Swiatgwiazd.pl > Newsy > Witold Paszt w ogniu krytyki. Widzowie "The Voice Senior" są oburzeni jego decyzją
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2022 09:51

Witold Paszt w ogniu krytyki. Widzowie "The Voice Senior" są oburzeni jego decyzją

The Voice Senior
Instagram/thevoiceseniortvp

"The Voice Senior" to program, który cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Muzyczne show TVP powoli zbliża się do końca, a ostatni półfinałowy odcinek produkcji wywołał żywą dyskusję w sieci. Fani nie mogą pogodzić się z decyzją jednego z jurorów. O co dokładnie chodzi?

Po najnowszym półfinałowym odcinku programu "The Voice Senior" w sieci powstała prawdziwa burza. Fani produkcji TVP krytykują zachowanie jednego z jurorów show. Witold Paszt odniósł się do całej sprawy i odpowiedział na zarzuty internautów.

Burza po półfinałowym odcinku "The Voice Senior"

Program "The Voice Senior" cieszy się obecnie ogromną popularnością. Fani muzycznego show TVP z zapartym tchem śledzą poczynania uczestników i z niecierpliwością czekają na zbliżający się finał trwającej edycji. Sytuacja, jaka miała miejsce podczas półfinału programu, spotkała się z wieloma krytycznymi komentarzami. Fani mają za złe jednemu z jurorów podjęcie nieodpowiedniej decyzji w sprawie awansu jego podopiecznych do wielkiego finału. Głos w sprawie zabrał sam Witold Paszt, który odniósł się do hejtu pod swoim adresem.

Witold Paszt w ogniu krytyki po półfinale "The Voice Senior"

Witold Paszt jest jednym z jurorów trwającej edycji popularnego show "The Voice Senior". Podczas ostatniego odcinka każdy z trenerów musiał podzielić swoich podopiecznych na dwie trzyosobowe grupy, z których najlepsza dwójka awansowała do wielkiego finału. Z grupy Witolda Paszta do następnego odcinka produkcji przeszli Krzysztof Prusik oraz Kwartet Lepiej późno niż wcale. O ile fani produkcji nie mieli zastrzeżeń co do wyboru wokalisty, nie spodobał im się awans czteroosobowego zespołu.

Internauci zarzucali muzykowi wyrzucenie z programu Ewy Sikocińskiej-Gackiej, która uważana była za faworytkę publiczności. Co więcej, po występie drużyny Witolda Paszta, pozostała trójka jurorów oddała swój głos właśnie na ulubienicę telewidzów. Trener nie posłuchał jednak rad kolegów i wybrał kwartet, twierdząc, że dzięki działalności w grupie VOX wie, jak ciężko jest współpracować w zespole.

Po decyzji muzyka w sieci zawrzało. Internauci zarzucają mu złą decyzję i pozbawienie utalentowanej wokalistki szansy na wygranie programu. W pewnym momencie komentarze zaczęły stawać się coraz bardziej wulgarne, a głos w sprawie zabrał sam Witold Paszt za pomocą swojego konta na Facebooku.

-Szanowni Państwo, szczególnie nowoprzybyli lub goszczący tu chwilę po to, by splunąć jadem: nie ma tu dla Was miejsca. Wszelkie komentarze hejterskie, obraźliwe czy ubliżające komukolwiek, były, są i będą na tym fanpage’u USUWANE, a osoby je publikujące BLOKOWANE. Żegnamy bez żalu — czytamy w komentarzu zamieszczonym przez admina na profilu Witolda Paszta na Facebooku.

Co uważacie na ten temat?

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].