Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wideo z Wojtkiem Szczęsnym podbija sieć
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.06.2024 10:40

Wideo z Wojtkiem Szczęsnym podbija sieć

Wojciech Szczęsny
fot. Instagram

Już w piątek rozpocznie się Euro 2024. Reprezentanci Polski przyjechali już do Hanoweru, gdzie czekali na nich fani. Zrobiło się głośno wokół Wojtka Szczęsnego. Nagranie z jego udziałem trafiło do sieci. 

Przed nami Euro 2024

Za drużyną reprezentacji Polski dwa ważne spotkania. W piątek 7 czerwca zawodnicy zmierzyli się z Ukrainą, a trzy dni później zagrali przeciwko reprezentacji Turcji. W oby tych spotkaniach Biało-Czerwoni odnieśli zwycięstwo.

Był to ostatni sprawdzian przed rozgrywkami Euro 2024. W ostatnim meczu kapitan naszej reprezentacji, Robert Lewandowski doznał kontuzji, przez co nie będzie w stanie zagrać w pierwszym starciu z Holandią. Innym kluczowym zawodnikiem podczas ostatnich spotkań był Wojciech Szczęsny. 

Wokół bramkarza zrobiło się głośno z powodu nagrania z jego udziałem, które zostało wrzucone do sieci. 

Marina i Wojtek Szczęśni w rodzinnej sesji ciążowej Marina zdradziła płeć drugiego dziecka. Cudowne wideo z baby shower

Wideo z Wojtkiem Szczęsnym hitem sieci

Już w piątek 14 czerwca w Niemczech rozpoczną się rozgrywki Euro 2024. Pierwszy mecz reprezentacji Polski odbędzie w niedzielę, a przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie Holandia. Nasi rodacy przybyli już do Hanoweru, gdzie znajduje się ich hotel oraz baza treningowa, a przed nimi zostali tłumnie powitani przez fanów.

Podczas tego spotkania Wojciech Szczęsny zgodził się, by potrzymać jednego z mniejszych kibiców i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Później oddał małego Marcela mamie. Sytuacja została nagrana, a materiał wideo opublikowano w sieci. Internauci są pod wielkim wrażeniem gestu bramkarza i uważają go nie tylko za utalentowanego zawodnika, ale też świetnego człowieka. 

  • Zawsze budził sympatię… Zwyczajny facet.
  • Wojtek Szczęsny, to jest szef.
  • Ale to jest spoko gość.
  • Pięknie, o to chodzi.
  • Brawo, tak to powinno wyglądać - brzmią komentarze użytkowników internetowych. 

Marina i Wojtek Szczęśni spodziewają się drugiego dziecka

Prywatnie Wojciech Szczęsny od 2016 roku jest w związku małżeńskim z wokalistką, Mariną Łuczenko. Para dwa lata po ślubie powitała na świecie syna, Liama. Na co dzień rodzina mieszka we Włoszech, w związku z karierą sportową zawodnika, który gra na pozycji bramkarza w klubie Juventus. 

Jakiś czas temu zakochani podzieli się informacją, że Marina jest w ciąży. Piosenkarka zdradziła, że tym razem spodziewają się z mężem dziewczynki. Niedawno w mediach społecznościowych pokazali kadry z sesji rodzinnej, w której wzięli udział. 

Wojciech Szczęsny, fot. Instagram
Wojciech Szczęsny, fot. Instagram
Wojciech Szczęsny, fot. Instagram
Wojciech Szczęsny, fot. Instagram