Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Wersow odrzuciła propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Miała ważny powód
Karolina Kurek
Karolina Kurek 29.03.2024 20:19

Tylko u nas: Wersow odrzuciła propozycję udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Miała ważny powód

Wersow
Dlaczego Wersow odmówiła występu w "TzG"?,, fot. Świat Gwiazd

Wersow to jedna z najpopularniejszych influencerek i youtuberek w naszym kraju. Niedawno wydała swój debiutancki album muzyczny. Gwiazda w rozmowie ze Światem Gwiazd wyznała, że odrzuciła możliwość występu w “Tańcu z Gwiazdami”. Piosenkarka zdradziła nam powód swojej decyzji.

Kariera Wersow w internecie

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, to znana polska influencerka i youtuberka. Szeroką rozpoznawalność zdobyła jako członkini niezwykle popularnego wśród młodzieży projektu o nazwie “Ekipa”. Grupa stała się prawdziwym fenomenem. Ich odcinki na platformie YouTube zdobywały wielomilionową oglądalność, a na rynku pojawił się ogrom gadżetów ich marki.

Po rozpadzie oryginalnego składu “Ekipy” Wersow postawiła na solową karierę muzyczną. W zeszłym roku wydała swój debiutancki album, zatytułowany “Wersow Store”. Krążek jeszcze przed końcem 2023 roku uzyskał status złotej płyty. Promowany jest przez takie utwory jak “Nie wypada” czy “Taka sama”. W tym ostatnim gościnnie zaśpiewał Friz, czyli narzeczony początkującej piosenkarki.

Co ona zrobiła z twarzą? Śliczna Wersow poszła o krok za daleko? Wersow ostrzygła włosy na bardzo krótko. Friz był surowy w ocenie, ale szybko się wytłumaczył

Związek Friza i Wersow

Weronika Sowa w 2018 związała się z Karolem Wiśniewskim, znanym w przestrzeni internetowej, jako “Friz”, który jest jednym z najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. Para zaręczyła się w 2021 roku. Wersow tak mówiła o planowaniu ich ślubu:

Na razie jesteśmy na etapie szukania idealnej miejscówki i nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, bo jednak nasz ślub będzie dość specyficzny, ale nie chciałabym więcej zdradzać, bo jednak to jest taka nasza rzecz prywatna i myślę, że ten ślub nasz będzie w takim naszym zaciszu i będzie taki prywatny - wyznała pod koniec 2022 roku w rozmowie z portalem “Plejada”. 

W czerwcu 2023 roku para doczekała się pierwszego dziecka - córki Mai. 

Wersow i Friz, fot. KAPiF
Wersow i Friz, fot. KAPiF

Wersow odrzuciła propozycję występu w "Tańcu z Gwiazdami"

Weronika Sowa była ostatnio gościem Świata Gwiazd. Nasza dziennikarka, Monika Maszkiewicz, zadała jej m.in. pytanie, czy widzi siebie w “Tańcu z Gwiazdami”. Wersow odparła, że otrzymała już taką ofertę! Musiała jednak odmówić z bardzo ważnego powodu.

Dostałam propozycję, żeby wziąć udział, ale przez to, że jestem świeżo upieczoną mamą, nie widzę w ogóle możliwości, żeby to zadziało się teraz… - wyznała. 

Maszkiewicz dopytała, czy wokalistka dostała propozycję wystąpienia w aktualnie emitowanej edycji na antenie Polsatu. Weronika potwierdziła i wyjaśniła:

Ponieważ to wiązałoby się też z przeprowadzką do Warszawy lub z codziennymi dojazdami. W ogóle to by było dla mnie niemożliwe.

Jak się jednak okazuje, Wersow nie wyklucza, że w przyszłości przyjmie propozycję wystąpienia w tanecznym show!

Czy chciałabym wystąpić w kolejnych edycjach? Myślę, że to byłoby fajne doświadczenie, nie wykluczam, że to się nie wydarzy, aczkolwiek na razie nie planuję, ponieważ na razie mam inne rzeczy na tapecie, jak muzyka, moje działania internetowe, Majusia. To są takie rzeczy, które na razie pochłaniają mi ogrom czasu - zdradziła. 

Partnerka Friza wyznała także, co sądzi o obecnej odsłonie “Tańca z Gwiazdami” i jak widzi siebie w tym formacie.

Ta edycja jest super. Jest Maciek Musiał, Maffashion, Roksana Węgiel w ogóle dużo osób i uważam, że sobie świetnie radzą, dając sobie radę. Ja myślę, że nawet mogłabym nie dawać sobie rady, tak dobrze jak oni, bo ja z tańcem towarzyskim nigdy nie miałam styczności. 

Przy okazji ujawniła również, że razem ze swoim ukochanym zapisała się na kurs tańca!

Teraz faktycznie zapisaliśmy się z Karolem na takie tańce, ale to nie są tańce towarzyskie, bardziej takie tańce, żeby oswajać się, tańcząc razem. Było tak, że szliśmy na imprezę i raczej było tak, że ja sobie tańczyłam z dziewczynami, on siedział przy stole i raczej nie chcieliśmy wspólnie tańczyć. A teraz stwierdziliśmy dobra! To jest dobry moment, bo zbliża się sezon weselny wszystkich innych naszych rówieśników i na pewno będzie to dosyć taka strefa, z którą możemy się nie czuć finalnie komfortowo, więc warto byłoby też spędzić czas w ten sposób. Powiem Ci, że to jest bardzo fajne, bo też zbliża nas to i taniec daje nam też taką większą pewność siebie - powiedziała.

Chcielibyście zobaczyć Wersow w “Tańcu z Gwiazdami”? Cała wywiad z piosenkarką  dla Świata Gwiazd dostępny poniżej.

Wersow. fot. KAPiF
Wersow. fot. KAPiF
Wersow. fot. KAPiF
Wersow. fot. KAPiF
Wersow. fot. KAPiF
Wersow. fot. KAPiF
Wersow. fot. KAPiF
Wersow. fot. KAPiF
Tagi: Wersow