Swiatgwiazd.pl
Włodzimierz Szaranowicz 2 lata temu zniknął z mediów. Jak dziś wygląda?

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Włodzimierz Szaranowicz 2 lata temu zniknął z mediów. Jak dziś wygląda?

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Popularny i dziś już emerytowany polski komentator sportowy, Włodzimierz Szaranowicz zdecydował się opuścić świat medialny i zająć się własnym zdrowiem. Na szczęście choroba nie wpłynęła znacząco na wygląd dziennikarza. Dziś wygląda, jak przysłowiowy &quo

  • Włodzimierz Szaranowicz zakończył karierę zawodową z powodu choroby

  • Komentator w przeszłości przeszedł poważny wypadek

  • Choroba nie wpłynęła znacząco na jego wygląd

Głos Włodzimierza Szaranowicza jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Komentator sportowy towarzyszył Polakom przez dekady, a karierę zawodową przerwała mu choroba. Dziś wygląda tak, jakby się nic nie stało.

Jak dziś wygląda Włodzimierz Szaranowicz?

Włodzimierza Szaranowicza mogą kojarzyć przede wszystkim fani sportu, oraz sportowych gier komputerowych. Jego specjalizacją komentatorską były sporty zimowe, z naciskiem na skoki narciarskie, oraz lekkoatletyka. 

Wielokrotnie pełnił również rolę eksperta tych sportów w studiu lub pod obiektami sportowymi. Swoją karierę musiał przerwać dwa lata temu w wieku 70 lat. Pełnił wówczas funkcję dyrektora redakcji sportowej Telewizji Polskiej, a także TVP Sport.

W 2019 roku udzielił szczerego wywiadu w rozmowie z TVP na temat swoich dolegliwości. Okazuje się, że nie znał źródeł swojego cierpienia, jednak część z nich mogła być spowodowana stresem. Nie zdradził, na co dokładnie choruje, jednak wiadomo, iż jest to choroba neurologiczna. Mogło być to także spowodowane genetycznie:

- Nagle zacząłem wolniej kojarzyć, nie znosiłem stresu, uciekałem przed nim. Nie znam na tyle źródeł choroby. To może być genetyczne. Przypominają mi się teraz pewne zachowania mamy - mówił dziennikarz dla Telewizji Polskiej.

Na szczęście choroba nie wpłynęła znacząco na prezencję wizualną dziennikarza i dziś wygląda znakomicie. Bardzo często pojawia się publicznie u boku swojej ukochanej małżonki.

Wypadek Włodzimierza Szaranowicza

Niektórzy nie wiedzą o tym, że Włodzimierz Szaranowicz naprawdę nazywa się Vladimir Saranovic. Jego rodzice pochodzą z Jugosławii. Dziennikarz ma za sobą także nieprzyjemne wspomnienia. Na drugim roku studiów AWF przeżył bardzo poważny wypadek:

- Byliśmy drwalami przy wycince drzew pod stoki narciarskie. Ktoś nie dokończył pracy i zostawił podrąbany pniak z jednej strony. Pechowo, akurat tam zapadła mi się narta i pniak drzewa uciął mi nogę tuż nad butem. Stopa trzymała się tylko na skórze - opowiadał w rozmowie z "Playboyem".

Szybka reakcja i chłodny umysł dziennikarza sprawiły, że nie stracił kończyny. Życzymy wszystkiego najlepszego w tych ciężkich pandemicznych czasach!

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Na pogrzeb księcia Filipa nagle wbiegła naga kobieta

  • Ewa Krawczyk poinformowała o złym stanie zdrowia brata Krzysztofa Krawczyka

  • Jakimowicz skomentował odejście Orzecha z TVP

źródło: onet.pl / zus.pl / se.pl

Źródło: teleshow.wp.pl, sport.se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >