Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Radykalna metamorfoza Justyny Steczkowskiej. Gwiazda została blondynką! "Piękna wiedźma"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.04.2024 22:35

Radykalna metamorfoza Justyny Steczkowskiej. Gwiazda została blondynką! "Piękna wiedźma"

Justyna Steczkowska
fot. KAPiF; Instagram

Justyna Steczkowska wielokrotnie eksperymentowała z inspiracjami muzycznymi i stylizacjami, ale jedno było w niej niezmienne. Burza długich, czarnych włosów zawsze dodawała jej charakteru. Teraz pokazała się w platynowym blondzie. Jak ocenili ją fani?

Justyna Steczkowska przegrała z Luną, o ile punktów?

Justyna Steczkowska spróbowała w tym roku sił w wewnętrznych preselekcjach do konkursu Eurowizji. Wystartowała z piosenką „Witch-er Tarohoro”. Inspirowany słowiańskimi i pierwotnymi rytmami utwór nie bez powodu już w tytule nawiązywał do klimatu „Wiedźmina”. Był mroczny, energiczny i bardzo oryginalny.

Wokalistka przegrała jednak z Luną, która już 7 maja w Malmö zaśpiewa piosenkę „The Tower”. Kiedy ogłoszono punktację, jaką poszczególne zgłoszone utwory otrzymały od jury, okazało się, że hit Justyny zdobył tylko o jeden punkt mniej od zwycięskiego singla, czyli 33. „Witch-er Tarohoro” nie przepadł jednak w czeluściach internetu i do teraz ma ogromny wpływ na wizerunek gwiazdy. Nagle jednak pokazała się całkowicie odmieniona.

Justyna Steczkowska pokazała córkę! To jej klon! Helenka urodę odziedziczyła po pięknej mamie Fryderyki 2024. Kreacje gwiazd na gali: Doda, Daria Zawiałow, Justyna Steczkowska, Margaret…

Justyna Steczkowska: wizerunek i styl

Justyna od zawsze zachwyca niezwykle kobiecymi, świetnie zaprojektowanymi strojami. Muzycznie eksperymentuje z wieloma stylami, co ma odbicie w kreacjach, w jakich pojawia się na scenie. Nic zatem dziwnego, że promocja piosenki „Witch-er Tarohoro” wpłynęła na cały jej wizerunek. Kiedy Steczkowska pojawiała się na scenie, chociażby na sylwestrowym koncercie TVP, by zaprezentować utwór, zachwycała mroczną kreacją, złożoną ze skórzanych pasków i linek.

Tym utworem chcę Wam opowiedzieć o naszej słowiańskiej sile, odwadze i niezwykłej energii, która zaklęta jest w muzyce i słowach. „Jarga Drago Wese Trado Istra Wejar ValveLadodeja”... To właśnie niezwykłe słowiańskie słowa mocy, które wraz z piosenką będą dodawały Wam siły i odwagi. Będą Was otulały miłością i chroniły przed złą i ciężką energią. W tej piosence zawarta jest nasza pierwotna siła tworzenia, kreatywności i prawdziwej mocy – mówiła o utworze gwiazda.

Teraz jednak mroczna, czarnowłosa „wiedźma” zdecydowała się pokazać fanom z całkowicie odmiennej strony. W takim wcieleniu ledwo można ją poznać, szczegóły poniżej.

Justyna Steczkowska w wersji blond: nagranie

Steczkowska płynie na fali popularności swojego hitu „Witch-er Tarohoro”. Choć nie pojedzie z piosenką na Eurowizję, utwór doczekał się już 2,3 miliona wyświetleń w serwisie YouTube. Kilka dni temu Justyna ogłosiła z dumą na Instagramie.

Witch-er is coming. Kreatywność wybuchła razem z wiosną, w studio gorąco, muzyka się tworzy, a jedyny koncert w Warszawie już w grudniu. Kto z Was wybiera się ze mną w tę niezwykłą muzyczną podróż? Kto czuję się witch? I witcher? I chce poczuć energię Tarohoro? – pytała fanów wokalistka.

Dziś ogłosiła, że wraz z ekipą pracuje na planie teledysku do piosenki. Bardzo zaskoczyła przy tym fanów stylizacją i metamorfozą. O ile wcześniej pokazywała się zawsze w czarnym, „wiedźmowym” stroju i burzy czarnych włosów, na nowym nagraniu możemy ją zobaczyć w wersji platynowy blond, o bardzo fantazyjnym, srebrzystym odcieniu. Internauci są zachwyceni.

  • Pani Justyno, jest Pani przepiękną kobietą.
  • Piękna wiedźma!
  • Justin, świetny look, powinnaś częściej pokazywać się innym kolorze włosów.
  • Syrenka. Idealny kolor włosów! – czytamy w komentarzach.

A wam, w jakim wcieleniu podoba się bardziej?

Justyna Steczkowska w wersji blond, metamorfoza, nowe nagranie, teledysk do
Justyna Steczkowska, fot. KAPiF