Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ukochana Piotra Żyły pokazała zdjęcia z wakacji. Internauci są jednogłośni
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.08.2022 21:28

Ukochana Piotra Żyły pokazała zdjęcia z wakacji. Internauci są jednogłośni

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
fot.instagram.com/marceepan/

Dziewczyna Piotra Żyły ochoczo relacjonuje swoje wakacje znad wody. W stroju kąpielowym zawróciła w głowie internautom. Komplementom w komentarzach nie ma końca. Letnia temperatura sprzyja leniwym wyjazdom.

Marcelina Ziętek zyskała rozpoznawalność dzięki udziałom w licznych konkursach piękności oraz występowi w telewizyjnym serialu "19+". Od pewnego czasu medialne zainteresowanie jej osobą nie słabnie z powodu związku z wielokrotnie nagradzanym sportowcem, Piotrem Żyłą. Aktorka niedawno pokazał, jak spędza czas podczas wakacji, czym rozpaliła internautów.

Ukochana Piotra Żyły kusi zdjęciami z wakacji

Marcelina Ziętek podczas ostatnich upałów postanowiła znaleźć ochłodę na basenie, skąd wstawiała zdjęcia na swój instagramowy profil. W skąpym stroju kąpielowym prezentowała smukłe ciało nad wodą.

Internauci nie kryli zachwytu, a posty szybko przybierały na "serduszkach" i komplementujących aktorkę komentarzach. Przy takiej temperaturze nic dziwnego, że ukochana Piotra Żyły postanowiła pozbyć się zbędnych ubrań.

Śliczna jak zawsze.

Piękna i naturalna kobieta.

Cudowna dziewczyna — chwalono wybrankę skoczka.

Piotr Żyła towarzyszy ukochanej przy ważnych uroczystościach

Początkowo sportowiec i aktorka ukrywali przed mediami swój związek, jednak z biegiem czasu coraz śmielej występowali wspólnie. Marcelina Ziętek stworzyła na swoim Instagramie nawet serie zdjęć, na których pozuje wspólnie z ukochanym.

Para często bierze udział w uroczystościach weselnych, a kulisy takich imprez publikuje w internecie. Widać, że duet lubi spędzać wspólnie czas na tanecznych aktywnościach.

Marcelina Ziętek
Fragment relacji Marceliny Ziętek na Instagramie (instagram.com/marceepan/)
Marcelina Ziętek
Fragment relacji Marceliny Ziętek na Instagramie (instagram.com/marceepan/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Czarne chmury nad TVN, z ekranów znika kolejna gwiazda. Przejdzie do konkurencji?

  2. Roman Polański kończy 89 lat. Niewielu wie, jak brzmi jego prawdziwe nazwisko

  3. "Był szalony i zapłacił za to najwyższą cenę". Okoliczności śmierci Woźniaka-Staraka wciąż owiane są tajemnicą Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Piotr Żyła