Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wystarczyło jedno pytanie Ewy Drzyzgi by "uruchomić" Dodę w "DDTVN". Dobitniej nie mogła odpowiedzieć
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 13.01.2024 12:17

Wystarczyło jedno pytanie Ewy Drzyzgi by "uruchomić" Dodę w "DDTVN". Dobitniej nie mogła odpowiedzieć

Doda w Dzień Dobry TVN
Doda w DDTVN, fot. kadr TVN

Doda 13 stycznia pojawiła się w “Dzień Dobry TVN”. Jej wizyta była najbardziej wyczekiwanym punktem programu. Gwiazda mówiła między innymi o świadomym braku posiadania dziecka. Po jednym z pytań Ewy Drzyzgi nie wytrzymała. Co się działo?

Doda o braku posiadania dziecka

Doda od dawna mówi o tym, że świadomie nie decyduje się na posiadanie dziecka. Gwiazda ma za sobą trzy nieudane małżeństwa, ale tylko raz była gotowa zajść w ciążę. Miało to miejsce, gdy jej mężem był Radosław Majdan. Mimo wszystko nie czuła wtedy instynktu macierzyńskiego.

Właśnie z tego, co w przypadku większości ludzi, czyli chęci wpasowania się w czyjeś normy społeczne, dopasowanie do partnera. Po prostu wchodzenie w buty, w których jest nam niewygodnie, bo tak należy, bo tak jest skonstruowany świat. To w ogóle nie byłam ja. (...) Nawet nie chodzi o brak doświadczenia, tylko chęć poświęcenia się dla drugiej osoby ze względu na ogromną miłość i danie mu tego czy tam jej, w zależności, o jakiej relacji mówimy, czegoś, co on/ona chce, a nie, czego chcesz ty sam. To się zawsze źle kończy - wyjaśniła w wywiadzie dla Radia Eska. 

Wokalistka zdaje sobie sprawę z tego, że posiadanie dziecka to ogromne poświęcenie. Przyznaje, że sama nie jest na nie gotowa. 

Wychowywanie dzieciaka to jest praca, ale nie może być tak przez matkę postrzegana. To poświęcenie ma wynikać z miłości i z chęci oddania siebie dla drugiej osoby. […] Sama prokreacja czy urodzenie nie jest żadną sztuką. Sztuką jest wychowanie i później opieka nad osobą, by wychować ją na mądrą, kochaną osobę, a nie pier**lnąć laptopem czy telefonem i “zajmij się sobą” - mówiła w jednym z wywiadów. 

W ostatnim czasie Doda mocno oswaja społeczeństwo z tematem braku posiadania dzieci. Jej stanowisko mocno manifestuje ostatni przebój “Mama”.

Doda tylko raz była gotowa na ciążę. Wybrała nawet imiona. Kreatywność na poziomie Wiśniewskiego Doda pozuje bez makijażu i filtrów. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej twarz. Od razu padły porównania do seniorki

Piosenka Dody "Mama". O czym jest?

Doda do tematu braku dzieci podchodzi niezwykle poważnie. Gwiazda nagrała piosenkę “Mama”, która z miejsca została uznana za manifest osób bezdzietnych. Wokalistka śpiewa w niej do nienarodzonego dziecka. Podkreśla, że nie chce, by było nieszczęśliwe, przez brak miłości od matki. 

Hymn kobiet, które nie chcą być matkami, promowała w bardzo wymowny sposób. Doda na plakatach promujących ten utwór, pojawiła się z ciążowym brzuchem. Tak samo było też w teledysku.

Wielką premierę utwór miał 30 grudnia, a gwiazda wykonała go na żywo podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. Poniżej możecie wysłuchać tej piosenki w całości. W teledysku wystąpiły dzieci, które wychowywały się w domu dziecka, które artystka zaprosiła do współpracy. 

Doda w "Dzień Dobry TVN". O co zapytała ją Ewa Drzyzga?

Doda był jednym z gości sobotniego wydania “Dzień Dobry TVN”. Wokalistka opowiadała między innymi o tym, dlaczego nie zdecydowała się na to, aby mieć dzieci.  

Ewa Drzyzga, która zna Dodę od ponad dwóch dekad, nagle wspomniała o jej mamie. Mówiła o wspaniałej więzi, jaka łączy Dodę z panią Wandą. Powiedziała wokalistce, że być możenie potrzebnie obawia się macierzyństwa, bo jej mama wychowała wspaniałą córkę. 

Doda, ale posłuchaj przecież to jest tak, że twojej mamy nikt tego nie uczył - powiedziała Ewa Drzyzga.

Doda natychmiast zareagowała na słowa prezenterki. 

Ohh yeahh zaczyna się ten tekst - powiedziała roześmiana. 

Artystka następnie zaczęła tłumaczyć, że właśnie o tym jest jej piosenka, żeby nikt nie musiał mierzyć się z takimi stwierdzeniami. 

Ja do tego podchodzę mniej emocjonalnie. Po prostu nie mam tego instynktu i uważam, że te osoby, które go nie mają, są szczęśliwe tak, jak żyją i nie chciałyby być postrzegane jako dziwaki - powiedziała Doda w “Dzień Dobry TVN”.

Na zakończenie rozmowy Doda zaśpiewała swój wielki przebój “Mama”. Poniżej zdjęcia z wizyty Dody w “Dzień Dobry TVN”.

Doda w
Doda w "Dzień Dobry TVN", fot. kadr TVN
Doda w
Doda w "Dzień Dobry TVN", fot. kadr TVN
Doda w
Doda w "Dzień Dobry TVN", fot. kadr TVN
Doda w
Doda w "Dzień Dobry TVN", fot. kadr TVN
Tagi: Doda