Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nowy dom Moniki Mrozowskiej! Pokazała pierwsze zdjęcie. Na razie nie wygląda to spektakularnie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 02.02.2024 11:34

Nowy dom Moniki Mrozowskiej! Pokazała pierwsze zdjęcie. Na razie nie wygląda to spektakularnie

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska, fot. Instagram

Monika Mrozowska zasłynęła z roli Majki w “Rodzinie zastępczej”. Potem głośno było o jej zawirowaniach w życiu uczuciowym. Teraz aktorka chwali się budową kolejnej posiadłości. 

Monika Mrozowska. Kariera i życie prywatne

Monika Mrozowska zdobyła popularność, wcielając się w postać Majki Kwiatkowskiej w serialu "Rodzina zastępcza". Później media szeroko relacjonowały jej życie prywatne. W okresie od 2003 do 2012 roku była żoną Macieja Szaciłło, z którym ma dwie córki: 20-letnią Karolinę i 13-letnią Jagodę. Następnie, w latach 2012–2018, utrzymywała związek z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim, z którym ma syna Józefa. W latach 2019-2021 była partnerką Macieja Auguścik-Lipki, z którym powitała na świecie syna Lucjana w 2021 roku. Często zarzucano Mrozowskiej, że od kiedy zawiesiła karierę aktorską, nigdzie nie pracuje, tylko żyje na utrzymaniu. Gwiazda zdementowała te plotki w wywiadzie dla “Party”. 

Bawią mnie komentarze w stylu 'W końcu widać panią w pracy'. Wychodząc z takiego założenia, 99,9 procent polskiego społeczeństwa nie pracuje, bo tego nie widać na Instagramie. A ja? Tylko wyjeżdżam i podróżuję. Rano byłam na zdjęciach do programu dla jednego z klientów, za które dostanę pieniądze. Potem nagrywałam podcast, za który również dostanę wynagrodzenie. Piszę e-booki, książki, bywam też szefową kuchni na warsztatach dla kobiet. Od zeszłego roku razem z przyjaciółkami prowadzimy także własną markę dziecięcą

 

 

Monika Mrozowska w ogniu krytyki. Naraziła życie dzieci? Internauci grzmią! Monika Mrozowska opublikowała niepokojący wpis. Co się z nią dzieje? "Towarzyszy mi jakiś dziwny stan"

Monika Mrozowska pokazała dom

Aktorka aktywnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Ostatnio opublikowała post, w którym podkreśliła fakt posiadania przez nią dwóch domów. Na Instagramie napisała: 

Mamy dwa szczęśliwe miejsca. Jeden zlokalizowany w Warszawie, skromny pod względem wielkości, ale idealny pod każdym innym względem, by czuć się w nim komfortowo. Drugi znajduje się na wsi, oferując przestrzeń do oddychania i spokoju. To naprawdę szczęśliwy dom.

Towarzyszące postowi zdjęcia przedstawiają wiejski domek, wykonany z drewna, otoczony zielenią, z ogromnymi oknami przepuszczającymi promienie słoneczne.  Na oknach widoczne są girlandy, a obok domu stoi grill. Zdaje się, że to idealne miejsce do relaksu i odpoczynku.

To, co przyciąga szczególną uwagę, to wnętrza urządzone w stylu retro. Wnętrze jest pełne charakterystycznych elementów z lat 60. ubiegłego wieku, takich jak klasyczny piec, duże lustro w eleganckiej, złotej ramie, drewniany okrągły stół i komoda obładowana książkami. Dodatkowo nie brakuje dziecięcych akcesoriów, takich jak urocze krzesełko dla niemowlaków. Całości dopełniają nowoczesne elementy, takie jak duża, srebrna lampa oraz biały kredens, zatłoczony ozdobami i dodatkami.

 

 

Monika Mrozowska buduje nowy dom

Dom na Mazurach jest bezpiecznym azylem Mrozowskiej i miejscem, gdzie może odpocząć w towarzystwie swojej patchworkowej rodziny. Przypomnijmy, że Mrozowska wychowuje czworo dzieci, które posiada z trzema różnymi partnerami. Teraz aktorka pokazała zdjęcia z placu budowy i poinformowała, że w planach jest jej kolejna posiadłość. 

Aktorce tak przypadło do gustu życie w jej obecnym domu, że widocznie postanowiła zainwestować w budowę kolejnego. Póki co nie ujawniła dokładnej lokalizacji, ale po opublikowanych zdjęciach z placu budowy można przypuszczać, że nowy dom powstaje w okolicy, gdzie już istnieją inne zabudowania.

"Zbuduję sobie dom, będę miała schron, taki szałas na hałas. I zasadzę brzozę tuż za rogiem, żebym latem miała cień…" — zacytowała piosenkę "Dom" zespołu Bitamina.

Mimo tego, że aktorka nie podzieliła się jeszcze szczegółami budowy, możemy mieć nadzieję, że wkrótce podzieli się licznymi informacjami, tak jak było przy budowaniu poprzedniego domu. 

 

Monika Mrozowska, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, fot. KAPiF
Monika Mrozowska, fot. KAPiF