Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Za murami pałacu dzieje się coś niepokojącego. Gdy Kate walczy z rakiem, William mierzy się z problemem, który chciał zataić
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.03.2024 14:29

Za murami pałacu dzieje się coś niepokojącego. Gdy Kate walczy z rakiem, William mierzy się z problemem, który chciał zataić

Książę William
Książę William nie radzi sobie z sytuacją rodziny królewskiej?, fot. instagram.com/princeandprincessofwales/

Wiadomość o chorobach w brytyjskiej rodzinie królewskiej wstrząsnęła mediami na całym świecie. Nie brak doniesień o poważnej sytuacji księżnej Kate i króla Karola III. Jak z całym zamieszaniem radzi sobie książę William? To na jego barkach spoczęła odpowiedzialność za wizerunek royalsów. Za murami pałacu dochodzi do niepokojących sytuacji?

Rodzina królewska w obliczu poważnej choroby

Rok 2024 okazał się niezwykle pechowy dla rodziny królewskiej. Najpierw ujawniono, że król Karol III zmaga się z nowotworem, a następnie (po długiej nieobecności księżnej Kate) przekazano informacje także o jej dolegliwościach. Szokujące nagranie z udziałem żony księcia Williama obiegło internet w kilka minut.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie - przekazała na nagraniu.

Oświadczenie nadal budzi wiele zastrzeżeń internautów, którzy od tygodni docierali do kolejnych teorii spiskowych na temat rodziny królewskiej. Najnowsze doniesienia o stanie księcia Williama nie stawiają go w dobrym świetle. Następca tronu zupełnie się załamał chorobami bliskich?

"Pozbawione medycznego sensu". Lekarze popełnili błąd w leczeniu księżnej Kate? Dopatrzono się nieścisłości Gest godny królowej? Oto reakcja Camilli na ogłoszenie Kate o raku

Książę William traci grunt pod stopami? Sytuacja jest niepokojąca

Od czasu zniknięcia księżnej Kate z przestrzeni publicznej to jej mąż nadal wypełniał obowiązki wobec Korony. Podobne zadania przejęła Camilla, która pojawia się podczas publicznych wystąpień w imieniu króla. Nie da się jednak ukryć, że wzrok wszystkich spoczywa właśnie na najstarszym synu Karola III.

Przedsiębiorca, który pojawił się w dokumencie o młodszym bracie księcia Williama, nie ukrywa krytyki. Christopher Bouzy wskazuje męża księżnej Kate jako osobę, która nie ochroniła jej przed plotkami mediów.

On pozwolił wrobić swoją żonę, która walczy z rakiem, ze zdjęciem przerobionym w Photoshopie, a potem nie było go nawet na nagraniu u jej boku, aby zapewnić jej moralne wsparcie, gdy dzieliła się ze światem swoją diagnozą - podkreślał na platformie X.

Krytyka wobec rodziny królewskiej wzrasta, a zagraniczne media donoszą, że już niedługo może dojść do przejęcia tronu przez księcia Williama. Syn Karola III nie jest gotowy na nowe obowiązki? Poniżej szokujące doniesienia.

Zagraniczne media mówią o problemach księcia Williama

O temperamentnym charakterze Williama mówiono już od dawna. Niektórzy podejrzewali nawet, że to kłótnie między małżonkami spowodowały zniknięcie Kate z publicznej przestrzeni. Tom Quinn w książce "Royals" pisał nawet o przypadkach, kiedy to "rzucali w siebie najróżniejszymi przedmiotami".

Teraz na temat rodziny królewskiej wypowiada się "In Touch". Brukowiec przewidywał już ostatnie chwile Karola III, a teraz przyjrzał się bliżej jego starszemu synowi. Według ich źródła, książę William miał popaść w rozpacz po chorobie bliskich, a ukojenia szukał w alkoholu. Poważny problem za wszelką cenę chciał zataić przed osobami trzecimi.

Zdaje sobie sprawę, z jaką presją musi mierzyć się monarcha, i nie ma pewności, czy William sobie poradzi. Ma wrażenie, że nie jest jeszcze gotowy, by zająć jego miejsce. […] Aby poradzić sobie ze stresem, wychyla do czterech drinków dziennie - możemy przeczytać w "In Touch".

Doniesienia portalu już wielokrotnie okazywały się jedynie nośnymi plotkami, które podgrzewały medialne afery. Nie da się jednak ukryć, że rodzina królewska znalazła się w jednej z trudniejszych sytuacji w ich całej historii. Pałac pozostaje jednak zdawkowy w jakichkolwiek wyjaśnieniach.

Książę William
Książę William nie radzi sobie z sytuacją rodziny królewskiej?, fot. instagram.com/princeandprincessofwales/
Książę William
Książę William nie radzi sobie z sytuacją rodziny królewskiej?, fot. instagram.com/princeandprincessofwales/
Książę William
Książę William nie radzi sobie z sytuacją rodziny królewskiej?, fot. instagram.com/princeandprincessofwales/

Źródło: In Touch, książka "Royals"