Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > W sieci pojawiła się skandaliczna wypowiedź Jana Nowickiego o relacji z córką. "Jezus Maria, jaka ona była piękna!"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 26.08.2021 02:00

W sieci pojawiła się skandaliczna wypowiedź Jana Nowickiego o relacji z córką. "Jezus Maria, jaka ona była piękna!"

pjimage (60)
Fot. TRICOLORS/East News

Do sieci wypłynęło skandaliczne wideo z Janem Nowickim w roli głównej. Jego wypowiedź już stała się wiralem i jest szeroko komentowana przez internautów. Co powiedział aktor podczas festiwalu Woodstock?

Jan Nowicki zdecydował się na odważne wyznanie, które z pewnością nie ujdzie mu na sucho. Według aktora każdy mężczyzna "ma w sobie pierwiastek pedofila". Poparł tę myśl anegdotką z własnego życia.

Jan Nowicki w kontrowersyjnej wypowiedzi

Nagranie z 2011 roku oburzyło internautów. Jan Nowicki był wówczas gościem na festiwalu Woodstock. Podczas wydarzenia w rozmowie podjął temat pedofilii, jednak wcale nie odniósł się do tego zjawiska krytycznie. Co powiedział?

"W każdym z mężczyzn jest pierwiastek pedofila" - stwierdził aktor, ale to nie wszystko. Na poparcie swojej tezy opowiedział historię, w której brała udział jego własna córka. Uwaga, nie wszyscy internauci byli w stanie obejrzeć wideo do końca.

- To niesłychane, ile jest w nas grzechu - zaczął Nowicki, a potem było już tylko gorzej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

"Jaka ona była piękna"

Na tej wypowiedzi nie zakończył. Cała historia brzmiała:

- Kiedyś moja córka, której długo nie widziałem, miała chyba z 16, 17, może z 19 lat, biegła przez pole i goniła psa. W pewnym momencie wpadła na mnie, bo ja łowiłem ryby. I mówi: Tato, jak ty pięknie pachniesz. A ja mówię: no, mam te Anteusza Chanel, a ona mówi: Nie tato, ziemią, ziemią - kontynuował Nowicki. - Jezus Maria, jaka ona była piękna! Gdyby nie to, że religia, że poczucie grzechu...

Co też oburzające, w tle pojawiły się oklaski i wiwaty publiczności.

W sieci wrze. Pojawiły się komentarze internautów, które nie zostawiają na aktorze suchej nitki: "Nie dotrzymałem do końca, bo "gdyby nie to, że..." musiałem wyłączyć", "Najgorszy w tym jest aplauz i śmiech widowni" i wiele więcej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: