Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co ona zrobiła z twarzą? Śliczna Wersow poszła o krok za daleko?
Anna Lipska
Anna Lipska 29.02.2024 16:59

Co ona zrobiła z twarzą? Śliczna Wersow poszła o krok za daleko?

Wersow
Wersow, fot. KAPIF

Wersow pokazała nowe zdjęcia, a jej fani nie mogą uwierzyć w to, co zrobiła z twarzą! Jak wygląda i co piszą internauci? 

Kim jest Wersow?

Wersow to jedna z najbardziej znanych w Polsce influencerek i youtuberek. Nagrywa także piosenki, do których tworzy teledyski. Ma wielkie zasięgi i całe masy fanów. 

Prywatnie jest partnerką Friza, twórcy legendarnej już Ekipy oraz popularnego twórcy internetowego. Zakochani doczekali się córeczki Mai, która już wkrótce skoczy rok. Oboje cieszą się rodzicielstwem, ale nie zarzucili karier i ciągle zaskakują nowymi treściami.

Wersow ostrzygła włosy na bardzo krótko. Friz był surowy w ocenie, ale szybko się wytłumaczył "Płaczę z bólu". Wersow trafiła na SOR. Nie szczędzi przykrych szczegółów

Kariera muzyczna Wersow

Wersow jakiś czas temu zapowiedziała premierę swojego pierwszego albumu studyjnego. Ogłosiła też, że wyruszy w trasę koncertową!

Najwyraźniej postanowiła, że zrobi także karierę jako piosenkarka. Już wcześniej za pośrednictwem klipu do piosenki “Ten jeden moment” ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz jednak postanowiła na poważnie rozkręcić karierę.

Debiutancki album, nad którym pracowała przez ostatni rok, zapowiedziała na Instagramie:

Właśnie ruszyła przedsprzedaż mojej płyty, czyli coś, nad czym pracowałam od roku. Jest to poniekąd moje drugie dziecko. Poświęciłam temu tyle energii, czasu i naprawdę bardzo się cieszę, że będziecie mogli przesłuchać tę płytę.

Na albumie znajdzie się 15 utworów. Gościnnie wystąpili u Wersow inni artyści, m.in. Friz, Michu Kontrabas, Oskar Cyms, Qry czy Bedoes. 

Metamorfoza Wersow. Jak wygląda?

Na Instagramie Wersow pojawiło się zdjęcie, na którym pokazała efekty metamorfozy, jakiej się poddała. Zaskakująca fryzura i makijaż zdecydowanie przyciągnęły uwagę fanów influencerki. Tym razem jednak w komentarzach nie tylko zachwyty, jak to zwykle u niej pod fotografiami i postami bywa. 

  • Ej tak w ch** szczerze obleśnie to wygląda.
  • Rozumiem sztukę, sama jestem makijazystką, ale nie powinnismy robić tego w celu oszpecenia drugiej osoby. Działam zupełnie inną zasadą artyzmu. Nie wszystko dla lajkow i zasięgów, po co się oszpecać?
  • Ona już chyba nie wie co ma że sobą robić - piszą.

Są oczywiście o tacy, którzy stanęli w obronie Wersow i podkreślają, że zmiana jest na potrzeby sesji, a ona sama wyprzedza trendy obowiązujące w Polsce i doskonale wie, co robi. Co wy na to? 

Wersow, fot. KAPIF
Wersow, fot. KAPIF
Wersow, fot. KAPIF
Wersow, fot. KAPIF
Wersow, fot. KAPIF
Wersow, fot. KAPIF
Tagi: Wersow