Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > W końcu wyszło na jaw, że Mrozowska jest milionerką. Niedawno narzekała na niskie alimenty, a tu takie wieści
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.02.2024 13:00

W końcu wyszło na jaw, że Mrozowska jest milionerką. Niedawno narzekała na niskie alimenty, a tu takie wieści

Monika Mrozowska
Na czym zarabia Monika Mrozowska?, fot. KAPiF

Monika Mrozowska jeszcze niedawno publicznie powiedziała internautom, ile otrzymuje alimentów na dwoje małoletnich dzieci. Kwota wydaje się zaskakująca przy wychowywaniu pociech. Teraz gwiazda informuje o kolejnej inwestycji, która może pochłonąć niemałą fortunę. Jak dorobiła się majątku?

Monika Mrozowska sama wychowuje czworo dzieci. Niedawno opowiedziała o alimentach

Życie osobiste gwiazdy serialu "Rodzina zastępcza" wielokrotnie było prześwietlane przez media z uwagi na miłosne relacje. Doczekała się czworga dzieci, z czego troje ma innych ojców. W mediach społecznościowych sporadycznie można zobaczyć jej zdjęcia z 21-letnią Karoliną i 14-letnią Jagodą z małżeństwa z Maciejem Szaciłło, 10-letnim Józefem, który przyszedł na świat ze związku z Sebastianem Jaworskim oraz 3-letnim Lucjanem, którego ojcem jest Maciej Auguścik-Lipka.

Monika Mrozowska niechętnie otwiera się przed internautami na temat prywatności, jednak gdy ci zaczęli zastanawiać się nad dochodami gwiazdy, postanowiła zareagować. Jawnie wyznała, ile otrzymuje alimentów.

Jestem samodzielną matką z 4 dzieci, z których dwójka dostaje alimenty w łącznej wysokości 1400 zł netto. Nie, nie pomyliłam się z zerami - zaznaczyła.

Jak w takim razie aktorka radzi sobie z wychowywaniem czworga? Niedawno opowiedziała o nowej inwestycji.

Nowy dom Moniki Mrozowskiej! Pokazała pierwsze zdjęcie. Na razie nie wygląda to spektakularnie Monika Mrozowska zabrała córkę do "DDTVN". Wygląda jak ona sama za czasów "Rodziny Zastępczej"

Monika Mrozowska buduje nową posiadłość. Koszt może wynieść niemałą fortunę

Na co dzień rodzina mieszka w Warszawie, jednak do dyspozycji ma także mniejszą posiadłość na Mazurach. Niedawno Monika Mrozowska powiadomiła internautów o zakupie kolejnej działki i rozpoczęciu prac budowlanych. Gwiazda ma już plan na nowy dom.

Ja już to wszystko widzę… Widzę tę jasną kuchnię z dużą wyspą przy której będę gotować dla moich przyjaciół kolacje… Widzę te ściany pełne książek… kanapę, na której będę tulić się z najbliższymi osobami… Okrągły stół, przy którym będę pić rano kawę, a wieczorem „pomagać” dzieciakom w lekcjach. Widzę te okna, przez które o każdej porze dnia do salonu będzie wpadać światło… Widzę jak te „cztery ściany” wypełnia ogrom miłości. Ja już to wszystko widzę… - wyznała.

Ambitny plan i rozpoczęte prace budowlane to jedno, ale skąd gwiazda zdobyła środki na taką inwestycję? Lokalizacja oraz czynniki inflacyjne mogą wynieść ją około miliona złotych. Monika Mrozowska zdradziła źródło zarobków.

Na czym zarabia Monika Mrozowska? "Pracuję, czasami bardzo ciężko od 25 lat"

Aktorka zyskała popularność dzięki udziałowi w serialu "Rodzina zastępcza", jednak po zakończeniu produkcji nie występowała w telewizyjnych hitach. Nie oznacza to jednak braku obowiązków w jej życiu.

Pracuję, czasami bardzo ciężko od 25 lat. Ćwierć wieku w pracy. Pracuję po to, żeby mnie i moim dzieciom niczego nie brakowało. Pracuję, bo sprawia mi to przyjemność. Pracuję, bo jest sporo rzeczy, w których jestem bardzo dobra. Pracuję , płacę podatki i nie płaczę, że muszę to robić. Pracuję, bo lubię sprawiać sobie i moim bliskim przyjemność, a przede wszystkim mam cholernie wysokie poczucie odpowiedzialności za moje dzieci. I mam obowiązek dać im poczucie bezpieczeństwa, póki nie staną się dorosłe. To moja „kasa” i będę z nią robić to, co będę uważać za stosowne. I w takiego samego przekonania będę uczyć moje córki i synów - tłumaczyła internautom.

Wiadomo, że Monika Mrozowska wydała kilka książek kulinarnych, a także prowadzi podcast i warsztaty gastronomiczne dla kobiet. Niewiele osób wie, że wraz z przyjaciółką zaczęła prowadzić własną markę dziecięcą. Dodatkowe współprace pozwalają jej na zapewnienie komfortu dla siebie i dzieci. Spokojnie można pokusić się o stwierdzenie, że jej majątek można liczyć w milionach.

Monika Mrozowska
Na czym zarabia Monika Mrozowska?, fot. KAPiF
Monika Mrozowska
Na czym zarabia Monika Mrozowska?, fot. KAPiF
Monika Mrozowska
Na czym zarabia Monika Mrozowska?, fot. KAPiF
Monika Mrozowska
Na czym zarabia Monika Mrozowska?, fot. KAPiF
Monika Mrozowska
Na czym zarabia Monika Mrozowska?, fot. KAPiF