Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Monika Mrozowska zabrała córkę do "DDTVN". Wygląda jak ona sama za czasów "Rodziny Zastępczej"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.01.2024 13:40

Monika Mrozowska zabrała córkę do "DDTVN". Wygląda jak ona sama za czasów "Rodziny Zastępczej"

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska z córką w “Dzień Dobry TVN”, fot. KAPiF/instagram.com/monikakingamrozowska/

W niedzielny poranek studio "Dzień Dobry TVN" odwiedziła Monika Mrozowska. Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" nie była jednak sama. Wraz z nastoletnią córką przygotowała dla ekipy wyjątkowe słodkości. Aż trudno oderwać wzrok od duetu. Dziewczyna wyrasta na kopię matki.

Monika Mrozowska dorastała na naszych oczach w "Rodzinie zastępczej"

Aktorka zaczęła pojawiać się w telewizji już pod koniec lat 90. Jako 19-latka dołączyła do obsady serialu "Rodzina zastępcza" gdzie występowała z m.in.: Piotrem Fronczewskim, Marylą Rodowicz i Gabrielą Kownacką. Przez dekadę wcielała się w rolę Majki, córki Kwiatkowskich.

Na naszych oczach dorastała i z nastoletniej gwiazdy została znaną postacią show-biznesu. Później występowała w m.in.: "Klanie", "Hotelu 52" czy "Przyjaciółkach". Teraz Monika Mrozowska miała okazję pojawić się w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Wraz z córką przygotowała dla ekipy śniadaniówki coś specjalnego. Pojawienie się pań wywołało sporą reakcję internautów. Wystarczy na nie spojrzeć, by dostrzec pokrewieństwo.

Monika Mrozowska wrzuciła fotki z porodówki! „Moje jedyne dwa zdjęcia przed”. Najtrudniejsza z ciąż za nią Monika Mrozowska w ogniu krytyki. Naraziła życie dzieci? Internauci grzmią!

Monika Mrozowska z córką w "Dzień Dobry TVN"

Gwiazda przez prawie 10 lat była żoną Macieja Szaciłło, z którym doczekała się dwóch córek: Karoliny i Jagody. Później powitała na świecie syna, Józefa, ze związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, a w 2021 roku urodziła Lucjana, syna producenta Macieja Auguścika-Lipki.

14-letnia Jagoda miała okazję pokazać się wraz z mamą w telewizji. Monika Mrozowska pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", by uczcić 32. finał WOŚP. Z tej okazji pochwaliły się kulinarnymi umiejętnościami. Ekipa mogła skosztować wypieków w kształcie symbolicznych serduszek.

Nie zabrakło także zdjęć duetu matki z córką. W mediach społecznościowych internauci nie wychodzą z podziwu nad wyglądem Moniki Mrozowskiej i jej nastoletniej córki. Młoda dziewczyna wyrasta na prawdziwą piękność.

Monika Mrozowska pokazała córkę. Jak wygląda Jagoda?

Po wejściu w telewizji na żywo na profilu aktorki pojawiły się zdjęcia w towarzystwie nastoletniej córki. Obie z pewnością nie mogłyby nigdy siebie wyprzeć. Jagoda jest wręcz kopią matki, zaczynając od burzy loków, które były charakterystyczne dla Moniki Mrozowskiej za czasów "Rodziny zastępczej". Podobieństwo jest uderzające również w kształcie nosa, koloru oczy, czy linii ust.

Bez wątpienia nastolatka wyrośnie na prawdziwą piękność, która wygląda na to, że świetnie czuje się przed kamerami. Internauci już zaczęli zachwycać się jej urodą. Nie brakowało komplementów także dla aktorki.

  •  Piękne z Was dziewczyny.
  • Jadzia, absolutnie jesteś super! Mamę masz fajną, ale dzisiaj skradłaś show.
  • Jadzia piekna jak mama.
  • Jakie macie oczy.
  • Piękna Jadzia z piękną mamą
  • Piękna córcia, kopia mamy.
Monika Mrozowska
Monika Mrozowska z córką w “Dzień Dobry TVN”, fot. instagram.com/monikakingamrozowska/
Monika Mrozowska
Monika Mrozowska z córką w “Dzień Dobry TVN”, fot. KAPiF/instagram.com/monikakingamrozowska/
Monika Mrozowska
Monika Mrozowska z córką w “Dzień Dobry TVN”, fot. KAPiF
Monika Mrozowska
Monika Mrozowska z córką w “Dzień Dobry TVN”, fot. KAPiF
Monika Mrozowska
Monika Mrozowska z córką w “Dzień Dobry TVN”, fot. KAPiF