Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Woźniak-Starak

East News / TRICOLORS

Wiadomo, ile wynosi majątek Agnieszki Woźniak-Starak

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek w Polsce. W 2019 roku przeżyła tragedię. W nieszczęśliwym wypadku zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak. Teraz media rozpisują się o majątku, jaki odziedziczyła po zmarłym milionerze.

  • Agnieszka Woźniak-Starak jest znaną dziennikarką. Od niedawna razem z Ewą Drzyzgą prowadzi poranny program Dzień dobry TVN.

  • W 2019 roku gwiazda przeżyła traumę. Zginął jej mąż Piotr Woźniak-Starak.

  • Niedługo zbliża się druga rocznica śmierci Staraka. Tymczasem media rozpisują się o spadku, jaki odziedziczyła wdowa.

Agnieszka Woźniak-Starak jest prawdziwą telewizyjną osobowością. Wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że praca jest jej pasją. To właśnie tym, jak wspominała kilka lat temu, bardzo imponowała swojemu mężowi.

Agnieszka Woźniak-Starak czule o mężu

Kilka lat temu, jeszcze przed śmiercią Piotra, Agnieszka udzieliła wywiadu Gali, w którym opowiedziała m.in. o jej relacji z mężem. Jak stwierdziła, Piotr zakochał się właśnie w tej zajętej, zawsze zapracowanej dziewczynie. To wielka pasja Agnieszki i jej ambicja tak mu zaimponowały.

Kiedy dziennikarka zapytała ją, czy Piotr jej imponuje, bez wahania odpowiedziała: Zawsze.

Bez wątpienia Agnieszka darzyła swojego męża ogromną miłością. Na wielu ich wspólnych zdjęciach widać, jak ukochany jest w nią wpatrzony. Kiedy w sierpniu 2019 roku media obiegła wiadomość o jego śmierci, aż ciężko było w to uwierzyć.

Olga Frycz

Olga Frycz jest w ciąży. Znamy płeć i imię dziecka

CZYTAJ DALEJ

Do tragedii doszło na Mazurach na jeziorze Kisajno, kiedy Piotr wybrał się w nocy z przyjaciółmi na przejażdżkę motorówką. Poszukiwania trwały kilka dni. Niedługo przypadnie druga rocznica śmierci Staraka. Tymczasem jeden z tabloidów ustalił, jak wysoki spadek otrzymała wdowa.

Ile wynosi majątek Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak bez wątpienia należał do osób z pokaźnym majątkiem. Był właścicielem firmy Watchout Studio, która zajmowała się produkcją filmów. Poza tym, jak udało się ustalić Super Expressowi, był właścicielem kilku nieruchomości - m.in. apartamentu na Manhattanie wartego ok. 30 milionów złotych.

Jak donosi Super Express, Agnieszka przed ślubem ze Starakiem podpisała intercyzę, która miałaby obowiązywać tylko w przypadku rozwodu.

- Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak odziedziczyła jego majątek, gdyż ten nie pozostawił testamentu, który świadczyłby inaczej - czytamy na stronie tabloidu.

Jak widać, mimo ogromnej tragedii, jaka towarzyszy sprawie majątku Agnieszki - bo strata męża była dla niej i z pewnością wciąż jest ogromnym ciosem, media najbardziej interesują się aspektami finansowymi. Czy tak być powinno?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Super Express, Pomponik, Gala

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >