Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wojciech i Marina Szczęśni szykują się do przeprowadzki? Pokazali miejsce, gdzie stanie ich dom
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.12.2022 07:09

Wojciech i Marina Szczęśni szykują się do przeprowadzki? Pokazali miejsce, gdzie stanie ich dom

Wojciech i Marina Szczęśni
fot. instagram.com/wojciech.szczesny1/

Wojciech i Marina Szczęśni pozostają w stałym kontakcie z fanami przy pomocy mediów społecznościowych. Właśnie przekazali radosne nowiny o nowym zakupie. Czy na dłużej osiedlą się w Polsce?

Para od dłuższego czasu podróżowała po różnych zakątkach świata ze względu na swoje zawodowe obowiązki. Bramkarz niedawno wrócił z mundialu w Katarze, a piosenkarka od jakiegoś czasu przebywa w ojczyźnie. Okazuje się, że obydwoje mogą być niedługo bardzo związani z Polską.

Wojciech i Marina Szczęśni powiadomili o nowej inwestycji

Małżeństwo podczas świątecznej przerwy przypomniało sobie o urokach polskich gór, gdzie spędzili Boże Narodzenie. W mediach społecznościowych relacjonowali uroczystości z malowniczego Zakopanego, a niedawno okazało się, że to nie koniec zmian w ich życiu.

Udostępniając wspólne zdjęcie, poinformowali o zakupie działki w górskich rejonach. Prace nad wymarzony domem zaczną się już w nowym roku. Pierwsze szczegóły nowej okolicy pojawiły się już w relacjach Wojciecha i Mariny Szczęsnych.

Na naszej działeczce. Po zimie zaczynamy budowę. Nie możemy się już doczekać — pisała piosenkarka.

Internauci nie kryli zadowolenia, że gwiazdorski duet wróci do ojczyzny na dłuższy czas. Wybór krajobrazu stanowiłby dla wielu poważny argument do podjęcia decyzji o stałym pobycie w Zakopanem.

Cudowne widoki.

— Ale będą zapierające widoki. Nie powinnam zazdrościć, jednak trochę zazdroszczę.

— Poranna kawka z takim widokiem — zachwycali się internauci.

Marina Łuczenko-Szczęsna coraz częściej udziela się w polskich mediach

Telewidzowie mogli przypomnieć sobie o piosenkarce dzięki mundialowym występom w porannym "Pytaniu na śniadanie". Od tego momentu gwiazda chętnie rozmawiała z dziennikarzami i udzielała się w mediach.

Okazuje się, że nie tylko prywatne sprawy nie pozwoliły jej opuścić Polski. Marina Łuczenko-Szczęsna będzie jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń organizowanego przez Telewizję Polską. W ostatnim czasie wydarzenie mierzyło się z dużymi problemami z powodu rezygnacji zagranicznej gwiazdy.

W ostatni dzień w roku publiczność przed telewizorami zagrzeją do tańca tacy artyści jak m.in.: Sławomir, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska z synami, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Daria, Maja Hyży, Kasia Moś, Don Vasyla, Staszek Karpiel-Bułecka czy wspomniana już Marina.

Zobacz zdjęcia:

Marina Łuczenko
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/marina_official/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Po fali krytyki zagraniczna gwiazda odwołuje występ na Sylwestrze Marzeń TVP. Wydała nagłe oświadczenie

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].