Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.02.2023 14:14

"Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt

Maciej Dowbor, Maciej Rock
fot. KAPiF

Nowy duet prowadzących program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wywołuje zamieszanie w internecie jeszcze przed najnowszą edycją. Dowbor i Rock pokazali, jak się dogadują poza kamerami.

Zmiany w popularnym programie Polsatu wywołały ogromne zaskoczenie wśród widzów, którym podobała się jego stara formuła. Wśród jurorów nie zobaczymy już Katarzyny Skrzyneckiej, a u boku Macieja Dowbora nie stanie Piotr Gąsowski. Niedawno wyjawiono, jak dogadują się nowi prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Jakie relacje mają Maciej Dowbor i Maciej Rock?

Obaj prowadzący aktywnie korzystają z mediów społecznościowych, gdzie odkrywają przed internautami kulisy powstania kolejnej edycji rozrywkowego programu. Niedawno obserwatorzy mogli zauważyć, że Maciej Rock w jednej z relacji pospieszał nieobecnego na planie Dowbora.

Czekając wraz z reżyserem produkcji, żalił się internautom, w jakich warunkach musi pracować. Wideo dotarło do samego Macieja Dowbora, który udostępnił je we własnej relacji. Po podpisie mogłoby się wydawać, że panowie weszli na ścieżkę rywalizacji.

Przyszedł nowy i już kabluje — napisał Dowbor.

Dodatkowo prezenter pozostawił pytanie dla internautów. Czeka na ich kreatywne propozycje względem pewnej kwestii.

A jak taki zaczyna od kablowania to, gdzie skończy? — dopytywał.

Internauci z pewnością nie zawiodą go zabawnymi odpowiedziami. Zarówno Dowbor, jak i Rock znani są ze swojej komediowej osobowości. Często także w mediach społecznościowych żartują z pracy lub życia osobistego. Prezentowane "nieprzyjemności" są tylko kolejnym dowodem na ich dystans do sytuacji, w jakiej się znaleźli.

Zapowiada się program pełen żartów

Do tej pory partnerem Macieja Dowbora w programie był Piotr Gąsowski. Widzowie zapamiętali ich jako świetny duet, który dogadywał się zarówno na planie programu, jak i poza nim.

Wygląda jednak na to, że nowy prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdążył już zjednać sobie nowego kolegę. W mediach społecznościowych oboje chętnie udostępniają wspólne zdjęcia i nagrania. Nie brak w nich humorystycznego wydźwięku.

To wszystko na pokaz, bo nam szefostwo kazało udawać, że się tolerujemy — pisał żartobliwie Maciej Dowbor pod jednym ze wspólnych zdjęć.

Najnowszy sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zapowiada się pełen humoru. Prezenterzy z pewnością wykorzystają każdą okazję, by sprawić radość odbiorcom.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Dowbor, Maciej Rock
fot. instagram.com/maciej_dowbor/
Maciej Dowbor, Maciej Rock
fot. instagram.com/maciej_dowbor/

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Aktor "M jak miłość" w "Pierwszej miłości". Krystian Wieczorek ma nową pracę

  2. Aktor "M jak miłość" i "Pierwszej miłości" popełnił samobójstwo. Zostawił list, który pozostaje wielką tajemnicą

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].