspertów, dziennikarzy i fanów konkursu - Justynę Steczkowską, która do polskich preselekcji zgłosiła się z kawałkiem “WITCH-ER Tarohoro”

Luna odsłoniła dekolt na ściance i wszyscy zobaczyli TO. Nikt nie miał pojęcia, co skrywa. Wszyscy patrzyli na jedno Luna chciała być jeszcze piękniejsza. Jej twarz przeszła metamorfozę. Teraz każdy się za nią obejrzy

Luna walczy z chorobą

Luna potraktowała rolę reprezentantki Polski w 68. Konkursie Piosenki Eurowizji bardzo poważnie. Zaraz po ogłoszeniu wyników preselekcji rzuciła się w wir pracy. Aby zwiększyć swoje szanse na sukces w Malmo, artystka zapowiedziała udział we wszystkich największych pre-parties, czy przedeurowizyjnych imprezach dla miłośników Eurowizji. 

Luna wystąpiła m.in. w Madrycie, Barcelonie i Londynie. W planach miała także koncerty w Sztokholmie i Amsterdamie. Niestety musiała je odwołać z powodów zdrowotnych. Przez zapalenie krtani praktycznie straciła głos. Postanowiła więc posłuchać zaleceń lekarzy i z bólem serca zrezygnowała z promocyjnych występów.

Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Nie mogłam się doczekać aż was zobaczę, bo muzyka i spotkania z wami są uzdrawiające. Niestety, muszę najpierw wyleczyć mój głos, co zresztą możecie usłyszeć. Jest mi naprawdę smutno i mam nadzieję, że mi wybaczycie. Sercem jestem z wami. Mam nadzieję, że będę mogła odwiedzić Amsterdam i Sztokholm tak szybko, jak to tylko możliwe - oznajmiła na Instagramie.
 

Kto najbardziej wspiera Lunę?

Choroba uniemożliwiła Lunie również uczestnictwo na pre-party w Oslo. Na szczęście wokalistka czuje się już coraz lepiej. Z tego powodu ekipa artystki postanowiła nie odwoływać specjalnej konferencji prasowej z udziałem polskiej reprezentantki. W miniony poniedziałek Luna spotkała się z dziennikarzami w studiu “Pytania na śniadanie” i zgodziła się udzielić serii krótkich wywiadów, aby nie nadwyrężać swojego głosu.

Na spotkaniu z Luną w gmachu TVP nie zabrakło przedstawiciela Świata Gwiazd. Podczas wywiadu piosenkarka wyjawiła nam, kto jest dla niej największym wsparciem w tym niezwykle intensywnym okresie. Luna bez chwili zastanowienia wskazała członka najbliższej rodziny - swojego brata.

Największym wsparciem są dla mnie moi bliscy, moja rodzina. Chyba w sumie najbardziej mój brat mnie tak wsparł - przede wszystkim duchowo, takim dobrym słowem - powiedziała w rozmowie z Robertem Choińskim dla Świata Gwiazd.


Luna zaznaczyła, że może także liczyć na duże wsparcie swoich współpracowników.
 

Ale cały mój team też jest niesamowity. To jest niezwykle ważne, żeby mieć taką dobrą energię wokół siebie. Mieć kogoś, na kim naprawdę można polegać w momencie, kiedy dużo się dzieje, dużo się pojawia feedbacku i komentarzy - nie tylko pozytywnych - dodała.

Trzymacie kciuki za Lunę?

KAPIF_1000pix_K1193058F.jpg
KAPIF_1000pix_K1180972F.jpg
Luna, fot. KAPiF