Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zalewski to nowa gwiazda reprezentacji Polski. Kim jest jego ukochana?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 13.06.2024 22:58

Zalewski to nowa gwiazda reprezentacji Polski. Kim jest jego ukochana?

Nicola Zalewski
Fot. East News; Instagram

Nicola Zalewski to wschodząca gwiazda reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ostatnio przystojny 22-latek zaliczył spektakularny sukces na boisku. Szczęście ma także w miłości. Jak wygląda i kim jest jego ukochana?

Nicola Zalewski: kim jest, wiek, kariera, reprezentacja

Nicola Zalewski urodził się we Włoszech, w mieście Tivoli. Jest synem polskich emigrantów. Jego rodzice przeprowadzili się do Włoch w 1989 roku z Łomży. Polski piłkarz ma też starszą siostrę Jessikę. Obecnie mieszka w Rzymie, gdzie gra na pozycji pomocnika we włoskim klubie AS Roma. 23 stycznia tego roku obchodził 22. urodziny.

Jego kariera w reprezentacji Polski zaczęła się od kadry juniorskiej U-16 w 2017. W sierpniu 2021 roku ówczesny trener Paolo Sousa powołał go do drużyny reprezentacji na mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 z Albanią, San Marino oraz Anglią. Grał także na mundialu w Katarze, na meczu otwarcia z Meksykiem. Zaledwie przed kilkoma dniami młody piłkarz zaliczył pięknego gola, który może okazać się znaczący w jego karierze. A co wiadomo o jego życiu prywatnym? Uroda partnerki Zalewskiego zwala z nóg.

Euro 2024. Potężna kasa dla reprezentacji. Tyle zarobią polscy piłkarze Kim jest Ivana Knoll? Miss Mundialu podbije też Euro 2024

Nicola Zalewski i Nicol Luzardi: historia związku

Zalewski zaliczył 10 czerwca w meczu towarzyskim z Turcją zwycięskiego gola do wyniku 2:1. Taki sukces tuż przed Euro 2024 może bardzo pomóc mu w karierze. Jednak znany jest nie tylko ze swojego talentu na murawie. We włoskich mediach szeroko komentowane są jego tatuaże, w tym jeden pokrywający całe plecy, przedstawiający mitologiczną meduzę.

Zdjęcia wspomnianego tatuażu znajdziecie na końcu tego tekstu, podobnie jak wspólne fotografie z jego piękną partnerką. Dziewczyna Zalewskiego, Nicol Luzardi, związana jest z Rzymem. Jest dwa lata starsza od piłkarza. Para zaczęła pokazywać się publicznie i zamieszczać wspólne zdjęcia na początku 2023 roku. Widać, że są sobie bardzo oddani. Nicol często kibicuje ukochanemu z trybun podczas meczów. Odwiedziła też Polskę, kiedy Zalewski grał w meczu reprezentacji z Albanią. A co o niej wiadomo? Więcej szczegółów o pięknej Włoszce oraz fotografie poniżej.

Jak wygląda i kim jest dziewczyna Nicoli Zalewskiego? Zdjęcia

Jako że Zalewski i Luzardi na co dzień mieszkają w Rzymie, w polskim show-biznesie było do tej pory o nich dość cicho. Nie oznacza to jednak, że Nicol nie jest rozpoznawalna we Włoszech. Jej profil obserwuje na Instagramie ponad 132 tysiące osób. Dla porównania – konto jej partnera liczy sobie 879 tysięcy obserwujących.

Nicol Luzardi zajmuje się tańcem. Specjalizuje się w hip-hopie, tańcu nowoczesnym i współczesnym. Z tego powodu często pojawia się we włoskich programach rozrywkowych. Można ją było zobaczyć w formatach “Tale e quale show” i teleturnieju “Ciao Darwin”. W 2021 była też na Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo, gdzie towarzyszyła muzykom właśnie jako tancerka. Wraz z mamą i babcią prowadzi firmę odzieżową Niki Nika. Zanim związała się z Zalewskim, spotykała się z innym piłkarzem – Lucą Pellegrinim, obrońcą we włoskim klubie Lazio.

Nicola Zalewski, partnerka, kim jest, zdjęcia, Nicol Luzardi
Nicola Zalewski z partnerką Nicol Luzardi, fot. instagram.com/nicolluzardi
Nicola Zalewski, partnerka, kim jest, zdjęcia, Nicol Luzardi
Nicola Zalewski przed meczem z Turcją 2024, fot. Beata Zawadzka/East News
Nicola Zalewski, partnerka, kim jest, zdjęcia, Nicol Luzardi
Nicola Zalewski i tatuaż na plecach, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Nicola Zalewski, partnerka, kim jest, zdjęcia, Nicol Luzardi
Nicola Zalewski na meczu z Turcją 10 czerwca 2024, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER