Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Mrozowska wrzuciła fotki z porodówki! „Moje jedyne dwa zdjęcia przed”. Najtrudniejsza z ciąż za nią
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.01.2024 21:53

Monika Mrozowska wrzuciła fotki z porodówki! „Moje jedyne dwa zdjęcia przed”. Najtrudniejsza z ciąż za nią

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska na porodówce, fot. Instagram

Monika Mrozowska ma już sporą gromadkę dzieci. Ale właśnie opublikowała zdjęcia z porodówki! Ujawniła to, co wcześniej ukrywała przed fanami.

Monika Mrozowska: związki, partnerzy, dzieci

Monika Mrozowska była przez lata wielką gwiazdą serialu „Rodzina zastępcza”. Jej rzeczywiste życie obecnie trochę przypomina tekst piosenki ze wspomnianej produkcji. Parafrazując go „wszystkie dziury miłością udało się załatać”. Aktorka ma na koncie jedno małżeństwo zakończone rozwodem oraz kilka zakończonych związków. Z poprzednimi partnerami ma jednak świetne relacje.

Mrozowska nazywa swoją rodzinę patchworkową. Nie bez powodu. Wraz z gromadką swoich dzieci, ich ojcami oraz… obecnymi żonami tychże ojców żyje w zgodzie. Rok temu furorę zrobił jej wpis, w którym pokazała byłego męża i – jak sama ją nazwała – piękną żonę Karolinę. Razem wystąpiły w wywiadzie na Instagramie, poświęconym pielęgnacji.

Oczywiście na początku nie było to łatwe i sytuacja wymagała od nas wszystkich dojrzałości. Poukładaliśmy sobie w głowie różne rzeczy i skupiliśmy się na tym, że dobro naszych dzieci jest dla nas najważniejsze – mówiła w rozmowie z „Party” Monika.

Właśnie: ile właściwie dzieci ma aktorka i z kim? I czyżby na świecie właśnie pojawiło się kolejne? Szczegóły poniżej.

Monika Mrozowska w ogniu krytyki. Naraziła życie dzieci? Internauci grzmią! Anna Lewandowska nie ma czasu dla własnych córek? "Taniec, hobby, diety". Jasno wskazała, co jest dla niej najważniejsze

Ile dzieci ma Monika Mrozowska?

Mrozowska w 2003 roku poślubiła Macieja Szaciłło. Wkrótce na świat przyszło jej pierwsze dziecko: córka Karolina. Druga córeczka Jagoda urodziła im się w 2010 roku. W 2012 małżeństwo przeszło jednak do historii, a Monika związała się z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim. W 2014 doczekali się syna Józefa.

Kiedy jej relacja z Jaworskim rozpadła się po sześciu latach, aktorka znalazła szczęście dopiero po jakimś czasie. W 2019 zaczęła spotykać się z producentem eventowym Maciejem Auguścikiem-Lipką. Z nim z kolei ma syna Lucjana, który urodził się w 2021 roku. 

Mniej więcej w tym samym czasie związek Moniki z Maciejem dobiegł końca. Od tego czasu na próżno szukać informacji o nowych związkach Mrozowskiej. Teraz za to fani niespodziewanie zobaczyli aktorkę na porodówce. Czyżby do czworga pociech dołączyło piąte?

Monika Mrozowska na zdjęciach z porodówki

Monika pokazała dziś dwie fotografie z sali porodowej w szpitalu. Szybko okazało się, że nie są aktualne: pochodzą z czasów jej ostatniej ciąży z 2021 roku, z narodzin jej ostatniego syna. Mrozowska podzieliła się we wpisie niezwykłym wyznaniem. Zdradziła fanom, jak naprawdę czuła się tuż przed porodem.

Trzy lata temu. Izba przyjęć na porodówce. Sam środek szalejącej pandemii. Moje jedyne dwa zdjęcia „przed”. Tajfun przerażenia mieszający się z wulkanem miłości. Miłości do gościa, który 9 miesięcy rezydował w moim brzuchu. Ciąża najłatwiejsza pod kątem fizycznym i najtrudniejsza psychicznie ze wszystkich czterech. Nigdy nie wiecie, jaka historia kryje się za smutno uśmiechającymi się oczami.
Nigdy nie wiecie, jak krucha może być osoba z pozoru wyglądająca na silną – napisała Monika.

Pod koniec aktorka zaapelowała, by przypominać znajomym i bliskim w ciąży, jak bardzo są dzielne. Jeszcze przed porodem, a nie po, zaznaczyła Monika.

Monika Mrozowska, dzieci, związki, ciąża
Monika Mrozowska na porodówce, fot. instagram.com/monikakingamrozowska
Monika Mrozowska, dzieci, związki, ciąża
Monika Mrozowska z córką w 2019, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, dzieci, związki, ciąża
Monika Mrozowska z dziećmi w 2019, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, dzieci, związki, ciąża
Monika Mrozowska z dziećmi w 2022, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, dzieci, związki, ciąża
Monika Mrozowska, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, Rodzina zastępcza
Część obsady “Rodziny zastępczej” w 2007: Ola Szwed, Misheel Jargalsajkhan, Monika Mrozowska, Sergiusz Żymełka, fot. KAPiF
Monika Mrozowska pokazała zdjęcie: "Mój były mąż i jego piękna żona Karolina". Hyży reaguje: "Przecierasz szlaki"
Monika Mrozowska
Monika Mrozowska, KAPiF
Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Za sobą ma kilka związków i małżeństwo, które zakończyło się rozwodem. Mimo swojej przeszłości ochoczo opowiada o życiu rodziny patchworkowej. W ostatnim czasie aktorka opublikowała nawet zdjęcie swojego byłego męża z obecną żoną.Aktorka znana z serialu "Rodzina zastępcza" prężnie rozwija się w mediach społecznościowych. Dzieli się poradami, a także opowiada o swoim życiu. Chociaż przyznaje, że nie było łatwo, teraz jest inspiracją dla wielu.
Czytaj dalej
Polacy pokochali go za Romka w "Rodzinie zastępczej". Aleksander Ihnatowicz pracuje dla największej firmy w Polsce
Rodzina zastępcza
fot. kadr z serialu "Rodzina zastępcza"
13 lat temu "Rodzina zastępcza" zatriumfowała na naszych ekranach, a serialowi Kwiatkowscy natychmiast podbili serca widzów. Dziś wiemy, że losy dziecięcej obsady potoczyły się w różnych, nieraz zaskakujących kierunkach. Aleksander Ihnatowicz, który przez prawie 10 lat wcielał się w rolę Romka wybrał niecodzienną ścieżkę kariery. Filip, Romek, Eliza, Zosia i Majka to postacie, których polskim widzom z pewnością nie trzeba przedstawiać. Jednak o ile Monika Mrozowska, Misheel Jargalsaikhan, Sergiusz Żymełka i Aleksandra Szwed przebili się przez szklany sufit i dziś brylują na czerwonym dywanie, losy ostatniego piątki owiane są nutką tajemnicy.
Czytaj dalej